Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

XFX rusza na wojnę z ekstremalnym Radeonem HD 5970

11 postów w tym temacie

Gdzieś już widziałem takiego newsa... w każdym razie wygląda kozacko ale ta cena to jest jedna wielka totalna pomyłka :D Na pewno znajdą się chętni na zakup ale w Ameryce bo w Polsce to sądzę że wątpię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietna maszynka, ale mimo to ARES nadal jest bardziej ekskluzywnym towarem, do tego ten wyglad, 3-slotowe chlodzenie, zaloze sie ze sie dobrze kreci xDD Ale coz takim hd5970 tez bym nie pogardzil(allegro bo nawet polowa tej karty by sie nie zmiescila do mojej obudowy:D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3000zł... %$*#@! Mogłem trafić 7000zł w zdrapce i bym sobie kupił taką... ale czy by weszła do mojej obudowy... bo w wielu recenzjach, a nawet na oko widać, że z niej niezły klocek, ahh... ale to pudełko... Mmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, umnie moja Gainward GeForce 9800GT może nie jest aż takim klockiem jak ta karta graficzna, ale ledwie mi się mieści umnie w skrzynce.:) A takim sprzętem można się pochwalić. Ciekawe czy NVIDIA wypuści jakąś limitowaną ekstra edycję karty podobnej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma mało popularna w Polsce ale powiadam wam ich karty wymiatają! Miałem od nich GeForce 4 4200 który w testach wypadał jak GeForce 6800 :D Potem zamieniłem ją na GeForce 7950 i zmieniłem dopiero na Radeon-a 4870. Niestety obecna karta jest nie od nich i trochę żałuje że nie zaczekałem. Do niedawna współpracowali tylko z Nvidii ale teraz kiedy mają w ofercie karty jednej i drugiej firmy nie wiem czy moją następną kartą będzie Radeon czy GeForce ale na pewno będzie to karta od nich.

------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------
Na marginesie – czy widzicie jak bardzo denerwujące są reklamy w środku każdego newsa?
------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować