Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Czytałem, że 15.07 jest premiera nowych gier w Premium Games, w tym Assassin''s Creed''a i Obliviona. Czy po tym dniu dostanę jakiegoś e-maila z potwierdzeniem prenumeraty? Mam na koncie premierówki 5 gier które potem ukazały się w PG, w tym AC i Oblivion GOTY, gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 11:09, godryk napisał:

Czytałem, że 15.07 jest premiera nowych gier w Premium Games, w tym Assassin''s Creed''a
i Obliviona. Czy po tym dniu dostanę jakiegoś e-maila z potwierdzeniem prenumeraty? Mam
na koncie premierówki 5 gier które potem ukazały się w PG, w tym AC i Oblivion GOTY,
gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi:)

Zdaje się, że dość wyraźnie było podawane, że prenumerata dotyczy 5 posiadanych i zarejestrowanych gier z Premium Games, a nie premierówek, które potem znajdą się w tej serii. Tak więc moim zdaniem niepotrzebnie liczysz na dostęp do darmowej prenumeraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>premierówek, które potem znajdą się w tej serii.

Kolejny.

Do promocji kwalifikują się również zarejestrowane wydania premierowe gier wydawanych w serii Premium Games. (z Kompanii Graczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:13, LESZ3u napisał:

>premierówek, które potem znajdą się w tej serii.

Kolejny.

Do promocji kwalifikują się również zarejestrowane wydania premierowe gier wydawanych
w serii Premium Games. (z Kompanii Graczy)

O, łał.... Fajna informacja. Muszę w takim razie przejrzeć kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:11, Melchah napisał:

> ...


"Do promocji kwalifikują się również zarejestrowane wydania premierowe gier wydawanych w serii Premium Games. "

Więc jednak się liczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 19:18, godryk napisał:

> > ...

"Do promocji kwalifikują się również zarejestrowane wydania premierowe gier wydawanych
w serii Premium Games. "

Więc jednak się liczą...


Liczą się.
Z zastrzeżeniem, że wydania premierowe nowych tytułów w PG będą się liczyć od momentu premiery nowych tytułów w serii PG (czyli jak wyjdzie nowy rzut PG, w Kompanii zaczną się liczyć również ich premierówki).
Mam nadzieję, że jasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 09:28, nck napisał:

> > > ...
>
Mam nadzieję, że jasno :)


Jasno, ale zadałem pytanie kiedy dostanę maila z potwierdzeniem prenumeraty, jeśli zamówiłem ją na początku lipca, na koncie miałem 4 gry premierowe z PG, dokupiłem piątą, ale pośród nich są Assassin''s Creed i Oblivion GOTY. A więc - czy prenumeratę będę miał od sierpnia, czy będę musiał zamówić ją (poprzez KG) jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2009 o 10:46, godryk napisał:


Jasno, ale zadałem pytanie kiedy dostanę maila z potwierdzeniem prenumeraty, jeśli zamówiłem
ją na początku lipca, na koncie miałem 4 gry premierowe z PG, dokupiłem piątą, ale pośród
nich są Assassin''s Creed i Oblivion GOTY. A więc - czy prenumeratę będę miał od sierpnia,
czy będę musiał zamówić ją (poprzez KG) jeszcze raz?


Sprawdzanie, czy zamowione prenumeraty spelniaja warunki odbywa sie pod koniec miesiaca, przed przeslaniem listy do wydawnictwa. Jesli w ostatnim tygodniu lipca bedziesz mial 5 "wlasciwych" gier, otrzymasz prenumerate od sierpnia.
Maila z potwierdzeniem przyjecia do grona prenumeratorow wysyla Bauer, nie Kompania. Nastepuje to zazwyczaj na poczatku miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 20:24, Ostrowiak napisał:

No tia, problem w tym, że znaleźć nie mgoę opcji wrzucenia do koszyka


W każdej nagrodzie pod ilością punktów po prawej jest "wybierz". Nagroda się doda autom. do koszyka po kliknięciu. Potem wystarczy tylko w koszyku po lewej "weź nagrody" i czekać na paczkę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aah, to nie da się ze zwykłymi produktami? :)

Obadałem skrzynkę mailową i w ciągu miesiąca dostanę nagrodę bez kosztów za przesyłkę, miło z ich strony, ale wygodniej byłoby dołączać je do regularnych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 20:35, Ostrowiak napisał:

Aah, to nie da się ze zwykłymi produktami? :)

Obadałem skrzynkę mailową i w ciągu miesiąca dostanę nagrodę bez kosztów za przesyłkę,
miło z ich strony, ale wygodniej byłoby dołączać je do regularnych produktów.


Kompania Graczy (nagrody) oraz sklep (regularne produkty) to w tej chwili dwie odrębne jednostki organizacyjne, z dwoma różnymi magazynami, systemami, rozliczeniami, itp.
Niestety w tej chwili nie ma możliwości łączenia wysyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 13:55, godryk napisał:

Czy po zamówieniu prenumeraty CD-Action dostaje się zwrot punktów KG?

A niby z jakiej racji? Kupujesz coś za pkty z KG i dostajesz towar w zamian. Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 13:55, godryk napisał:

Czy po zamówieniu prenumeraty CD-Action dostaje się zwrot punktów KG?


Pytasz się czy dostaniesz prenumeratę za darmo, bez żadnych punktów? :D
Nie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 14:00, Pawlo09 napisał:

Nie w tym kraju.

A w jakim innym kraju tak jest? Nie rozumiem :P
Przy okazji : Na cholerę jest zakładka konkursy jak od roku tam nic się nie pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować