Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria TopSeller z nową szatą graficzną i hitami w super cenie! cz. 1

87 postów w tym temacie

>>>..................

Zauważ jedno bo chyba o tym nie pomyślałeś. Jak wychodzą reedycje to znaczy, że gra debiutowała już jakiś czas temu i wydania premierowe (używki) są o wiele tańsze niż w dniu premiery i często poniżej ceny reedycji. Więc jak kupiłeś pare lat temu colina 2 w premierze za 20zł co było normalna rzeczą to teraz juz sobie coś tam zarobiłeś a i oczy był ucieszona z patrzenia na premierówke a nie brzydką reedycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę, że premierówka zwykle wygląda ładniej, ale to w niczym nie zmienia faktu iż przeważnie ich wartość nie jest duża. Poza tym reedycje też mają swoje zalety (często są to już upatchowane wersje i na dodatek pozbawione uciążliwych zabezpieczeń, do grania nie potrzeba płyty). Rzecz jasna reedycja reedycji nie równa bowiem są takie które wyglądają naprawdę całkiem nieźle (stara KK, Platynowa Kolekcja) ale są też takie które tylko odstraszają od ewentualnego zakupu (np. nowa "żółta" EA Classic). Ale żeby nie było - jakbym miał za podobną cenę kupić nową premierówkę albo reedycje to na pewno wybrałbym tą pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak znowu pojawia się to, że gram jest nadal częścią CDP i tak będzie chyba do końca. Podobnie było z gram.tv dopóki już pod koniec zaczęli mówić o grach od innych dystrybutorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie obchodzi wygląd pudełek. Głównie gra. A w tym przeglądzie mam Codename. Niezła gra za taką cenę nawet warta kupna. A pykną bym w Demigoda ciekawa cena. Kiedyś pewnie kupie tak to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście jacyś chorzy?? spinacie się o PAPIEROWE PUDEŁKO które jest tylko żeby odróżnić topsellera od innych serii, w środku jest normalna okładka gry, nie żaden topseller - może zanim zaczniecie krytykować miejcie pojęcie CO !
mam kilka gier z TS''a i jestem z tego dumny ! :)
pozdro dla kumatych

PS. nikt ci nie każe kupować, możesz sobie kupić za 80zł to samo co za 20-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować