Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy da się usmażyć jajko na GTX 480?

31 postów w tym temacie

A właściwie, o co tyle zamieszania? 65 C to wcale nie dużo. Mogę z głowy wymienić przynajmniej 5 starszych układów, które nagrzewają się o minimum 5 stopni więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika zamiast usmarzyć jajko to nic nie idzie tylko jescze spada temperatura pod koniec.:) Coś mi się wydaje że może mame namuwie na taką grafikę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 12:11, Deathraw napisał:

A ile z nich w idle ma 62 stopnie?


Nie męcz się :)
Widać, że niektóre dzieci tutaj nie rozumieją, że ta temperatura była mierzona na powierzchni radiatora a nie jest to temp rdzenia karty.
Teraz zaczną krzyczeć, że Fermi jest chłodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test moim zdaniem był z góry skazany na niepowodzenie. Po pierwsze - był robiony przy wywalonych na wierzch bebechach. Co z tego, że mierzyli temperaturę, skoro sprzęt miał swobodny dostęp do powietrza? Przecież to nie są warunki istniejące w zamkniętych obudowach.

Po drugie nie podali temperatury samej folii na jakiej rozbili jajko. Co z tego, że karta mogła mieć z 60 stopniu, skoro materiał na którym rzeczone jajko się znajdowało mogło być chłodniejsze i nie przewodzić ciepła na bieżąco.

Po trzecie nie był robiony w warunkach roboczych. Powinni odpalić Metro na maksymalnych ustawieniach i zostawić na jakieś pół godziny, albo nawet dłużej. Wtedy byłoby to jasne. A tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nam nic innego, jak kupić fermi za 2tysiaczki i samemu się przekonać;).Szkoda tylko że mój marny chieftec 400W starczy jedynie na pracę w wordzie.Zastanawia mnie tylko skąd ludzie chcą wziąć procki które nie będą wązkim gardłem dla 480(sli)/5970.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować