Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

OK, jutro rano otrzymasz maila wraz ze screenem. Dzięki wielkie za odpowiedź. ;)
PS A co do Beowulfa... Problem pojawia się przy piątym pasku instalacji, gdy wczytuje się "...Yeti.big". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kodzik, który mam w pudełeczku z Fallout''em 3 ma coś wspólnego z tą kompanią graczy. To jest pewne. Tutaj pojawia się moje pytanie - czy opłaca się rejestrować tą jedną grę do tego serwisu (czy co to tam jest)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli od Cenegi masz jedną grę, którą możesz zarejestrować, to rzeczywiście nie ma sensu. Rozsądnym wyjściem będzie danie mi tego kodu. ;PP
A tak szczerze - opłaca się zarejestrować! Będziesz miał możliwość licytowania różnych przedmiotów, wymiany punktów na nagrody... Z pewnością lepiej niż na gram.pl. ;]
@SimulationSite - ja też daję. Chodzi mi o samą inicjatywę... Pomysł Cenegi był pomysłem udanym (choć jak sobie przypomnę ponad roczne czekanie na otwarcie tego Klubu... grr! :P), a wPLNomania... No cóż, w końcu musieli coś z tym zrobić, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:15, xbit71 napisał:

Jeśli od Cenegi masz jedną grę, którą możesz zarejestrować, to rzeczywiście nie ma sensu.
Rozsądnym wyjściem będzie danie mi tego kodu. ;PP
A tak szczerze - opłaca się zarejestrować! Będziesz miał możliwość licytowania różnych
przedmiotów, wymiany punktów na nagrody... Z pewnością lepiej niż na gram.pl. ;]


Nie narzekaj. Ponoć nadchodzą wielkie zmiany związane z wPLNomanią. Nie oczekuję wielkiego przewrotu, ale dam im szansę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nazbiera mi się więcej kodów to być może zarejestruję ale na razie sobie daruję. Pozostanę przy wPLN''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:18, SimulationSite napisał:

Nie narzekaj. Ponoć nadchodzą wielkie zmiany związane z wPLNomanią. Nie oczekuję wielkiego
przewrotu, ale dam im szansę. :)

Ponoć to ludzie widzieli ufoludki a gdzie w tym prawda nikt nie wie..;)
Tak czy siak kupując gry Cenegi czy też gry CD-P to za porównaniu mając w posiadaniu 25 tytułów CD-P mam określoną "kupę" wpln-ów co z nimi mogłem do tej pory zrobić..? Nic chcąc kupić nawet jakąś grę w promocji musiałem wywalić kasę na stół - w tym samym przypadku co się tyczy Cenegi mam punktów ponad 3 tysiące więc za taką kwotę mogę sobie na przykład wybrać procesor.... i dostać go za darmo ... i co jest w tej sytuacji lepsze..?
Jakoś nie mogę uwierzyć w to, że CD-P nagle dał by na wymianę za wpln-y jakiś sprzęt, są na to za skąpi po prostu
DavW
Rejestruj z czasem może zaczniesz chomikować więcej tych punktów... ja tak chomikuję już od paru lat, cóż może w końću zgarnę ten monitor..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:22, Malcollm napisał:

w tym samym przypadku
co się tyczy Cenegi mam punktów ponad 3 tysiące więc za taką kwotę mogę sobie na przykład
wybrać procesor.... i dostać go za darmo ... i co jest w tej sytuacji lepsze..?


Rzeczywiście, Cenega ma wszystko ustawione klarownie, czysto i przejrzyście. Proste zasady, wiadome nagrody. To mi się u nich bardzo podoba.

Dnia 03.02.2009 o 22:22, Malcollm napisał:

Jakoś nie mogę uwierzyć w to, że CD-P nagle dał by na wymianę za wpln-y jakiś sprzęt,
są na to za skąpi po prostu

Szczerze mówiąc też to nie wierzę, jakiś czas temu dali kiepskiej jakości smycze z logiem Gram.pl... Za które też kazali płacić... No okay, przemilczmy to. :P

Wracając do tematu, skoro pisali, że szykują się duże zmiany, to jakaś tam nadzieja jest, że pojawi się coś w 100% za wirtulaną kasę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale...
Chciałem sobie ostatnio wklepać trochę punktów do Kompanii Graczy. Dopiero teraz zacząłem szukać kart rejestracyjnych do BioShocka i Assassin''s Creeda, które kupiłem bodajże jesienią. Ale ich nie ma. A ja takich rzeczy (nawet reklam!0 nie wyrzucam. Trzymam nawet naklejki ze Stalkera. otwieram pudełko od nowego PoPa, którego mam raptem tydzień czy dwa i tez nic nie ma.

Cenega zrezygnowała z tych kart, mam wybrakowany produkt, czy rejestracji trzeba dokonać jakoś inaczej? Jako że teraz to już nigdzie reklamacji nie złożę (AC z Wirtusa, BS nawet nie pamiętam skąd, PoP z Empiku), to mogę się z punktami pożegnać, czy tez istnieje jakieś sensowne rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 22:27, SimulationSite napisał:

Wracając do tematu, skoro pisali, że szykują się duże zmiany, to jakaś tam nadzieja jest,
że pojawi się coś w 100% za wirtulaną kasę. :)

Oj bardzo bym tego chciał gdyż na samym początku dzięki tym wpln-om miało być taniej niż w każdym innym sklepie, teraz nawet po użyciu wpln-ów jest drożej, więc kupowanie w sklepie gram.pl zaczyna mijać się z celem, idąc dalej tą drogą, to oczywistym jest to, że WPLN-y będą się gromadzić na stosie, i dojdzie ich trochę sporo już w tym miesiącu i na początku przyszłego dla nie to DoW II ES i Empire TOtal War: Doborowe jednostki, założę się, że będę z tego miał około 80 wpln-ów a do tego inne drobne zakupy, znów zacznie się wszystko piętrzyć...
Swego czasu opisałem taki utopijny plan Gracz raz do roku za swoje wpln-y może wybrać sobie jedną grę jej wartość w WPLN-ach to dwuktrotność ceny - i tak oto tym sposobem gracze na raz pozbywali by się wszystkich wpln-ów i był by spokój
Ale jak zaznaczyłem to raczej utopia jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 03.02.2009 o 22:33, Taschon napisał:

Cenega zrezygnowała z tych kart, mam wybrakowany produkt, czy rejestracji trzeba dokonać
jakoś inaczej? Jako że teraz to już nigdzie reklamacji nie złożę (AC z Wirtusa, BS nawet
nie pamiętam skąd, PoP z Empiku), to mogę się z punktami pożegnać, czy tez istnieje jakieś
sensowne rozwiązanie?


otwórz instrukcję do AC:P na ostatniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PoPie nie masz co szukać bo karty nie ma ;] W AC powinna być na ostatniej stronie instrukcji ;) A Bioshocka na razie nie mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za szybkie odpowiedzi.
Faktycznie, w BS przegapiłem kod :P. Powiedzmy, że obecność kodu aktywacyjnego mnie zmyliła.
natomiast w AC nie spodziewałbym się kodu wewnątrz instrukcji :).

A co do PoPa... Szkoda. Znane są powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za posta pod postem, ale mam inne pytanko w kwestii Kompanii.

Przed chwilą kupiłem za punkty u nich dwie książki, tj. przeniosłęm to koszyka i kliknąłem "Weź nagrody". To wszystko? Nie ma żadnych opcji ustawień zamówienia? Nie płacę za przesyłkę? Ocb? Kiedyś już zamawiałem za punkciory, ale od tego czasu Kompania się trochę zmieniła, więc nie jestem pewien sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 23:31, Taschon napisał:

Przed chwilą kupiłem za punkty u nich dwie książki, tj. przeniosłęm to koszyka i kliknąłem
"Weź nagrody". To wszystko? Nie ma żadnych opcji ustawień zamówienia? Nie płacę za przesyłkę?
Ocb? Kiedyś już zamawiałem za punkciory, ale od tego czasu Kompania się trochę zmieniła,
więc nie jestem pewien sytuacji.

Żadnych dodatkowych opcji zamówienia nie ma. Za przesyłkę jednak zapłacisz, przy odbiorze. Jest w regulaminie ile. Nie płaciło się jedynie na samym początku działania Kompanii, przez jakiś czas (miesiąc chyba?).

Ogólnie regulamin warto przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 23:16, Taschon napisał:

A co do PoPa... Szkoda. Znane są powody?


Wydawca PoPa jest firma Ubisoft Polska, a nie Cenega Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był przed chwilą kurier... Musiałem zapłacić 9,50 zł. -.-''
Oczywiście głośniki powędrują na Allegro - zbieram na upragniony skuter. :P
Screena zaraz Ci prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować