Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 już dostępny w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

25 postów w tym temacie

gre bym sobie kupił czy nawet zamuwił, ale ostatnio za dużo gram w strzelanki i teraz musze sobie kupić jaką gre wysicigową, np. Blur czy coś podobne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam właśnie poczekam aż ceny spadną bo nawet jakbym zagrał trochę po premierze to nie będzie źle. Mam nadzieję że Crisis okaże się naprawdę dobrą grą (czyt. nie pustym shooterem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co zamawiać grę pół roku przed premierą (która zresztą może się przeciągnąć...) ? Zresztą na allegro na drugi dzień będzie i tak po stówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 15:26, Mitriu napisał:

Czy ja dobrze widzę czy po prostu nie ma w newsie przerywnika...?

no nie ma

------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------
Na marginesie - czy ukryłeś już reklamy dodając filtr "gram.pl##p.extraText" w AdBlock Plus?
------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę pewnie zamówię, ale na pewno nie teraz kiedy do premiery został tak szmat czasu a i o samej grze niewiele wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 19:08, Kretoszczur napisał:

Ja tam bym wolał żeby wyruszył pre- order Brinka. W Anglii, USA i Australii już jest.
Możecie być pierwsi w Europie Środkowej.

Nie da rady :) Ta gra jeszcze nie ma oficjalnie ogłoszonego wydawcy w Polsce i ceny PL. Pewnie to będzie Cenega i pewnie to będzie wiadome najwcześniej w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 20:28, akne napisał:

> Ja tam bym wolał żeby wyruszył pre- order Brinka. W Anglii, USA i Australii już
jest.
> Możecie być pierwsi w Europie Środkowej.
Nie da rady :) Ta gra jeszcze nie ma oficjalnie ogłoszonego wydawcy w Polsce i ceny PL.
Pewnie to będzie Cenega i pewnie to będzie wiadome najwcześniej w czerwcu.

Cóż, pozostaje tylko czekać...

A crysisa 2 nie kupię, bo jedynka do mnie nie przemawiała, a jak chodzi tylko o grafikę to mogę pooglądać gameplaye w HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować