Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2009 o 10:44, Kompania_G napisał:

> Takie pytanie, mam zarejestrowane gry GTA San Andreas oraz Fallout3. Obie to wersje
premierowe.
> Czy to oznacza, że te 2 gry liczą się do ilości gier jakie trzeba mieć aby zamówić
prenumeratę
> CDA? Dodam, że gry były rejestrowane na długo przed tym jak weszły do serii Premium
Games.

licza sie tak jak gry w Premium Games, oczywiscie jezeli ktos ma je zarejestrowane podwojnie
(w wersji premierowej i Premium Games) to liczymy jako jedna gre



Mam taką sytuację:
mam zarejestrowane : oblivion, osobno dwa dodatki do niego, fallout 3, cywilizację 4 (osobno dodatki), europa universalis 3 (wszystko premierowe wydania)
widzę że w premium games są : oblivion goty (z dodatkami), civ4 complete oraz EU3 złota edycja
Czy do prenumeraty CDA zaliczą mi się 4 gry które podałem na górze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 12:14, 0pawel0 napisał:

Czy do prenumeraty CDA zaliczą mi się 4 gry które podałem na górze?


Jeżeli wszystkie dodatki i podstawki są w edycjach premierowych to jak najbardziej tak.
Kupuj kolejną grę i zamawiaj :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszły poniedziałek wybrałem sobie prenumeratę CD-A jako nagrodę a dziś dostałem od wydawnictwa Bauer następującego maila:

Serdecznie witam w gronie prenumeratorów magazynu CD Action, uprzejmie informuję że przyjęliśmy zlecenie realizacji rocznej prenumeraty magazynu CD Action od firmy CENEGA Sp. z o.o. w ramach programu Kompania Graczy.
Prenumerata rozpocznie się wydaniem grudniowym 12/2009, wydanie to wysyłamy w dniu dzisiejszym.
Każdy numer jest wysyłany listem ekonomicznym za pośrednictwem Poczty Polskiej.
W razie jakichkolwiek pytań, chętnie służę pomocą.


Także jeżeli ktoś zamawiał w podobnym okresie jak ja to może spodziewać się i maila i nowego numerku w skrzynce. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 10:47, Tyler_D napisał:

W zeszły poniedziałek wybrałem sobie prenumeratę CD-A jako nagrodę a dziś dostałem od
wydawnictwa Bauer następującego maila:

Serdecznie witam w gronie prenumeratorów magazynu CD Action, uprzejmie informuję że
przyjęliśmy zlecenie realizacji rocznej prenumeraty magazynu CD Action od firmy CENEGA
Sp. z o.o. w ramach programu Kompania Graczy.
Prenumerata rozpocznie się wydaniem grudniowym 12/2009, wydanie to wysyłamy w dniu dzisiejszym.
Każdy numer jest wysyłany listem ekonomicznym za pośrednictwem Poczty Polskiej.
W razie jakichkolwiek pytań, chętnie służę pomocą.


Także jeżeli ktoś zamawiał w podobnym okresie jak ja to może spodziewać się i maila i
nowego numerku w skrzynce. ^^

Ja wybrałem w środę i też już takiego maila dostałem. Zeszła środa to był ostatni dzień łapiący się na numer 12/2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... niby wszystko fajnie tyle że ... chyba niewiele osób wie że S:CoP ma limit instalacji ... o czym z tego co wiem wydawca ani producent graczy nie poinformował na pudelku z grą. Więc wiesz, to ja wole już wydać te swoje 350 punktów uzbieranych w KG i też będę miał prenumeratkę. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko niech Cenega zajmie się:
1. "Prafdzifą" lokalizacją gier a nie CTRL + C, CTRL + V z translatora
2. Łatkami
3. Cena adekwatną za produkt. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 19:26, Paralax16 napisał:

Wszystko fajnie tylko niech Cenega zajmie się:
1. "Prafdzifą" lokalizacją gier a nie CTRL + C, CTRL + V z translatora

Przykłady.

Dnia 04.12.2009 o 19:26, Paralax16 napisał:

2. Łatkami

Przykłady...

Dnia 04.12.2009 o 19:26, Paralax16 napisał:

3. Cena adekwatną za produkt. . .

Przykłady?

;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykłady?
Do punktu 1.
Hitman Blood Money i nie wiadomo o co chodzi z propozycja od "wózkarza" gdy chce zabic Agenta 47. "Zabic ciało zanim zostanie zamrożone" czy jakoś tak to szło.

2.
Hmm od czetgo tu zacząć. . .Far Cry! Nie dostałem klucza do gry na necie to primo. Duo - nie mogłem grac na nowszych sterownikach, bo. . .Cenega nie wydawała specjanie łatek. Taki smam mam problem z Armageddonem (Hearts of Iron) gdzie wyszła łata 1.3 a Cenega. . cóż nie ma i nie budiet.

3.
Nie widziałem u nich tanszj gry od 50 zł a niektóre to po prostu szmatławce - szkoda forsy na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie można było tych argumentów napisać od razu? Z takimi rzuconymi zarzutami ciężko dyskutować ;>
(pomijając, że to nie temat na takie narzekania).

Dnia 04.12.2009 o 20:30, Paralax16 napisał:

Do punktu 1.
Hitman Blood Money i nie wiadomo o co chodzi z propozycja od "wózkarza" gdy chce zabic
Agenta 47. "Zabic ciało zanim zostanie zamrożone" czy jakoś tak to szło.

Gra sprzed 3 lat i Twoim zdaniem nic się od tamtej pory nie zmieniło?
Odnoszę inne wrażenie co do ich polonizacji (niech za kontrprzykład posłuży ubiegłoroczne King;s Bounty: Legenda czy Fallout 3).

Dnia 04.12.2009 o 20:30, Paralax16 napisał:

2.
Hmm od czetgo tu zacząć. . .Far Cry! Nie dostałem klucza do gry na necie to primo. Duo
- nie mogłem grac na nowszych sterownikach, bo. . .Cenega nie wydawała specjanie łatek.
Taki smam mam problem z Armageddonem (Hearts of Iron) gdzie wyszła łata 1.3 a Cenega.
. cóż nie ma i nie budiet.

To niestety jest poważny problem i też chętnie zobaczyłbym poprawę w tej kwestii.

Dnia 04.12.2009 o 20:30, Paralax16 napisał:

3.
Nie widziałem u nich tanszj gry od 50 zł a niektóre to po prostu szmatławce - szkoda
forsy na nie.

Kolekcja klasyki? Super$eller? Jeśli masz na myśli premierowe wydania, to rzadko można spotkać wydania poniżej 80 złotych w ogóle.
A ocena poszczególnych tytułów to kwestia preferencji i upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 10:53, FPS_FPP_TPP napisał:

witam czy da sie anulować zamówienie nawet bez odzskiwania punktów

Tak, nie odbieraj przesyłki. :)
Albo napisz do nich meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że abo GOL-a już nie ma, prenumeratę PLAY-a też bym chętnie wziął :-). A nagrody w sumie ostatnio to co parę dni jakieś dochodzą chociaż więcej aukcji by się przydało i powrót Złotego Strzału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W FAQ KG jest napisane, ze na kod znizkowy do sklepu cenega sie czeka 1-3 dni roboczych. Zamowilem nagrode 7 grudnia a aktualnie jest 10 i kodu od KG na moim mejlu ani widu ani widu. Wczoraj napisalem do nich mejla ale zadnej odpowiedzi nie dostalem. Ktos ma doswiadczenie z tymi kodami? Przychodza na czas czy sie spozniaja czasem czy czesciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować