Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria TopSeller z nową szatą graficzną i hitami w super cenie! cz. 1

87 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2010 o 14:59, EmperorKaligula napisał:

no tak zbierac "ladny" badziewny plastik i tekture ale gardzic "srednio udanym graficznie"
badziewnym plastkiem i tektura ;) Rasowy kolekcjoner plastiku i tektury

Ok zbieram plastik w najlepszej formie ;>

Dnia 26.03.2010 o 14:59, EmperorKaligula napisał:

ja tam jestem graczem, a nie kolekcjonerem - najwazniesza jest cena, gre moge sobie nawet
pobrac samemu od producenta

Mam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad demigodem, gra zła nie była jak u kolegi grałem a cena też nie straszy. ale fakt, poprzednia edycja top sellera miała ładniejsze pudełka, tylko średnio mnie to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 14:02, wawrzyniak40 napisał:

Kolego uprzejmie informuję, że Gothic 3 w wydaniu TopSeller jest z dubbingiem i dodatkowo
jest możliwość włączenia podpisów w naszym rodzimym języku.


Nom dzięki przyjacielu za wiadomość teraz można by było pomyślec nad zakupem. Z drugiej strony mogli by informować w sklepie ze jest opcja dubbingu a nie tylko - "kinowe napisy" : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie... Nie ma MARGINESU!!!!!!!!!

A tak to tematu to Blood Bowl mam na celowniku, a czy Frontlines: Fuel of War też jest w Topie??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.......

Dnia 26.03.2010 o 14:32, Kaucz napisał:

Są tacy ludzie jak kolekcjonerzy.


Otóż to:) Dlatego też nigdy nie kupię żadnej reedycji bo ta nie trzyma żadnej wartosci:) 100 razy bardziej wole kupic uzywana premierówke i przynajmniej cieszyć oko;) I tak tez robię. Także kwestia okładek do reedycji mi wisi bo i tak tego nigdy nie kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 16:08, Citkowsky napisał:

>>.......
> Są tacy ludzie jak kolekcjonerzy.

Otóż to:) Dlatego też nigdy nie kupię żadnej reedycji bo ta nie trzyma żadnej wartosci:)
100 razy bardziej wole kupic uzywana premierówke i przynajmniej cieszyć oko;) I tak tez
robię. Także kwestia okładek do reedycji mi wisi bo i tak tego nigdy nie kupie:)

Wreszcie jakiś "normalny". Niektórzy nie mogą tego zrozumieć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 16:08, Citkowsky napisał:

Dlatego też nigdy nie kupię żadnej reedycji bo ta nie trzyma żadnej wartosci:)


Większość premierówek też tak naprawdę nie ma żadnej wartości. Wystarczy popatrzeć na ich ceny, w większości przypadków są o wiele tańsze niż w dniu premiery. Nawet kolekcjonerki rzadko kiedy można sprzedać za wyższą cenie niż po premierze (wypasiona i zafoliowana EK Mass Effect dziś chodzi po zaledwie 70zł).

Dnia 26.03.2010 o 16:08, Citkowsky napisał:

100 razy bardziej wole kupic uzywana premierówke i przynajmniej cieszyć oko;) I tak tez
robię.


A ja wole mieć nową reedycje niż premierówkę która wygląda jak wyciągnięta psu z gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 16:54, dave03 napisał:

A ja wole mieć nową reedycje niż premierówkę która wygląda jak wyciągnięta psu z gardła.


Widocznie szukać nie potrafisz. Ja wyszukuje używane gry w premierowych wydaniach w stanach bardzo dobrych i po cenie zazwyczaj niewiele większej niz reedycja. Druga sprawa, że mam tylko kilka serii gier ktore ,,zbieram": Need For Speedy, Colin McRae, GTA. Popatrz przykładowo na ceny Colina 2.0 w premierowym wydaniu. Niby w gazetach byl a premierówke dostać za cene poniżej 50zl to wielkie szczęście.

To samo z NFSami czy GTA.

>>>>...A ja wole mieć nową reedycje niż premierówkę która wygląda jak wyciągnięta psu z gardła.

To jeżeli już reedycje to bym wolał wersje elektroniczne bo i o wiele taniej a gra ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 16:57, Citkowsky napisał:

Druga sprawa, że
mam tylko kilka serii gier ktore ,,zbieram": Need For Speedy, Colin McRae, GTA.


To GTA San Andreas jest w kiepskim stanie, rogi pudełka strasznie poobijane. Wiem co prawda że moje wymagania co do jakości są sporo większe niż u 90% osób, ale nic już na to nie poradzę. Dla mnie takie gry nie mają już praktycznie żadnej większej wartości, bo mami zbieram same ideały :P Może nie są to nie wiadomo jakie tytuły, ale to co mnie interesuje to w większości przypadków mam.


>Popatrz przykładowo na ceny Colina 2.0 w premierowym wydaniu. Niby w gazetach byl a premierówke

Dnia 26.03.2010 o 16:57, Citkowsky napisał:

dostać za cene poniżej 50zl to wielkie szczęście.


Tak tyle tylko że to w dalszym ciągu jest cena niższa (i to sporo) niż w momencie gdy ta gra wychodziła, bo z tego co kojarzę to za nówkę wówczas trzeba było zapłacić 99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nowy wygląd podoba :P. Co prawda, nie widziałem jeszcze "na żywo", więc nie wiem, jak będzie się prezentował grzbiet i rewers, ale i tak wygląda to lepiej, niż poprzednie, smętne pudełka. Jakby się jeszcze dało coś zrobić z tym żałobnym kolorem (w sumie, biały to nie kolor ;)). Choć z drugiej strony, może lepiej nie, jeszcze by się zrobiło coś bardziej pstrokatego od "żółtego EA Classic" lub tej paskudnej pomarańczowej KK.

PS Wkładki w DVDBoxach nadal będą dwustronne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 17:08, dave03 napisał:

> >>>...............................



I co z tego? te gry z roku na rok są coraz droższe bo coraz ich mniej.
Dla mnie mają np. wartość sentymentalną bo to gry w ktore grałem za młodu i teraz cieszą oko. GTA Vice City w rozkładanym pudełku hmmmmmm albo Mafia premierówka w dużym pudelku. To po prostu trzeba lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 12:41, aliien napisał:

Osobiście cieszę się, że Złota Edycja CoH''a wyszedł w tej Topsellerze. Wreszcie będę
mógł zaznajomić się z tą serią za niską cenę.


Ślepy jesteś? Tylko CoH i CoH Na linii Frontu tam jest... GOLD to masz CoH,CoH NlF i CoH ToV... A ToV''a tam kupisz oddzielnie.

@devAsH - ja tam wolę się cieszyć grą ,a nie okładką...Ale fakt,mogłaby być lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 18:13, Bartex69 napisał:

> Osobiście cieszę się, że Złota Edycja CoH''a wyszedł w tej Topsellerze. Wreszcie
będę
> mógł zaznajomić się z tą serią za niską cenę.

Ślepy jesteś? Tylko CoH i CoH Na linii Frontu tam jest... GOLD to masz CoH,CoH NlF i
CoH ToV... A ToV''a tam kupisz oddzielnie.

@devAsH - ja tam wolę się cieszyć grą ,a nie okładką...Ale fakt,mogłaby być lepsza.

http://www.gram.pl/prod_8QTrH,1_Company_of_Heroes_Zlota_Edycja.html
Przyganiał kocioł garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi?
Ta edycja ma tylko CoH i Na Linii Frontu (dodatek). A Tales of Valor kupisz oddzielnie.A jeśli chodzi o ver. ZŁOTEJ KOLEKCJI jest dodatkowo ToV wraz z tymi pozostałymi (CoH i CoH Na linii frontu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować