Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria TopSeller z nową szatą graficzną i hitami w super cenie! cz. 1

87 postów w tym temacie

Mam takie zapytanie (niewiem, może ktoś tu gdzieś napisał ale nie przeczytałem) czy te ceny to tylko na gram.pl czy w sklepach też są takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o Obecny Design okładek jest tragiczny. Poprzedni, który jakoś specjalnie mnie nie zachwycał, był znacznie lepszy. Nie lubię gdy nazwy serii rzucają się prosto w oczy. Mogli by dawać wersje premierowe opakowań tylko ceny mniejsze i było by znacznie lepiej.

Edit:
Fajnie, że samo pudełko z płytą ma okładkę edycji premierowej, ale czy ma jakieś oznaczenia, że to TS?
Jeśli nie to tekturę bym pewnie wywalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 15:42, vegost napisał:

> Kolego uprzejmie informuję, że Gothic 3 w wydaniu TopSeller jest z dubbingiem i
dodatkowo
> jest możliwość włączenia podpisów w naszym rodzimym języku.

Nom dzięki przyjacielu za wiadomość teraz można by było pomyślec nad zakupem. Z drugiej
strony mogli by informować w sklepie ze jest opcja dubbingu a nie tylko - "kinowe napisy"
: )


Czeski błąd, poprawiłam teraz opis w sklepie na dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 18:21, Zatha napisał:

Mam takie zapytanie (niewiem, może ktoś tu gdzieś napisał ale nie przeczytałem) czy te
ceny to tylko na gram.pl czy w sklepach też są takie?

Sugerowana cena detaliczna gier z serii Topseller to 39,99 zł, czyli w sklepach kupisz je za 33-39 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 18:13, Bartex69 napisał:

Ślepy jesteś? Tylko CoH i CoH Na linii Frontu tam jest... GOLD to masz CoH,CoH NlF i
CoH ToV... A ToV''a tam kupisz oddzielnie.

Szkoda cię nawet komentować. Mam nadzieję, że Budyn ci wszystko wyjaśnił "specu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak zawsze byłem zwolennikiem Platynowej Kolekcji - większe wrażenie robi w niej choćby obszerniejsza zawartość opakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Sorry,zwracam honor :P Bo Ja nie zauważyłem,że tobie chodzi o TOP SELLER i myślałem,że Ty zauważyłeś jako ZŁOTA EDYCJA w podobnie jak ZŁOTA KOLEKCJA...

Aczkolwiek takimi tekstami jak "specu" mnie nie wnerwiaj,wierz mi Ja takiego poczucia humoru jak Ty nie mam. My bad i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 19:57, Bartex69 napisał:

/.../

Sorry,zwracam honor :P Bo Ja nie zauważyłem,że tobie chodzi o TOP SELLER i myślałem,że
Ty zauważyłeś jako ZŁOTA EDYCJA w podobnie jak ZŁOTA KOLEKCJA...

Aczkolwiek takimi tekstami jak "specu" mnie nie wnerwiaj,wierz mi Ja takiego poczucia
humoru jak Ty nie mam. My bad i tyle.

Może i mnie trochę poniosło, ale sam mnie od ślepych wyzywasz, więc też staraj się uważniej dobierać słowa na przyszłość. Ok, kończmy ten offtopic. Peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2010 o 19:57, Bartex69 napisał:

Aczkolwiek takimi tekstami jak "specu" mnie nie wnerwiaj,wierz mi Ja takiego poczucia
humoru jak Ty nie mam. My bad i tyle.

>
O...<patrzy z niedowierzaniem>o Jezu!"Specu"?Powinieneś to zgłosić do moderacji,ale koleś na pewno ma już przerąbane bo nie dostanie za to rozgrzeszenia w kościele.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny tytuł, który mnie interesuje to CoH: Tales of Valor.
Wie ktoś może czy jest możliwość odwrócenia okładki na premierową jak to było wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to w końcu są podwójne okładki jak wczesniej czy nie? dla mnie to też ważne. Z tego tez powodu kupowałem topsellery, bo wszystkie specjalne serie mają fatalny design pudełek i wolę te premierowe. Jeszcze te pudełka... w końcu zwykły jewel box o krawędzi 14mm czy dalej te z 20mm, które jak rozwalisz to się nie da kupić zamiennika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że cena w końcu znormalniała, już się bałem, że nigdy to nie nastąpi. Może skorzystam z tej okazji i zakupie sobie Company of Heroes: Tales of Valor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to Tales of Valor jest takie sobie... No chyba że się kupi dla lepszej grafiki i odblokowywania pojazdów w kampanii. Reszta to trzeba odblokowywać cd-key''ami z wcześniejszych części żeby mieć wszystko w jednej grze. Ja kupiłem i już nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 17:21, Citkowsky napisał:

I co z tego? te gry z roku na rok są coraz droższe bo coraz ich mniej.


Ale czy wartość dojdzie do 100zł tego nie wie nikt, teraz równie dobrze można wróżyć sobie z fusów. Druga sprawa, że osiągnięcie takiej sumy to nadal żaden zysk a wręcz strata, bo jakby nie patrzeć w 2000 roku, czyli wtedy kiedy miała premiera Colina McRea Rally 2, za stówkę można było kupić znacznie więcej niż to ma miejsce dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 20:52, SarenkaB napisał:

O...<patrzy z niedowierzaniem>o Jezu!"Specu"?Powinieneś to zgłosić do moderacji,ale
koleś na pewno ma już przerąbane bo nie dostanie za to rozgrzeszenia w kościele.;(


Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow. Ostrzezenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 12:01, Wojman napisał:

Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow. Ostrzezenie za spam.


Nie rań mnie.:(

Prawie same strategie,trochę kicha chociaż na Demigoda zawsze miałem ochotę,poczekam jeszcze chwilę,może stanieje to kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować