Zaloguj się, aby obserwować  
rado74

MATRIX

12 postów w tym temacie

Mam z drugiej reki MATRIX-PATH of NEO.Nie mogę go odpalic po zainstalowaniu-''''komp''''mówi ze jakis moduł nie jest gotowy.Mam AMD 64 +300,RADEONA X600PRO,512MB.To jest pierwsza gra któr sprawiła mi taki problem,co zrobic żeby poszła HHHEELLLPPPP!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 16:06, rado74 napisał:

Mam z drugiej reki MATRIX-PATH of NEO.Nie mogę go odpalic po zainstalowaniu-''''komp''''mówi
ze jakis moduł nie jest gotowy.Mam AMD 64 +300,RADEONA X600PRO,512MB.To jest pierwsza gra któr
sprawiła mi taki problem,co zrobic żeby poszła HHHEELLLPPPP!!!!!!

ORYGINAł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 16:06, rado74 napisał:

Mam z drugiej reki MATRIX-PATH of NEO.Nie mogę go odpalic po zainstalowaniu-''''komp''''mówi
ze jakis moduł nie jest gotowy.Mam AMD 64 +300,RADEONA X600PRO,512MB.To jest pierwsza gra któr
sprawiła mi taki problem,co zrobic żeby poszła HHHEELLLPPPP!!!!!!

daj screana błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 16:31, rado74 napisał:

Pisze-''''A required security module can not be activatrd.This program can not be executed.''''


Znalazłem rozwiązanie tego problemu, Jako, że nie można zamieszczać linków do innych forum to wkleje to tutaj.

"Zainstaluj jeszcze raz gre nastepnie wejdz do folderu z gra, odszukaj plik Matrix3W32S skopiuj ten plik w bezpieczne miejsce, zainstaluj patcha, po zainstalowaniu patcha wklej ten plik co go poprzednio skopiowales i teraz na pewno bedzie dzialac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować