Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria TopSeller z nową szatą graficzną i hitami w super cenie! cz. 1

87 postów w tym temacie

Nic specjalnego jak dla mnie, wszystkie części Company of Heroes kupione w promocji na Steamie. Demigod jest spoko, ale nie mam priorytetu jego kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniejsze okładki były brzydkie, teraz jest jeszcze gorzej. Ciekawe czy nadal drukują zwykłą okładkę po drugiej stronie.

Tak czy siak, żaden z tych tytułów mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie kupiłbym gry z taka okładka, poprzednie były świetne.
Jeśli kupujesz grę tylko dla okładki to gratuluję...
Osobiście cieszę się, że Złota Edycja CoH''a wyszedł w tej Topsellerze. Wreszcie będę mógł zaznajomić się z tą serią za niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 12:34, luzac napisał:

Ciekawe czy nadal
drukują zwykłą okładkę po drugiej stronie.

Skoro CDP nigdzie się tym nie chwali to na pewno już z tego pomysłu zrezygnowano. A same tytuły raczej przeciętne i żadnych okazji tutaj nie widzę, powiem nawet więcej - za sporo z tego po prostu przepłacamy, bo już edycje premierowe kilku z tych tytułów było swego czasu można kupić za minimalnie wyższą cenę. Cieszyć może tylko powrót do starej ceny, więc możemy się domyśleć, że na tej podwyżce o 10zł CDP się zdrowo przejechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście lubie zielony :P A wśród pozycji to jedynie seria COH mnie zainteresowała. Poza tym interesuje mnie przede wszystkim zawartość pudełka a nie jego wygląd, jeśli zawartość jest nieciekawa to nie kupie, nieważne jak pięknie pudełeczko się prezentuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 12:41, aliien napisał:

> Nie kupiłbym gry z taka okładka, poprzednie były świetne.
Jeśli kupujesz grę tylko dla okładki to gratuluję...
Osobiście cieszę się, że Złota Edycja CoH''a wyszedł w tej Topsellerze. Wreszcie będę
mógł zaznajomić się z tą serią za niską cenę.

Tak kupuje dla okładek. przeszkadza ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jakoś nic ciekawego w tych nowościach...
Poza tym te okładki są straszne...
Ten stary layout okładek był zdecydowanie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 13:22, Kaucz napisał:

> > Nie kupiłbym gry z taka okładka, poprzednie były świetne.
> Jeśli kupujesz grę tylko dla okładki to gratuluję...
> Osobiście cieszę się, że Złota Edycja CoH''a wyszedł w tej Topsellerze. Wreszcie
będę
> mógł zaznajomić się z tą serią za niską cenę.
Tak kupuje dla okładek. przeszkadza ci to?

Nie, nie przeszkadza, lecz uważam to za głupotę/debilizm lub/i syndrom bogatych rodziców (niepotrzebne skreślić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może byście najpierw sprawdzili jak wyglądają na żywo zamiast bezsensownie komentować? Owszem sam box jest taki sobie (mimo ładnych, wypukłych liter i dobrej jakości materiału) ale samo pudełko dvd (super jakości) jest z okładką premierową, dyskiem bonusowym (film making of) i grubą instrukcją na papierze kredowym. Osobiście kupiłem dziś Gothic 3 w MM i jestem baaardzo zadowolony. Gra od razu spaczowana do 1.6 co tez jest plusem. Pozdrawiam lud narzekających!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować