Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony: Nie ma planów na PSP 3D, wolimy skupić się na Playstation 3

23 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Wczoraj Nintendo zapowiedziało, że w nowym DS pojawi się obraz 3D. Czy Sony zdecyduje się wprowadzić podobną technologię do PSP? Raczej nie, ponieważ firma woli rozwijać trójwymiar na Playstation 3.

Przeczytaj cały tekst "Sony: Nie ma planów na PSP 3D, wolimy skupić się na Playstation 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam PSP 3D - ja chcę PSP 2, które miałoby gry z wyglądem tych z PS3. W końcu 5 lat od premiery minęło, najwyższy na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie cos do psp? Ja nie mam, grafika wciaz jest spoko.R3nO co ty gadasz psp z grafiką ps3? chyba za 10lat. Najwyżej psp 2 wyciagnie pecetowe nfs most wanted ze sciagalek, cod 2 ze shooterow. A 3DS spoko nazwa, udała im sie chociaz ja nie widze w tym urządzeniu nic fajnego, stado owiec(japoncow) pobiegnie natychmiast do sklepu przy premierze i oczywiscie wydadza Mario-pokemony-czy co tam japonczycy lubia w 3d i interes sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc 3D przereklamowane? Gdzie? Bo chyba nie masz na myśli tego z kin (vide Avatar), tego tworzonego za pomocą nVidia Vision i telewizorów 3D? To jest przyszłość a nie przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie jestem do tego przekonany. Może w przyszłości, kiedy to wszystko bardziej się rozwinie. A 3D w przenośnej konsolce to trochę dziwny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 17:47, jedrzejb napisał:

5 lat minęło od premiery PSP a tu nadal grafika jak z gier na PC z 93. Mam nadzieje,
że SOny zmieni swoje zdanie i zacznie coś robić na PSP.


Jeśli tak stawiasz sprawę to Nintendo wygląda jeszcze gorzej. Na PSP nie narzekam, grafika jest dobra. Szkoda tylko, że Sony nie interesuje się konsolką za bardzo, skupiając się tylko na PS3 ;/

Ja praktycznie "kieszonkowca" planowałem zakupić tylko dla "lżejszych" gier w które mogę pograć w pociągu lub nawet w szkole. Najważniejszą rzeczą były platformówki i RPGi. W takim razie co mnie skusiło do kupienia PSP? Grafika, God of War, Silent Hill i GTA. Zakupu nie żałuję ale osobiście teraz wybrałbym DS''a.

Fajnie mówić o 3D, ale za nim powstaną porządne gry oparte na tej technologi minie kilka lat co najmniej więc zbytnio się nie "podniecam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:11, Mariusz178 napisał:

Macie cos do psp? Ja nie mam, grafika wciaz jest spoko.R3nO co ty gadasz psp z grafiką
ps3? chyba za 10lat. Najwyżej psp 2 wyciagnie pecetowe nfs most wanted ze sciagalek,
cod 2 ze shooterow. A 3DS spoko nazwa, udała im sie chociaz ja nie widze w tym urządzeniu
nic fajnego, stado owiec(japoncow) pobiegnie natychmiast do sklepu przy premierze i oczywiscie
wydadza Mario-pokemony-czy co tam japonczycy lubia w 3d i interes sie kreci


Co gadam z grafiką z PS3 ? Otóż gry na PSP wyglądają niewiele gorzej niż gry z PS2, więc po PSP 2 spodziewam się podobnej analogii. Zresztą nie mam jakiejś specjalnych potrzeb - jest wiele gier z PSOne, w które przyjemniej się gra na PSP ze względu na brak pixelozy i chcę w końcu w serię MGS zagrać :F . No i na PSP się nie zwraca szczególnej uwagi na grafikę, prędzej na optymalizację - patrz PoP Revelations, w którego przestałem grać po dwóch godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w Sony Center i pograłem sobie w Motorstorma na TV pozwalającym wyświetlać 3D. Niesamowita sprawa. Gałęzie, woda, kamienie to wszystko było takie żywe. Polecam pójść i spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R3nO pierwszy God of War z ps2 miała gorszą grafikę od Chains of Olympus na psp, wiec zaryzykuje stwierdzenie ze niektore gry maja lepsza grafe od tej na ps2.PSP ma wyzej taktowany proc ale ps2 oprocz procka ma jeszcze karte graf. bodajze z pamiecia pare Mb. W tym sie zgodze że pop mial gorsza optymalizacje, oprocz tego czasem sciany przy krawedziach ekranu robily sie zielone, a nowych poziomow nie dalo sie ugrac gdyz byly zbyt duze i na malym ekranie nie dalo sie zobaczyc linii ani wyczuc w ktora strone ksiaze skoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3D to wypas ale ja jego smak poczuję w pełni w przyszłej generacji. Co do psp to powinni planować dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę narzekał bo to raczej nietrafiony pomysł. DS to fajna zabawka i 3d może się sprawdzić a PSP niech zostanie takie, jakie jest.Oczywiście do czasu PSP2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:35, Longer napisał:

> 5 lat minęło od premiery PSP a tu nadal grafika jak z gier na PC z 93. Mam nadzieje,

> że SOny zmieni swoje zdanie i zacznie coś robić na PSP.

Jeśli tak stawiasz sprawę to Nintendo wygląda jeszcze gorzej. Na PSP nie narzekam, grafika
jest dobra. Szkoda tylko, że Sony nie interesuje się konsolką za bardzo, skupiając się
tylko na PS3 ;/

Ja praktycznie "kieszonkowca" planowałem zakupić tylko dla "lżejszych" gier w które mogę
pograć w pociągu lub nawet w szkole. Najważniejszą rzeczą były platformówki i RPGi. W
takim razie co mnie skusiło do kupienia PSP? Grafika, God of War, Silent Hill i GTA.
Zakupu nie żałuję ale osobiście teraz wybrałbym DS''a.

Fajnie mówić o 3D, ale za nim powstaną porządne gry oparte na tej technologi minie kilka
lat co najmniej więc zbytnio się nie "podniecam".



Bez myśli jesteśmy amebami, co z tego, iż PSP (swat) miała premierę z 5 lat temu. Więc ja kupiłem swoje PSP dla gier a nie dla lżejszych "gier".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2010 o 21:35, jedrzejb napisał:

Bez myśli jesteśmy amebami, co z tego, iż PSP (swat) miała premierę z 5 lat temu. Więc
ja kupiłem swoje PSP dla gier a nie dla lżejszych "gier".


W sensie lżejszych miałem na myśli ...prostych;p Jak minisy przykładowo, małe gierki z banalnym wykonaniem a świetnym klimatem i miodnością. Ja wcale nie narzekam na PSP. Sam kupiłem tydzień temu PSP GO i nie narzekam absolutnie. Szczególnie, że w tym miesiącu ma wyjść promocja dla GO, czyli 10 gier za darmo...
A grafika wcale nie wygląda tak źle, ba można z niej jeszcze dużo wyciągnąć, przykładem jest God of War : CoO, zobaczymy co pokaze nowa część...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 23:33, Longer napisał:


> Bez myśli jesteśmy amebami, co z tego, iż PSP (swat) miała premierę z 5 lat temu.
Więc
> ja kupiłem swoje PSP dla gier a nie dla lżejszych "gier".

W sensie lżejszych miałem na myśli ...prostych;p Jak minisy przykładowo, małe gierki
z banalnym wykonaniem a świetnym klimatem i miodnością. Ja wcale nie narzekam na PSP.
Sam kupiłem tydzień temu PSP GO i nie narzekam absolutnie. Szczególnie, że w tym miesiącu
ma wyjść promocja dla GO, czyli 10 gier za darmo...
A grafika wcale nie wygląda tak źle, ba można z niej jeszcze dużo wyciągnąć, przykładem
jest God of War : CoO, zobaczymy co pokaze nowa część...


A ja kupiłem PSP jako konsole a nie jako "komórke" (w sensie mini gierki) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czepiasz się słów;p Ja mam PS3 i PC, na PSP szukam innego typu gier i tyle;p Oczywiście w największe produkcje też gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować