Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sterowniki Catalyst 10.3 WHQL

11 postów w tym temacie

"Pozostaje tylko mieć nadzieję, że użytkowników kart Radeon nie spotkają żadne przykre niespodzianki..." - bardzo śmieszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem konkluzji.Ja nigdy ze sterami ATI większych problemów nie miałem, a miałem już rage IIc,rage 128,r a potem radki 8500,9500,9600(x600),x1600,x1950 i teraz 4850.Troche wkurza mnie że dzisiaj te stery wyszły bo we wtorek 10.2 instalowałem.Miałem nieco mniej, kart NV i z nimi też nie miałem problemów, choć na 8800gtx kumpla były problemy z mydlanymi teksturami bez włączonego AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko może lepiej troszkę poczekać z instalacją, bo nigdy nic nie wiadomo... ;)
Wkrótce pojawi się tu sporo komentarzy - jestem przekonany, że pozytywnych (wtedy zainstaluję te sterowniki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 02:15, Zaitsev napisał:

Nowe stery? A nie usmażą mi mojej karty? O chwila - to news o ATI, a nie INVIDII... :P


Btw a z tymi sterami nvidii coś się wyjaśniło w końcu ?
Bo dalej na sicie do zassania tylko 196.21, ale ni cholery nie mogę się doszukać notki czy je naprawili czy nie [a że gtxa posiadam to wolę nie ryzykować że mi się usmaży =P]


Nowe catalysty z kolei ma mój brat na swoim pc i do tej pory nie napotkał żadnych problemów [fakt faktem ma je raptem kilka godzin, ale na nie słyszałem żeby cokolwiek nie śmigało jak należy, chociaż pewnie ewentualnie "smaczki" wyjdą w praniu przy szarpaniu w różne giery, na razie tylko w wowa pocinął i chyba l4d2 po sieci]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem zainstalowałem i no minimalny przyrost jest fps w BC2 jest widoczny na moim hd 4830 - gram na ręcznym ustawieniu dx11 bo nie wiedzieć czemu na dx ustawionym na auto lub 9/10/10.1 gra mi wywala po 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już zainstalowałem tę wersję i... znalazłem jeden, lecz bardzo znaczący dla niektórych, problem...

Posiadam, oprócz zwykłego 19" monitora, także 32" telewizor LCD SAMSUNGa podłączony przez kabel HDMI. Zauważyłem, że po instalacji Catalyst 10.3 muszę odłączać kabel od telewizora gdy chcę włączyć Windows XP (nie ma znaczenia, czy telewizor jest włączony czy nie), bo inaczej chwilę przed ekranem logowania i wyboru użytkownika monitor przechodzi w stan czuwania i nic nie można na to poradzić... Pomaga dopiero odłączenie kabla HDMI od telewizora :/ Dziwne, bo w poprzednich wersjach sterowników nie miałem tego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować