Zaloguj się, aby obserwować  
Dudeczek

Super oferty w sklepie gram.pl - komentarze, uwagi, pochwały, krytyka, propozycje

62 postów w tym temacie

Jest to sugestia dla CDP. Może pmyślicie o rozszerzeniu form płatności w sklepie? W zasadzie premiujecie tylko posiadaczy kont inteligo i mbanku- inne osoby, jeżeli chcą zamówić gry muszą płacić za pobranie. Sugeruję rozszeżenie form płatności o przelewy24 BZWK lub serwis pay U, wtedy więcej osób będzie chciało korzystać z waszego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 16:21, Minsc i Boo napisał:

Jest to sugestia dla CDP. Może pmyślicie o rozszerzeniu form płatności w sklepie? W zasadzie premiujecie tylko posiadaczy
kont inteligo i mbanku- inne osoby, jeżeli chcą zamówić gry muszą płacić za pobranie. Sugeruję rozszeżenie form płatności
o przelewy24 BZWK lub serwis pay U, wtedy więcej osób będzie chciało korzystać z waszego sklepu

Popieram zwłaszcza 24 BZWK ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to przydało by się troche więcej różnych gadżetów w sklepie. Aha, i niech ten napis "Gram.pl" nie będzie taki ogromny jak do tej pory;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie anulowalem zamowienie na HoMM5 i mi nie skasowało z listy zamówień tylko przydzieliło status "anulowany" czy na pewno nie dostane tej przesyłki? I czy skasuje mi z listy zamówień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 20:30, Konrad512 napisał:

mam takie pytanie anulowalem zamowienie na HoMM5 i mi nie skasowało z listy zamówień tylko
przydzieliło status "anulowany" czy na pewno nie dostane tej przesyłki? I czy skasuje mi z
listy zamówień???


Przesyłki nie dostaniesz, ale z listy zamówień ci nie zniknie - wiem z doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Chciałem kupić w sklepie gram.pl Fallouta. Patrze - 9,99 zł. Ok, biore do koszyka, wybieram forme płatności itd. i patrze a tu cena 19,99 zł...
Więc o co chodzi?
Zamieszczam screeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:29, Yasiu89 napisał:

Mam pytanko. Chciałem kupić w sklepie gram.pl Fallouta. Patrze - 9,99 zł. Ok, biore do koszyka,
wybieram forme płatności itd. i patrze a tu cena 19,99 zł...
Więc o co chodzi?
Zamieszczam screeny...

10zł możesz zapłacić z wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:29, Yasiu89 napisał:

Mam pytanko. Chciałem kupić w sklepie gram.pl Fallouta. Patrze - 9,99 zł. Ok, biore do koszyka,
wybieram forme płatności itd. i patrze a tu cena 19,99 zł...
Więc o co chodzi?
Zamieszczam screeny...



Bo ta cena (9,99zł) jest jak 10zł zapłacisz w wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się , jak płacimy za przesyłkę np 3 gier.Jest to opłata *3 czy też jedna paczka w tej samej cenie co za jedną grę?Na stronie sklepu nie znalazłem takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 11:52, KrzychW napisał:

Czy ktoś orientuje się , jak płacimy za przesyłkę np 3 gier.Jest to opłata *3 czy też jedna
paczka w tej samej cenie co za jedną grę?Na stronie sklepu nie znalazłem takiej informacji.

no raczej że raz płacisz za przesyłkę :))
wszytsko co masz w danym zamówieniu wysyłają ci razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 11:56, Evil Khan napisał:

no raczej że raz płacisz za przesyłkę :))

Nie ma problemu.Jak się mylisz to najwyżej refakturuję na Ciebie koszty przesyłki.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja PES 4 i 5 z okazji mistrzostw świata w piłce kopanej była strasznie długa :/ Jeszcze się nawet MŚ nie zaczęły i już jej nie ma :/ Brawo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej co sądzicie ,żeby gry które zostały wycofane przez cd-project ze sprzedaży można by było ściągnąć za 5-10 wirtualnych pieniędzy i powspominać stare dobre czasy .Z pewnością ktoś z was grał parę lat temu w grę która została wycofana ze sprzedaży i trwale zapisała się w jego pamięci...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować