Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA wypuszcza kolejną grę przeglądarkową

16 postów w tym temacie

Gra ma jedną poważną wadę - nieograniczona ilość ataków. Przed chwilą zakończyłem swoją miesięczną przygodę z grą, po tym, jak w przeciągu 12h zostałem zaatakowany przez jeden sojusz około 100 razy, tracąc wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś być wdzięczny dzięki temu "nieograniczeniu" Twoje granie w tą grę zakończyło się po miesiącu czasu. Z tego typu grami jest tak grałeś w jedno grałeś we wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo. Moje granie polegało na wejściu na grę raz dziennie, wysłanie raidu, ustalenie kolejki budynków, wyjście i powrót następnego dnia.

Z innych grałem jedynie w OGame''a, ale równie krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 07:10, Wilkv napisał:

Nie bardzo. Moje granie polegało na wejściu na grę raz dziennie, wysłanie raidu, ustalenie
kolejki budynków, wyjście i powrót następnego dnia.


Takie niedzielne granie w tego typu gry sprawdza się na krótką metę , bo wcześniej czy później stajesz się pożywką dla silniejszych graczy czy raczej graczy, który poświęcają więcej czasu. W tego typu grach nie trzeba mieć wybitnych umiejętności najistotniejszy jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wypuścili to za darmo, ale ja nie przepadam za takim typem "przeglądarówek"(typu zbuduj wioskę, zrób questa, zbierz surowce), zdecydowanie bardziej spodobał mi się BF: Heroes.
BTW. Ciekawe, czy po kilku miesiącach free2play zrobią coś podobnego co miało miejsce z BF: Heroes(mają tam największe szanse, ci, którzy regularnie wykonują mikrotransakcje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 07:53, PJ_MW napisał:

BTW. Ciekawe, czy po kilku miesiącach free2play zrobią coś podobnego co miało miejsce
z BF: Heroes(mają tam największe szanse, ci, którzy regularnie wykonują mikrotransakcje).


Mikropłatności już są - Diamenty

http://www.lordofultima.com/en/wiki/view/diamonds+and+the+shop

Oczywiście można grać i nie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 08:05, Rzezim napisał:

> BTW. Ciekawe, czy po kilku miesiącach free2play zrobią coś podobnego co miało miejsce

> z BF: Heroes(mają tam największe szanse, ci, którzy regularnie wykonują mikrotransakcje).


Mikropłatności już są - Diamenty

http://www.lordofultima.com/en/wiki/view/diamonds+and+the+shop

Oczywiście można grać i nie płacić.


OK, mogą być(przecież z czegoś muszą utrzymać serwery i support), tylko chodzi o to, żeby nie wpływały one znacząco na rozgrywkę i nie faworyzowały tych, którzy mają więcej kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować