Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Game Room wystartował, ale potknął się już w samym progu

19 postów w tym temacie

Fajna...

------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------

Na marginesie - nie wkurza Cię ten margines?

------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------

propozycja, na pewno skorzystam. Nie rozumiem tylko trochę takiej różnicy cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:/ Dajcie już temu spokój. To wcale nie przeszkadza. Komentujcie lepiej post. Kurcze jak zobaczyłem "Game Pack #1 - Darmowe" no to się ucieszyłem. Potem odpalam ten Game Room, zaznajamiam się ze wszystkim iiii próbuje wstawić sobie automat z jakąś z gier które pobrałem a tu kupsko. Nie mogę. To myślę sobie, że pewnie trzeba będzie zapłacić ze 40 punktów za gierkę, szukam jakiejś fajnej, wciskam pobierz, a tu mi z 240 punktami wyjeżdżają :D. Troche sporo :P. 2 takie gry to porządny dodatek do gry albo nawet kilka piosenek do rockbanda. Dla mnie to trochę za dużo :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 19:22, Thoor napisał:

O co chodzi z tymi marginesami? :D

O tekst wciskany na chama tnacy newsa na pol bo komus wydawalo sie ze to fajnie jak bedzie skamlal o przyjaciol na facebooku. W kazdym razie mozna to wyciac nawet zwyklym Element Hiding Helperem.

A jesli chodzi o newsa to jest jakas lista tych klasykow w ktore mozna grac?

@qlaker jak widac niektorym przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się wyższych cen znając microsoft, ale i tak raczej nei skorzystam z tej usługi.
"W kazdym razie mozna to wyciac nawet zwyklym Element Hiding Helperem." Faktycznie kurna żaden problem :] A tak na marginesie to jak ten margines nie zniknie to przestaje czytać grama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co właściwie znaczy to "wysypywała się"??

------------------------------------------------------------------------------------- -------------
Tak na marginesie : czy redaktorzy wiedzą, że margines jest z boku strony?! Co wy se w kulki lecicie?!
------------------------------------------------------------------------------------- ---------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 19:12, Furr napisał:

No to zablokujcie sobie "[class="extraText"]" i będzie po problemie. Dżizas, potrafią
tylko narzekać...

Dobra artysto, to powiedz mi...napisz mi jak to zrobić to bede wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Margines najbardziej wkur*wiającą rzeczą na świecie jest,newsa czytania radość całą odbiera,gdyż wzrokiem ominąć się go nie da.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 23:23, SERGYO napisał:

Dobra artysto, to powiedz mi...napisz mi jak to zrobić to bede wdzieczny.

W FF to akurat proste, sciagasz ABP i do niego Element Hiding Helper, potem opcja wybierz elementy do zablokowania -> zawęź wybor i zaznaczasz na stronie ten fragment ktory Cie interesuje. I po sprawie. Ja w ten sposob pozbylem sie tego "marginesu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było pod tekstem to ok. Mi by nie przeszkadzało, ale dlaczego na środku? A co do blokowania. To jak to niby zrobić w Google Chrome. A właśnie, przecież nie opłaca się kupować żetonami, bo gry były za trudne, więc nie ma szans przejść gry na jednym żetonie, a gra kosztuje niewiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 08:11, Xjumpaytech napisał:

Gdyby to było pod tekstem to ok. Mi by nie przeszkadzało, ale dlaczego na środku? A co
do blokowania. To jak to niby zrobić w Google Chrome.


https://chrome.google.com/extensions/detail/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować