Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera dodatku do Call of Duty: Modern Warfare 2 na Xboksa 360

24 postów w tym temacie

To jest po prostu dymanie graczy na kasę ; / w kulki lecą!
Przesada GRUBA przesada
A jeszcze nie dawno broniłem tej gry jaki głupi byłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 15:09, Czaroxxx napisał:

To jest po prostu dymanie graczy na kasę ; / w kulki lecą!
Przesada GRUBA przesada
A jeszcze nie dawno broniłem tej gry jaki głupi byłem...

Witamy po właściwej stronie mocy, ale zeby zfinalizować inicjację musisz oczyścić swoje sumienie i wyzbyć się grzechu actifanboystwa i pozbyć się tej szatańskiej gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że na PC będzie za free. Złotówki ode mnie więcej nie zobaczą. Nie za 5 map. Tym bardziej, że poza dwiema (airport i derail), moim zdaniem, mapy w MW2 to mega niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozbyc sie nie pozbede, toz to cholerstwo kosztowalo mnie 120zl! A gra sie fajnie, NAWET, ale i tak jak czytam o platnym dodatku to plakac mi sie chce... Za kazdym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźcie aż tacy skrajni w swojej ocenie. Gra sama w sobie jest bardzo dobra, ale niszczą ją gracze, których nie można usunąć bo nie ma dedyków. Oczywiście taka cena za 3 mapy to bardzo gruba przesada i po prostu chamstwo, ale nie zmienia to faktu, że gra w istocie jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! a wszystkie 5 mniejszych od jednej z BF BC 2... Taki marny dodatek powinien być za darmo! w podzięce za tak dużą liczbę klientów... Ale tu wychodzą prawdziwe intencję firmy, zero szacunku dla graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dodatek kupię ;) Ani trochę nie jestem znudzony aktualnymi mapami, ale te kolejne na pewno urozmaicą rozgrywkę. A podwójne doświadczenie tylko dla posiadaczy Xboxów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 15:48, Gremo napisał:

Ha! a wszystkie 5 mniejszych od jednej z BF BC 2... Taki marny dodatek powinien być za
darmo! w podzięce za tak dużą liczbę klientów... Ale tu wychodzą prawdziwe intencję firmy,
zero szacunku dla graczy...


Również dobrze mógłbym powiedzieć, że świat w Borderlandsie jest większy. Nie porównuj szybkiego shootera jakim jest MW2 z drużynowym BF:BC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to ile ci idioci chcą za swoją marna pracę... Gdyby był edytor, takie mapki powstawałyby co pare sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 15:26, hans_olo napisał:

> To jest po prostu dymanie graczy na kasę ; / w kulki lecą!
> Przesada GRUBA przesada
> A jeszcze nie dawno broniłem tej gry jaki głupi byłem...
Witamy po właściwej stronie mocy, ale zeby zfinalizować inicjację musisz oczyścić swoje
sumienie i wyzbyć się grzechu actifanboystwa i pozbyć się tej szatańskiej gry. ;)


Chcesz kupić :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja nie mogę połączyć się do żadnej gry po dzisiejszej aktualizacji :( ciągle dostaje błąd że mnie rozłącza z serwerem autoryzacji czy coś takiego :( i to jeszcze zanim wybiorę rodzaj gry... dramat... ktoś też tak ma ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 17:41, Gremo napisał:

Mi chodzi o to ile ci idioci chcą za swoją marna pracę... Gdyby był edytor, takie mapki
powstawałyby co pare sekund...

Zgadza się..., to samo jest z grą w nowszej wersji "Aliens vs Predator" Rebellion, zrobił 4 mapy i te mapy kosztowały 5 Euro... może dla nich to nie drogo ale powinni zauważyć że w innych krajach 5 euro to dużo... i mapy za nasze PLN''y w takim razie kosztują 24 zł!!! 4 jakieś z***ne mapy sprzedają po takiej cenie..., cóż kupiłem te dodatkowe mapy bo te 8 map które były w grze znudziły mi się..., a te co dokupiłem znudziły mi się po 3 dniach!, no nic.. w każdym razie mam już kupca chętnego na AvP ;P i 100 zł odzyskam :D, bo będzie miał kupiec na moim koncie miał wszystkie prawie miał postacie odblokowane (tylko jedna została do odblokowania ;)) nawet będzie miał te 3 dodatkowe i te 4 mapy... dodatkowe miał więc mu się bardziej opłaca kupić o demnie niż oryginała ze sklepu :P.
Ale co do dodatków płatnych w dzisiejszych czasach to też mnie zaczyna porządnie wk***iać!!!, bo nie dość że tak mało dają w tych dodatkach to jeszcze dużo sobie chcą na nich zarabiać -,- pieprzone grubasy...
Ja już w każdym razie chyba przestane zbierać hajs na ulepszanie kompa... bo jak widzę co się dzieje teraz tymi grami to aż mnie to przeraża..., albo wypuszczają zabugowaną w ch** grę albo dają do niej jakieś 4 dodatki drogie :/ albo dają jeszcze takie krótkie że w 1 dzień całą grę można przejść super -,-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie za darmo na PC to wybaczam im wszystkie winy :P A co do dodatku, to gdzie jest ta dodatkowa historia związana z Ghostem? Czyżby zwolnienia w IW tak podziałały na firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 19:53, SongoX napisał:

Jeśli będzie za darmo na PC to wybaczam im wszystkie winy :P A co do dodatku, to gdzie
jest ta dodatkowa historia związana z Ghostem? Czyżby zwolnienia w IW tak podziałały
na firmę?


Dzisiejsza twa naiwność zostanie przez Ciebie zapewne szybko zapomniana gdy przed twymi oczyma ujrzysz cenę dodatku dla PC - mówię szczerze i otwarcie nie licz na to towarzyszu, że dodatek tych 5 map będzie na PC za darmo, to tak jakbyś mając 25 lat wierzył w Wróżkę Zębuszkę - pan Kupa z Acti - ten z wielkimi końskimi zębami napewno nie odpuści sobie możliwości wydojenia większej ilości kasy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować