Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Medal of Honor wykorzysta 100% mocy Playstation 3

47 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2010 o 21:09, EmperorKaligula napisał:

> Hah, PoP Revelations wykorzystywał jakieś 130-140% mocy PSP, przez co okrutnie zwalniał.


eeeee... nie mogl wykorzystwac 130% bo jest to fizycznie nie mozliwe, co nagle pojawil
sie magicznie dodatkowy ram na nowe tekstury i przybylo mhz ? :D. A zwalnial bo to byla
skopana gra - tworcy odwalili fuszerke.


Stary, czy rozumiesz w jakim tonie to zdanie jest napisane :D ?
Inaczej - gra myślała, że PSP jest mocniejsze ale się przeliczyła, gdyż developerzy dali ciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 21:17, R3nO napisał:

Stary, czy rozumiesz w jakim tonie to zdanie jest napisane :D ?


Stary (wypraszam sobie, czuje sie mlodo!), czy rozumiesz, ze nie jestes w stanie oddac tonu wypowiedzi samymi literkami? Wzialem Cie za przecietnego trolla bo pisales glupoty. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowe mario HD 2D 100% mocy ps3 -.-
ludzie przy 100% konsola bedzie sie grzać i zwalniać przy czym jest ryzyko uszkodzenia sprzętu nigdy 100% nie bedzie-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak BF:BC2 wycisnął prawie, prawie, prawie wszystko z poczciwej czarnuli. Niewątpliwie jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, ale ciąglę wierzę w tkwiące gdzieś tam w środku pomiędzy blurayem, a procesorem ukryte pokłady energii, które będą konkurencją jeszcze xboxa 7200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na 99 proc. Jeden procent w zapasie, bo mogli się pomylić w obliczeniach. Ale mi będzie PS3 grzało, aż miło. Szkoda, że nie pomyśleli o takiej grze na zimę :( 100 proc. to nie byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 21:23, EmperorKaligula napisał:

> Stary, czy rozumiesz w jakim tonie to zdanie jest napisane :D ?

Stary (wypraszam sobie, czuje sie mlodo!), czy rozumiesz, ze nie jestes w stanie oddac
tonu wypowiedzi samymi literkami? Wzialem Cie za przecietnego trolla bo pisales glupoty.
tyle.


Sens zdania pierwszego można było odczytać poprzez przeczytanie drugiego, w którym wypowiadam się o multi - czyli nawet jak chcą wykorzystać te magiczne 100%, to muszą wziąć pod uwagę rzeczy extra jakie mogą się pojawić podczas gry w multi, jak duża ilość graczy, wybuchów itp. W PoPie popełnili ten błąd, że zapomnieli chyba o występowaniu większej ilości wrogów i obiektów w jednym momencie, co wiadomo jak się kończyło :P Nie mnie za to wrażenie zrobiły Burnout Dominator i Crisis Core na PSP - świetna grafika i w ogóle się nie tną.

Zresztą chyba można sobie darować dyskusję o wykorzystaniu 100% mocy PS3, podczas gdy wszyscy wiedzą, że na obietnicach się skończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Będzie się z czego pośmiać. ;D Podejrzewam, ze w rezultacie okaże się, że te "100%" to jednak bardzo mało. Ja tam nie oczekuję cudów, na żadnej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma być niby plus? Ja tam w takim razie się cieszę, że gra nie będzie wykorzystywała 100% Xboxa 360. A tak ogólnie to z tego co wiem 100% konsoli już wykorzystuje U2, GoW3, K2, więc tak dziwne są ich przechwałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten caly Farrelly wdg mnie nie powiedzial tylko ze EA chce wykorzystac potencjal drzemiacy w PS3. na moje nikt nie wspomnial o "wyciskaniu 100%" z konsoli... podchwytliwy temat zeby wiecej osob czytalo i nadinterpretacja autora. ogolnie dla mnie to i tak p*erdolenie o Chopinie. wszystko wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 20:25, R3nO napisał:

Hah, PoP Revelations wykorzystywał jakieś 130-140% mocy PSP, przez co okrutnie zwalniał.
Lepiej niech uważają z tymi 100%, zwłaszcza jak na multi się czasem większa rozpierducha zrobi :P

Zwalnial? Mi PoP sie cial tylko w poczatkowym etapie gry (statek) i czasami glosy byly doczytywane z opoznieniem z UMD.
W dalszej czesci gry zadnych graficznych ciec nie uswiadczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda gra do tej pory wyciskała wszystkie soki...K2 100% soku, U 100% soku, U2 100% soku, HR,potem GOW3, potem The Last Guardian, Killzone 3, gdzieś w międzyczasie nowy MOH, GT5, po prostu PS3 to maszynka Hortexu...Poza tym szczerze wątpię, żeby twórcy Third Party prześcignęli wewnętrzne studia Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie szkoda gadać. Widzicie w newsie w jego słowach: "wykorzystamy 100% mocy PS3!"? Żenada. Tylko to: "Właściciele Playstation 3 powinni być usatysfakcjonowani, bo skupiamy się na tej maszynce, żeby wreszcie wykorzystać drzemiący w niej potencjał" No tak ale redaktor musiał napisać 100% mocy, gdyby nie to byłoby tu zaledwie 10 komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To miło ze strony EA, ale każdy może sobie tak gadać; Może ich silnik graficzny będzie wykorzystywany przez ps3 w 100%, przez co nie będzie różnic między platformami, a nie że na tym silniku ps3 będzie chodziło na 100%- bo jakkolwiek nie życzyłbym szczęścia EA, tak nie chce mi się wierzyć w takie pogdanki: Jak chcecie wykorzystać "100% mocy ps3" to wypieprzcie ten prastary Unreal Engine i dajcie coś bardziej na czasie, np. Cry Engine 3 albo coś podobnego, mam już dosyć tych sztucznych do bólu efektów UE;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować