Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria TopSeller z nową szatą graficzną i hitami w super cenie! cz. 2

31 postów w tym temacie

są w końcu te podwójne okładki czy nie? czy są w pudełkach standardowych o brzegu 14mm czy w tych szerszych, których się nie da nigdzie kupić jak się przypadkiem rozwali oryginalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co te ramki topseller itp. to szpeci okładkę. Mogliby zrobić normalną okładkę tylko gdzieś w rogu dać mały znaczek topseller...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 14:06, Czaroxxx napisał:

Po co te ramki topseller itp. to szpeci okładkę. Mogliby zrobić normalną okładkę tylko
gdzieś w rogu dać mały znaczek topseller...


Te loga "Topseller" są tylko na kartonowym opakowaniu. Samo pudełko jak i okładka wyglądają jak z premierowych edycji (a przynajmniej Stalker CC tak ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 14:14, xxAPOSTELxx napisał:

Nowa szmata graficzna ...

Muhahahahuhahaha,to było śmieszne,naprawdę...

Jak na razie nie widzę niczego co by mnie interesowało,czekam na następną odsłonę,może trafi się coś ciekawszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 14:08, zermithon napisał:

Te loga "Topseller" są tylko na kartonowym opakowaniu. Samo pudełko jak i okładka wyglądają
jak z premierowych edycji (a przynajmniej Stalker CC tak ma).


Jeśli tak to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że trzecia odsłona będzie ciekawsza, bo jak na razie są same nie interesujące mnie tytuły. Czekam na następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Veni do Saturna,vidi Nowe Topseller, nie ,nie vici. Ogólnie widać dobitnie kryzys dotknął Wydawcę/branżę. Mam nadzieję, że chwilowo. To ja tyle kasy w Was pompuję i...kryzys?Może go pokonamy.Kasę będę pompował dalej.Cienkie pudełka na plus. Reszta kicha.Chwilowo,mam nadzieję.To co? Na Wiedzmina 2 na wzór pierwowzoru nie ma co liczyć?:) czy :( Wszystko w Waszych rękach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss1 Zmierzch Bogów, chodzi(po spatchowaniu) dosyć stabilnie, ale to nie zmienia faktu że jest od groma bugów...przejść przejdziesz ale błędów nie unikniesz..jak choćby to że Lee jest w lesie a nie w zamku..xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to poprzedni design TS był pozytywny, taki lekki, świeży. Za to to, co jest teraz wygląda tak szablonowo, że aż się patrzeć odechciewa... Podobny "projekt" mogę zrobić w parę minut, odpalając choćby Gimpa (na PS niestety mnie nie stać), a zapewniam, że jakichś wybitnych (albo jakichkolwiek) umiejętności graficznych nie posiadam :-]

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować