Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2009 o 14:32, Garett napisał:

> Poza tym podrzuciłem ludziom od KG kilka pomysłów na usprawnienie systemu informowania

> o wysyłkach. Zobaczymy, co da się zrobić.

Hej, udalo Ci sie cos ustalic w sprawie tej mojej nieszczesnej myszy?


Przekazałaem do Pana i Władcy KG musisz uzbroić się w troszkę cierpliwości jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze, powiedz mi że ty tylko udajesz. Wyciągasz z mojej wypowiedzi tylko to co chcesz skomentować. Na opinię składa się wiele rzeczy mniej innymi layout. Jeśli strona jest brzydka i małoprzejżysta, to większość osób da sobie na starcie spokój. Tak! Moja opinia jest oparta na paru poprzednich postach! Na tym polega opinia! Jako konsument nie chce mieć takich problemów jak Garett.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 17:49, Raku90 napisał:

Wie ktoś czy można zarejestrować w KG vietconga 2 i king konga? Obydwie gry w wydaniach
premierowych.


vetconga 2 nie da rady bo kodu rej w pudełku nie ma. Co do king konga to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 17:07, natanadler napisał:

Przekazałaem do Pana i Władcy KG musisz uzbroić się w troszkę cierpliwości jeszcze.


Dzieki, mam nadzieje, ze nie bede czekal na odzew kolejne 2 m-ce...

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 17:49, Raku90 napisał:

Wie ktoś czy można zarejestrować w KG vietconga 2 i king konga? Obydwie gry w wydaniach
premierowych.

Ja kupiłem King Kkonga za 15zł i był kod a w Vectongu raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 19:41, Citkowsky napisał:

Co to jest ,,test" który można wygrać za 100pktów w tym momencie? :)

Szczerze mówiąc - nie wiem. Jestem ciekaw, czy to w ogóle jest jakaś nagroda czy może test nowej opcji czy czegoś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Panów nade mną
Jak nagroda do mnie przyjdzie to raczej dam znać co to jest. W przeciwieństwie do zamówionej (w Kompani Graczy) kilka dni temu prenumeraty CDA w tym przypadku musiałem się zgodzić na dopłacenie 10% podatku (od przekroczenia limitu) od wybranej nagrody ponieważ wartość produktu przekroczyła określoną wartość.
Nie za bardzo wiem o co chodzi z tym wszystkim, ale raczej dam znać co to jest ten "Test".

natanadler A mógłbyś Ty napisać co to jest ten "test"? - Jeśli oczywiście wiesz i możesz nam zdradzić tę tajemnicę.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 30.03.2009 o 20:29, junior17 napisał:


natanadler A mógłbyś Ty napisać co to jest ten "test"? - Jeśli oczywiście wiesz
i możesz nam zdradzić tę tajemnicę.
Pozdrawiam


Nie wiem:) Mam inwentaryzację w sklepie int. i nie patrzyłem co się dzieje w KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontakt z możnowładcami KG to istna tragedia. Nadal nie dostałem odpowiedzi na maila wysłanego 8 dni temu, a nagrody zamówionej 13 lutego nadal nie ma :\.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 20:29, junior17 napisał:

Do Panów nade mną
Jak nagroda do mnie przyjdzie to raczej dam znać co to jest. W przeciwieństwie do zamówionej
(w Kompani Graczy) kilka dni temu prenumeraty CDA w tym przypadku musiałem się zgodzić
na dopłacenie 10% podatku (od przekroczenia limitu) od wybranej nagrody ponieważ wartość
produktu przekroczyła określoną wartość.
Nie za bardzo wiem o co chodzi z tym wszystkim, ale raczej dam znać co to jest ten "Test".

Mogę się mylić ale sądzę, że nic nie wygrałeś. Dzisiaj wszedłem na stronę Kompani Graczy, otwieram złoty strzał a tam: "Wygrana w dniu: 2009-03-25 19:51:12 przez: Łukasz"
Mam nadzieję, że nie straciłeś tych 100 punktów, które zapłaciłeś za Test? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak mądrym trzeba być, by wylosować nagrodę "Test" ... Mistrzostwo.
PS Gratz utraty punktów, jeśli takowa nastąpiła. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 15:39, xbit71 napisał:

Nie wiem, jak mądrym trzeba być, by wylosować nagrodę "Test" ... Mistrzostwo.
PS Gratz utraty punktów, jeśli takowa nastąpiła. ; )

Tak swoją drogą, ciekawe czy chłopak cokolwiek dostanie w ramach rekompensaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie wiem, jak mądrym trzeba być, by wylosować nagrodę "Test" ... Mistrzostwo.
Nie wiem jak mądrym trzeba być, aby tak cholernie jak Ty, przeżywać utratę 100 pkt.... Mistrzostwo.
>PS Gratz utraty punktów, jeśli takowa nastąpiła. ; )

Dnia 31.03.2009 o 15:46, xbit71 napisał:

Jeśli nie dostanie, nauczy się rozumu ...

O ja pierd..... ale Ty przeżywasz. Masakra. Jeśli nic nie wygram to samobója se nie strzele. Jednak po Twojej wypowiedzi, można sądzić, że strata 100 pkt to dla Ciebie "koniec świata". Weź chłopie się trochę zastanów.
100 pkt. to przecież gó*no. Nic za to się nie kupi. A poza tym i tak mi te punkty nie były potrzebne. Zamówiłem prenumeratę CDA i reszta pkt. się najzwyczajniej kisiła na moim koncie. Nie miałem co z nimi zrobić, więc z ciekawości kliknąłem ten "Test". Jak to tylko tak dla jaj zrobili i nie będzie żadnej nagrody, to mam to gdzieś. I tak te punkty mi już nie były potrzebne.
Więc wg. mnie nic nie straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 11:45, milten6 napisał:

Kontakt z możnowładcami KG to istna tragedia. Nadal nie dostałem odpowiedzi na maila
wysłanego 8 dni temu, a nagrody zamówionej 13 lutego nadal nie ma :\.



Co do kontaktu mam to samo - 8 dni czekania na odpowiedź, informajci o nagrodzie też nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 31.03.2009 o 14:30, Robak 007 napisał:

Mogę się mylić ale sądzę, że nic nie wygrałeś. Dzisiaj wszedłem na stronę Kompani Graczy,
otwieram złoty strzał a tam: "Wygrana w dniu: 2009-03-25 19:51:12 przez: Łukasz"

Hehe. Teraz faktycznie tak pisze, ale od wczoraj do dzisiejszego ranka pisało, że ja wygrałem. To był pewnie test jakiegoś nowego systemu. Ale punkty oddali. Swoją drogą nawet nie wiem, po co je oddali. Mogliby je sobie zachować już na stałe. Mi i tak to lotto

Dnia 31.03.2009 o 14:30, Robak 007 napisał:

Mam nadzieję, że nie straciłeś tych 100 punktów, które zapłaciłeś za Test? ;)

A ja mam do Ciebie pytanie: Co wy tak się przejmujecie jakimiś punktami? Przecież 100pkt. to tak naprawdę nic. Nic za to się nie zamówi. A, żeby je zyskać wystarczy kupić 1 grę za 2 dychy z wyprzedaży.

natanadler
>Nie wiem:) Mam inwentaryzację w sklepie int. i nie patrzyłem co się dzieje w KG


Ok. A po tej inwentaryzacji nie wynikną jakieś problemy z wysyłką odpowiednich gier z odpowiednich serii do odpowiednich osób?
Sorry za takie głupie pytanie, ale już mi raz się kiedyś przydarzyła sytuacja, że dostałem od Was nie tą grę - tyle dobrze, że akurat ją też chciałem kupić, tylko później.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega w moich oczach traci coraz więcej. Brak odzewu na maile, brak książki w skrzynce (trzeci miesiąc niedługo będzie). To raczej praktyki sklepiku internetowego co znika z dnia na dzień. Po co te całe punkty, skoro nie wysyła się wybranych nagród? Można powiedzieć - oszustwo.

Tajemna historia Moskwy.E. Sedia 2008-12-28 16:37:31
Nadal tego nie dostałem, mimo tego,że, według regulaminu, mają na to 30 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować