Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 11:34, xbit71 napisał:

Był przed chwilą kurier... Musiałem zapłacić 9,50 zł. -.-''
Oczywiście głośniki powędrują na Allegro - zbieram na upragniony skuter. :P
Screena zaraz Ci prześlę.


mhm ale razem z nagrodą dostałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdybym dostał paczkę od razu z nagrodą, nie płaciłbym za jej przesyłkę. O nagrodzie (artbooku) ani widu, ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 07:28, Melchah napisał:

Żadnych dodatkowych opcji zamówienia nie ma. Za przesyłkę jednak zapłacisz, przy odbiorze.
Jest w regulaminie ile. Nie płaciło się jedynie na samym początku działania Kompanii,
przez jakiś czas (miesiąc chyba?).

Ogólnie regulamin warto przeczytać.


Hm, dzięki. Szukałem tego w regulaminie, ale nie znalazłem. Dlatego zapytałem. Ale dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast 2 pytania ;)
Wczoraj próbowałem się zarejestrować na kompanii i już wszystko zrobiłem jak na leży, jednak portal ''zacina się'' przy próbie wysłania obowiązkowej ankiety. Wypełniałem ją już 5 razy i nawet nie chce mi sie na nią patrzeć, po kliknieciu wyślij wyświetla ''błąd'', zaróno w Google Chrome jak i w IE8.

Wysłałem zapytanie do pomcy technicznej ale nie dostałem odpowidzi.

EDIT: Użyełem Opery i poszło ale ankietę wypełniłem na odwal się ;) nie wiem, może wczoraj po prostu strona szwankowała albo te dwe przegladarki szwankują? Oo

i drugie pytanie, nabyłem kilka mieisęcy temu Outfront: Na tyłach Wroga, wydawca cenega. Nie ma niestety klucza rejestracyjnego ani na pudełku ani w instrukcji... Gdzie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 04.02.2009 o 14:25, Bart_GT napisał:

i drugie pytanie, nabyłem kilka mieisęcy temu Outfront: Na tyłach Wroga, wydawca cenega.
Nie ma niestety klucza rejestracyjnego ani na pudełku ani w instrukcji... Gdzie szukać?


Stare gry z RC nei mają kart i kodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja mam 3 pytanka :-)

1. Czy edycja 3-płytowa "Tomb Raider: Anniversary" i "Valkyrie Profile 2: Silmeria" na PS2 mają kod rejestracyjny Kompanii Graczy?

2. Czy dałoby radę zrobić na stronie Kompanii Graczy listę gier, które można rejestrować w Kompanii? Z pewnością wielu osobom ułatwiłoby to życie :-)

3. Czy istnieje szansa na jakąś Złotą Edycję "Warhammer: Mark of Chaos" (podstawka + dodatek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:14, Inuki napisał:

Hej! Ja mam 3 pytanka :-)

1. Czy edycja 3-płytowa "Tomb Raider: Anniversary" i "Valkyrie Profile 2: Silmeria" na
PS2 mają kod rejestracyjny Kompanii Graczy?


Z tego co pamiętam to nie.

Dnia 04.02.2009 o 16:14, Inuki napisał:


2. Czy dałoby radę zrobić na stronie Kompanii Graczy listę gier, które można rejestrować
w Kompanii? Z pewnością wielu osobom ułatwiłoby to życie :-)


Dobry pomysł.

Dnia 04.02.2009 o 16:14, Inuki napisał:

3. Czy istnieje szansa na jakąś Złotą Edycję "Warhammer: Mark of Chaos" (podstawka +
dodatek)?


Zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Cenega ma w planach wydanie przygodówek point and Click? Pomijam Secret Files 2, którego premierę już zapowiedziano.Czy chociaż jakieś przygodówki są rozważane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:22, Evil Khan napisał:

14.01.2009 zamówiłem nagrody i nadal nic nie dostałem - proszę przekaż temat komu trzeba.


30 dni czas na wysyłkę. Czytaj proszę posty ode mnie już powtarzałem wielokrotnie po nowym roku więcej wysyłek i dłuższy czas oczekiwania ale mieścimy się w 30 dniach.. Tego samego dnia zamówił xbit71 i dziś do niego doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:31, Vojtas napisał:

Czy Cenega ma w planach wydanie przygodówek point and Click? Pomijam Secret Files 2,
którego premierę już zapowiedziano.Czy chociaż jakieś przygodówki są rozważane?


Zawsze rozważane są różne tytuły. No będzie Vampire Story zobaczymy co się jeszcze uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:40, natanadler napisał:

Zawsze rozważane są różne tytuły. No będzie Vampire Story zobaczymy co się jeszcze uda:)

Ja liczę że zaopiekujecie się Still Life 2 oraz Nikopolem. Tylko czemu ostatnio (Perry Rhodan, Vampyre Story) teraz Secret Files 2 nie ma pełnych polskich wersji językowych. Przecież wychodziły wam bardzo dobre (Syberia, Still Life, Dreamfall) ? Jeszcze jedno pytanie czemu gry nie spadają do tańszych serii np Sinking Island do SS i potem do KK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:40, natanadler napisał:

Zawsze rozważane są różne tytuły. No będzie Vampire Story zobaczymy co się jeszcze uda:)


O VS już wiem. Fajnie gdybyście wydali np. świetny detektywistyczny cykl In Memoriam (dwie części: 2003 i 2006). Skoro wydaliście Still Life, które serwuje równie apetyczne wydarzenia, to może i to byście rozważyli? Przyjmujecie jakieś propozycje? Ciekawa może też być Mata Hari i Memento Mori.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź natanadler :-)

Co do przygodówek, to faktycznie moglibyście robić pełne lokalizacje, bo naprawdę fajnie Wam one wychodziły; może chodziaż na dubbing "Secret Files 2" byście się skusili (najlepiej z tą samą aktorką, która podkładała głos Niny w pierwszej części)? Co do "A Vampyre Story", to w tym przypadku cieszę się, że będzie wersja kinowa, ponieważ oryginalny głos głównej bohaterki mnie akurat urzeka :-P

Jeżeli już jesteśmy przy grach przygodowych, to może skusilibyście się na "Dracula 3" i wznowienie gier od Cryo Interactive? Prawa do nich ma teraz Microids, a przecież już kilka tytułów od nich wydaliście ("Syberia", "Still Life"). Może by tak "Atlantis - Antologia"? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:54, Inuki napisał:

Jeżeli już jesteśmy przy grach przygodowych, to może skusilibyście się na "Dracula 3"
i wznowienie gier od Cryo Interactive? Prawa do nich ma teraz Microids, a przecież już
kilka tytułów od nich wydaliście ("Syberia", "Still Life"). Może by tak "Atlantis - Antologia"?
:-)


Myślę, że z Atlantis Antologia byłby taki problem, że dwie pierwsze części wydał CDP, 3 chyba LEM, czwartej nie wydał nikt a piątą chyba City Interactive. Nie mówiąc już o tym, że Cryo Interactive nie istnieje (zostało zastąpione przez Cryo Atlantis jeśli się nie mylę, ale nie wiem, kto jest właścicielem pierwszych trzech części). Więc zebranie wszystkich pięciu pod skrzydłami Cenegi graniczyłoby raczej z cudem. Ale jeśli taki zestawik trafiłby się w jednym pudełku byłbym wniebowzięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nat nie zapominaj o tych co wypowiadają się w innych tematach związanych z Cenegą, oj wypadało by cię sklonować conajmniej ze dwa razy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować