Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake nieco wcześniej!

32 postów w tym temacie

Ja tam wolałem wydać tego tysiaka na ps3. Na Heavy Rain jednak bardziej mi zależało, niż na Alan Wake. Jeśli gra okaże sie względnie liniowa, to może ktoś wrzuci walkthrough na YT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to gra jest liniowa , bynajmniej tak twórcy twierdzą :)
Jeżeli gra będzie miała zapowiedziany klimat i dobrą fabułę to będzie dobrze , a nawet bardzo dobrze.
Z niecierpliwością czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej :). Twórcy tworzyli tą grę jako sandbox''a, ale pomyśleli, że tam opowiada się gorzej historię, a głównie interesuje ich fabuła, więc stworzyli grę nie-sandboxową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 15:16, pustelnik21 napisał:

To będzie gra!Z pewnościa pretendet do gry roku (obok ME2 i Halo Reach).Microsoft pokazuje
klase dając wczasną premiere swojego killera.


Jedynym killerem to jesteś Ty. Dla Ciebie każda gra od M$ jest "pretendentem do gry roku".

Odkąd gra ma "oficjalnie" ominąć pecety to mnie już nie interesuje. Zagrać bym zagrał, ale cóż zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bynajmniej tak twórcy twierdzą :)

PRZYNAJMNIEJ ARGH!

A imho kolejna quasi-psychologiczna tayemneecha na zabój historia, która dostanie sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaja pare miesięcy i puszczą pecetową wersje w ruch ;). I wtedy być może zakupie :P

Póki co jest wiele gier na ps3 które jeszcze na mnie czekają to nie ma co żałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 15:40, Ostrowiak napisał:

A imho kolejna quasi-psychologiczna tayemneecha na zabój historia, która dostanie sequel.

"Kolejna"? To powiedz mi w ilu "quasi-psychologiczna tayemneecha na zabój historia" miałeś szansę zmierzyć się z dowolnym sprzętem rolniczym (wliczając w to kombajn!). To jest bardzo "specjalna" quasi-psychologiczna-cośtam historia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi to przyznać, ale... zgadzam się trochę z pustelnikiem. Myślę, że będzie to pretendent do gry roku, a na pewno gry akcji. Co jak co, ale na M$ game studio jeszcze się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 15:32, Longer napisał:

Jedynym killerem to jesteś Ty. Dla Ciebie każda gra od M$ jest "pretendentem do gry roku".


Odkąd gra ma "oficjalnie" ominąć pecety to mnie już nie interesuje. Zagrać bym zagrał,
ale cóż zrobić.


Wyluzuj i pomyśl zamiast obrażać innych. Niestety dużo świetnych gier omija PC (God of War, Heavy Rain, Alan Wake - to tylko początek) i trzeba się z tym pogodzić. Irytacja cie bierze że nie możesz się przekonać do gry na padzie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2010 o 17:53, arborek napisał:

Wyluzuj i pomyśl zamiast obrażać innych. Niestety dużo świetnych gier omija PC (God of
War, Heavy Rain, Alan Wake - to tylko początek) i trzeba się z tym pogodzić. Irytacja
cie bierze że nie możesz się przekonać do gry na padzie i tyle :)


Ja jestem bardzo wyluzowany ;) Przekonać się do pada potrafię i nie narzekam, sam posiadam od kilku dobrych lat PS2 a teraz w tym tygodniu powinna się u mnie zjawić trójka...Po prostu wkurza mnie jak w każdym jego poście w tematach które oczywiście dotyczą zazwyczaj gier na jego ukochaną konsolę pisze, że jest to "pretendent do gry roku". Ba on nawet nie potrafi docenić polskiej gry (Wiedźmin 2) kiedy jeszcze premiera znana nie była pisząc, że w tym roku "GotY dostanie ME2, macie pecha polaczki. Jakoś tak to brzmiało, więc sorry ale jak to brzmi, co on z Tajlandii pochodzi? Ech ale dość o tym. Na PC zazwyczaj gram w erpegi i to mi wystarczy...w inne gry zagrywam na konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować