Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2009 o 19:07, Kompania_G napisał:

Planuje tez odpalic osobne forum Kompanii, przymierzam sie do phpBB3, ale slyszalem,
ze Invision Power Board lepsze, jakby ktos obeznany w forach cos poradzil bede wdzieczny
;)


Hej, nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale odpowiem.
W przypadku Invision Power Board vs phpBB3 może zachodzić problem "syndromu zadowolonego klienta" - pamiętaj, że osoba, która zapłaciła za dany produkt za żadne skarby nie przyzna się (nawet przed sobą), że darmowe rozwiązanie może być niegorsze. Weź to pod rozwagę przy wyborze (oraz oczywiście to, że w "pewnych kręgach" używanie płatnego, licencjonowanego oprogramowania wygląda bardziej profesjonalnie).

Oba systemy są znakomite. Do obu będziesz potrzebował profesjonalnego programisty o ile nie chcesz postawić bylejakiego forum, jakich w internecie są miliony - a prawdopodobnie nie chcesz, bo wtedy dylemat IPB/phpBB3 nie byłby *żadnym* dylematem. Jeżeli masz już takiego programistę - zapytaj jego z czym ma doświadczenie i z czym lepiej się czuje - problem rozwiąże się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 13:37, Obradovic napisał:

Zamowilem nagrode 7 grudnia a aktualnie jest 10 i kodu od KG na moim mejlu ani widu ani
widu. Wczoraj napisalem do nich mejla ale zadnej odpowiedzi nie dostalem. Ktos ma doswiadczenie
z tymi kodami? Przychodza na czas czy sie spozniaja czasem czy czesciej?


Może masz w spamie. Sam kod to jest adres e-mail na którym jesteś zarejestrowany w KG, więc możesz spróbować go wklepać w sklepie. O ile został aktywowany. ;) A i ja dostałem pod koniec dnia 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 17:41, Arkhaor napisał:

> Zamowilem nagrode 7 grudnia a aktualnie jest 10 i kodu od KG na moim mejlu ani widu
ani
> widu. Wczoraj napisalem do nich mejla ale zadnej odpowiedzi nie dostalem. Ktos ma
doswiadczenie
> z tymi kodami? Przychodza na czas czy sie spozniaja czasem czy czesciej?

Może masz w spamie. Sam kod to jest adres e-mail na którym jesteś zarejestrowany w KG,
więc możesz spróbować go wklepać w sklepie. O ile został aktywowany. ;) A i ja dostałem
pod koniec dnia 3.


Dziekuje bardzo za odpowiedz. Myslalem wogole na poczatku, ze te kody sa automatycznie wysylane przy wybraniu nagrody a nie, ze trzeba na nie czekac, wiec niecierpliwie siedze i klikam odswiez w skrzynce pocztowej. Dzisiaj napisalem drugiego mejla i mi odpowiedzili milo po paru minutach, ze dzisiaj wysla kody. Nadal nic nie dostalem ale pocierpliwie sie do 12.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ta KG odwala,za MoW wydałem 760 pkt,gra szła ponad dwa tygodnie a dziś znajduje awizo w którym pisze że mam zapłacic 15 zł za przesyłke,ehhh.. dwa tyg.opóźnienia i normalna stawka.żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 00:33, NecroVisioneR napisał:

Nie wiem co ta KG odwala,za MoW wydałem 760 pkt,gra szła ponad dwa tygodnie a dziś znajduje
awizo w którym pisze że mam zapłacic 15 zł za przesyłke,ehhh.. dwa tyg.opóźnienia i normalna
stawka.żal

Przy każdym "produkcie" w KG jest podana kwota wysyłki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 08:50, Cafel napisał:

> Nie wiem co ta KG odwala,za MoW wydałem 760 pkt,gra szła ponad dwa tygodnie a dziś
znajduje
> awizo w którym pisze że mam zapłacic 15 zł za przesyłke,ehhh.. dwa tyg.opóźnienia
i normalna
> stawka.żal
Przy każdym "produkcie" w KG jest podana kwota wysyłki ...


OK ok,ale czem mam płacic za przesyłke kurierska któa powinna dojsć max w 4 dni a która doszła w prawie 3 tygodnie?Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem zniżkę 40% na gry PC w kompanii... powiedzcie mi ile mogę czekać na otrzymanie tego kodu, bo w mailu pojawiła się bardzo niepokojąca informacja, że zamówienie zostanie zrealizowane w przeciągu 30 dni, a do świąt w sumie niedaleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówilem gre Stalker w tej promocji z prenumeratą i zarejstrowałem to mam wybrać tą nagrodę "Prenumerata CD Action z Premium Games"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeśli zarejestrowałeś grę w kompani graczy, i nie dostałeś informacji że wygrałeś prenumeratę, to widocznie spóźniłeś się :P
W końcu było tylko 100 sztuk ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 15:55, Kuban11 napisał:

Jak zamówilem gre Stalker w tej promocji z prenumeratą i zarejstrowałem to mam wybrać
tą nagrodę "Prenumerata CD Action z Premium Games"?


tak, nalezy wybrac prenumerate CD Action z Premium Games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 17:59, Kompania_G napisał:

>


To ja się pogubiłem.O ile dobrze pamiętam gre trzeba było kupić między 16 a 17.Kupiłem od razu o 16, dziś doszła paczka zarejestrowałem przed 16.Czyli jak nie dostałem informacji że wygrałem to lipa? Strasznie szybcy muszą być ci ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 % rabatu dla wszystkich członków Kompanii na gry PC ze sklepu Cenegi - promocja do dziś - 20 grudnia - liczą się wszystkie gry poza wyprzedażami i EK - dostawa ponoć jeszcze przed świętami - sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 17:59, Kompania_G napisał:

> >.................


Jedno pytanie. Chcę wziąć 5 freebetów po 22zł każdy i tu sie rodzi pytanie. Czy po prostu dostanę 5 kodów, wklepię je po kolei i będę miał 110zł które muszę 5x obrócić? Da się tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłał już ktoś potwierdzenia zakupu gry na PS3/Xbox 360 w celu wygenerowania kodu do rejestracji gry w Kompanii Graczy?
Po jakim czasie na ogół dochodzi kod? Kodów do wykorzystania na betsson też jeszcze nie otrzymałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować