Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria TopSeller z nową szatą graficzną i hitami w super cenie! cz. 2

31 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2010 o 14:37, SarenkaB napisał:

Jak na razie nie widzę niczego co by mnie interesowało,czekam na następną odsłonę,może
trafi się coś ciekawszego.



Ależ nie masz na co czekać bowiem wszystkie tytuły są już znane od jakiegoś czasu. W każdym bądź razie pełna lista przedstawia się następująco:

- Blood Bowl PL
- Codename: Panzers - Zimna Wojna
- Company of Heroes: Tales of Valor
- Frontlines: Fuel of War
- DemiGod
- Company of Heroes: Złota Edycja
- PURE
- Medieval II: Total War
- Grand Ages: Rome
- Gothic 3: Zmierzch Bogów
- Gothic 3
- Trine
- Trainz Simulator 2009
- Test Drive Unlimited
- Terminator: Ocalenie
- Saints Row 2
- S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla
- Rome: Total War Barbarian Invasion
- Rome: Total War - Alexander
- Rome: Total War
- Race 07: The WTCC Game
- Virtua Tennis 2009


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wogle te obrzydliwe ramki?Jakby ich nie było to pare tych gier bym kupił sobie chociażby po to żeby stały na pułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do designu to ze wszystkimi się zgodzę: tragiedia, porażka, dno, szmata :/ Nie wiem, jak można było tak spieprzyć okładkę. A tak BTW. to wcale nie ma wielu nowych tytułów. Zmierzch Bogów był, Medival II był, co prawda Gothica III podstawki nie było, ale ja się baaardzo cieszę, że kupiłem jak był jeszcze w PK, bo dostałem poradnik, płytę z materiałami filmowymi (która może będzie w TS, ale dla tego następnego nigdy bym edycji TS nie kupił) i przede wszystkim - zdrowie oczu.
O ile poprzedni TS miał szatę graficzną naprawdę fajną, znacznie lepszą od pieerwszej, to ta poprostu ODRZUCA. I jeśli nie będzie w środku oryginalnego opakowanie, to nei kupię już żadnej gry z tej edycji. Cóż, już taki jestem, i nic na to nie poradzę. A jeśli jest, to dzięki Bogu, bo wyciągnę sobie oryginalne opakowanie, t to podrę, spalę, wyrzucę - krótko mówiąc wywalę w diabły.
Ogólnie: za przeproszeniem spieprzyliście naprawdę FAJNĄ serię (a przynajmniej jej opakowanie :P). Szkoda - i mi, i pewnie innym graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 14:27, Damianuss1 napisał:

Pokusiłbym się na oba Gothic, ale boję się, że Gothic 3: Zmierzch Bogów narobi tylko
problemów. Wiadomo czy gra działa już stabilnie?


Z tego co wiem to w tańszych seriach większość gier jest już spatchowana do najnowszej wersji. Niedawno wypuścili nowy community patch więc na pewno jest poprawa, ale nie wiem czy jest tu zaimplementowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 18:18, dave03 napisał:

> Jak na razie nie widzę niczego co by mnie interesowało,czekam na następną odsłonę,może

> trafi się coś ciekawszego.


Ależ nie masz na co czekać bowiem wszystkie tytuły są już znane od jakiegoś czasu. W
każdym bądź razie pełna lista przedstawia się następująco:

Yhyh,zmyliło mnie "ukazywanie" tych gier po kolei w newsach...przynajmniej wiem że nie ma na co liczyć,dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust, to poprzednia szata graficzna lepsza była. Widzę, że w tym wielkim "wysypie" sporo jest gier które były już w TSesie. Ja jak na razie znalazłem dla siebie Company of Heroes: Tales of Valor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 18:57, marekl1975 napisał:

Jak na mój gust, to poprzednia szata graficzna lepsza była. Widzę, że w tym wielkim "wysypie"
sporo jest gier które były już w TSesie. Ja jak na razie znalazłem dla siebie Company
of Heroes: Tales of Valor.


Zgadzam się, prostolinijność tamtej szaty była świetna, ta zaś... kojarzy mi się z jakimiś badziewiami sprzedawanymi za pięć złotych, ulokowanymi byle jak w wielkim pudle przy półkach z grami.

Dnia 29.03.2010 o 18:57, marekl1975 napisał:

Gothic 3 + Zmierzch Bogów powinny być sprzedawane razem za 32 zł.


Sam Zmierzch Bogów powinien być sprzedawany za nie więcej niż 5 zł. A i wykazuję się hojnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 18:39, Angar0pl napisał:

- Rome: Total War Barbarian Invasion
- Rome: Total War - Alexander
- Rome: Total War

To chyba w zestawie jednym co?


Zgadza się, cała antologia w jednym pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 20:02, ZuTheSkunk napisał:

> Jak na mój gust, to poprzednia szata graficzna lepsza była. Widzę, że w tym wielkim
"wysypie"
> sporo jest gier które były już w TSesie. Ja jak na razie znalazłem dla siebie Company

> of Heroes: Tales of Valor.

Zgadzam się, prostolinijność tamtej szaty była świetna, ta zaś... kojarzy mi się z jakimiś
badziewiami sprzedawanymi za pięć złotych, ulokowanymi byle jak w wielkim pudle przy
półkach z grami.

> Gothic 3 + Zmierzch Bogów powinny być sprzedawane razem za 32 zł.

Sam Zmierzch Bogów powinien być sprzedawany za nie więcej niż 5 zł. A i wykazuję się
hojnością...


Miałem zmierzch Bogów. Tyle błędów w nim, że zainstalowanie patchy nawet nie pomaga. Nie wiem, czemu to coś wogóle wyszło i ujrzało światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiej części. No cóż Gothica 3 i dodatek mam od premiery (fan). Z tego przeglądu to bym sobie zagrał w Pure. Grałem na PS3 i bardzo mi się spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować