Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek miał problemy z CryEngine 3 na konsolach

18 postów w tym temacie

Czy to ja dzisiaj nie kontaktuje, czy to zdanie jest niezrozumiale / totalnie pozbawione logicznego sensu: "Crytek oferuje silnik CryENGINE 3 od wielu lat, ponad 10 jeśli mamy być dokładni.". CryEngine 3 jest chyba dosyć nowy, prawda? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gracze mają masę wyborów w realizacji planu i sposobie interakcji z otoczeniem oraz wykorzystania broni"

Podoba mi się takie podejściu. Crisis dla mnie to pozycja obowiązkowa. Mam nadzieję że panowie zrobią coś dobrego dla branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 22:02, Czaroxxx napisał:

To nie zmienia faktu, że poza wyglądem gry na tym enginie są badziewne...


True, interaktywne benchmarki, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Decyzja o wejściu na rynek gier konsolowych była podyktowana naszym pragnieniem tworzenia gier na konsole. Tu się nieźle uśmiałem... chyba "pragnieniem większej kasy"

Co do samej wypowiedzi na temat Crysisa 2 to miło słyszeć takie zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 22:05, Tomekku napisał:

"Decyzja o wejściu na rynek gier konsolowych była podyktowana naszym pragnieniem tworzenia
gier na konsole. Tu się nieźle uśmiałem... chyba "pragnieniem większej kasy"

Jedno nie przeczy drugiemu. To że chcą na tym zarabiać nie jest niczym złym. Dobrze że dostaną za to kasę o ile nie jest to celem samym w sobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 22:04, Bambusek napisał:

> To nie zmienia faktu, że poza wyglądem gry na tym enginie są badziewne...

True, interaktywne benchmarki, nic więcej.


W końcu osoba która zna się na grach! To się ceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Crytek oferuje silnik CryENGINE od wielu lat, ponad 10 jeśli mamy być dokładni. "

Dnia 30.03.2010 o 21:45, gogowitczak napisał:

> oj pewnie zwykłe przejęzyczenie. Pewnie chodziło o cryengine 1.

aaaa ok, teraz jest juz poprawione :-)


Nawet jeśli chodzi o pierwszy silnik to coś jest nie tak z ilością lat. Może ja jestem zbyt dokładny ale Crytek został założony w 1999 i dopiero wtedy zaczęli prace nad silnikiem. We wrześniu 2000 mieli dopiero tech demo na którym jeszcze nic nie dało się zrobić służył jedynie do prezentacji możliwości nowych kart graficznych. Po tym jak ich demo techniczne spodobało się ludziom postanowili zrobić coś więcej. W maju 2002 Crytek zapowiedział że robi swój silnik graficzny i podał jego nazwę CryEngine. Dopiero w sierpniu 2003 roku pokazano jego działającą wersje która opierała się na wcześniejszym demie technicznym a prezentacja X-Isle która była w nim zawarta przerodziła się w grywalną wersje zwaną dziś Far Cry. Więc nawet licząc od dema technicznego mineło zaledwie 9 lat a licząc od działającej wersji silnika która nosiła już nazwę CryEngine to tylko 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze mają masę wyborów w realizacji planu i sposobie interakcji z otoczeniem oraz wykorzystania broni. My nazywamy to stylem Veni Vidi Vici, czyli Przybyłem, Zobaczyłem, Zwyciężyłem i powinno być czymś nowym na rynku konsol

Nowym, jasne :) Wypisz wymaluj pierwsze "Bad Company" (a pewnie i kilka innych konsolowych FPSów można pod to podpiąć) plus można też było iść gdzie się chciało. Także nie ma to jak kreatywny marketing :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crisis - jeden wielki benchmark i powiększanie e-pena graczy którzy lubią się chwalić jaką to oni mają maszynę i ile to w Crisisie nie mają fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbudować siermiężny engine to prawie każdy w tej branży potrafi-zoptymalizować go,żeby odpowiadał najpopularniejszym na rynku technologiom TU I TERAZ to jest sztuka; Niemniej Crytek powinien skupić się troszkę na samych grach-ciągle tylko silnik i silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu widać że chcą pokazać gre z naj lepszej strony, i nie lecą w kulki, dobrze że tu niema tych dobitych zabezpieczen.:) Czekam na tą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 11:47, Arachnos napisał:

tja, znowu silnik, grafika, silnik... bla bla bla... a o grze jak zawsze dwa słowa. Znowu
będzie techdemo a nie gra.


Właśnie-niech wypuszczą kilka demek technicznych z ultra-fotorealistyczną grafiką dla amatorów klatek na sekundę, a dla reszty jakąś normalną, porządną grę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować