Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Co do nagród - dziękujemy za opinie, tylko prosimy o bardziej konkretne wypowiedzi - jeżeli coś jest wg. Was za drogie dajcie znać za jaką ilość punktów danej nagrody oczekujecie, chcecie nowego harwareu - dajcie znać konkretnie czego, lista partnerów Kompanii Graczy jest ciągle otwarta i nie widzę przeszkód, abyśmy zaczęli rozmowy z ich producentami/dystrybutorami (pomijając fakt, że w 2009 roku z większością głównych graczy na rynku już się kontaktowaliśmy, ale zawsze można spróbować jeszcze raz). A jak macie kontakt do firmy, która byłaby zainteresowana dołączeniem do partnerów Kompanii to już w ogóle wypas ;)

Ponawiam zaproszenie na stronę Cenega na Facebook - http://www.facebook.com/CENEGA Obecnie mamy taką promocję w Kompanii, że kto zostanie naszym fanem na Facebook i wyśle an adres mailowy kompania_graczy@cenega.pl maila z nazwą swojego profilu na FB dostaje 100 punktów w prezencie od Kompanii, prosimy dopisać "Facebook" w temacie maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie rejestracji gier konsolowych. W przypadku gier na PC po rejestracji otrzymuje się ilość punktów równą cenie sugerowanej zaokrąglonej do dziesiątek i do tego wartość ta mnożona jest przez zmienny współczynnik zalezny od daty premiery. Czemu inaczej jest z grami konsolowymi? Zakupiłem Star Ocean na PS3 w sklepie cenegi ze zniżką 50% i otrzymałem za grę tylko 110 punktów. Czemu przez zniżki zmniejszana jest ilość punktów otrzymywanych i do tego ilość punktów nie jest mnożona przez dwa przy rejestracji w kilka dni po premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym dodanie większej ilości gadżetów z gier, takich jak na przykład artbooki, koszulki, soundtrack''i itp. Sądzę, że wiele osób ucieszyłoby pojawienie się większej ilości takich właśnie nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>................

Kilka uwag/propozycji/spostrzeżeń tak ode mnie:

Cena aparatów wydaje się ok czego niestety powiedzieć nie można o cenie monitorów. Monitory te nie są już ,,świeżynkami" i aby oferta była dobrze skalkulowana wypadałoby obniżyć ceny odpowiednio do 3500 i 4500pktów.

Warto byłoby dodać jakieś gry z katalogu wydawniczego cenegi; sami jesteście wydawcą gry więc gier powinno tu być od groma a nie bardzo co jest. Cos nowszego by się przydało. Rozsądną ceną za jakieś nowe premierowe wersje gier to jakieś 900-1tyś pktów.

Cena tej parasolki (1800) jest gdzieś o te 800 za duża. Kompletnie nie rozumiem jak parasolka może kosztowac aż1800pktów.

Cene klawiatury tez wypadałoby zmniejszyć gdzieś do poziomu 1tyś pktów.

Podsumowując najbardziej brakuje mi w ofercie porządnych, nowych gier i prenumeraty jakiegoś pisma komputerowego typu CDA czy PLAY whatever.

Niech wrócą czasy, że za 600pktów była roczna premiera CDA warta jakieś 130zł. Teraz za 700pktów dopiero można dostać jakąś myszke o której nie bede sie wypowiadał:)
Jednym słowem, może być mniej rzeczy aby były lepszej jakości/większej wartości i lepiej skalkulowane wszak teraz już nabijać pktów z gier z wyprzedaży się nie da niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 17:04, Kompania_G napisał:

chcecie nowego harwareu - dajcie znać konkretnie czego

Oprócz wspomnianych wyżej soundtracków i artbooków z gier ja chętnie przywitałbym jakieś koszulki [ najlepiej w jakichś rozmiarach od L-ki wzwyż ;-P ], smycze, podkładki pod myszki [ wiem, jest teraz w ofercie taki zestaw ale miło by było jakby były inne ], same myszki ale w normalnej cenie. Przydałyby się też jakieś hmm ... może głośniki? Słuchawki? Albo jakiś drobny sprzęt elektroniczny tylko proszę nie jakieś wiatraczki albo latareczki na USB. Na gry jak sądzę nie ma za bardzo co liczyć. Miłym gestem by było dodanie w przyszłości pewnej ilości prenumerat CDA - na pół roku albo i rok. Co oprócz tego? Może jakieś dobrej jakości plakaty? Figurki i inne tego typu gadżety growe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak! koszulki(ale nie z symbolicznym, miniaturowym napisem jakie były kiedyś w kampani) i soundtrack''i. Mam w szafie 5 koszulek z gier i w każdej chodzę:D
Mogą też być kubki. Mam kubek gears of war i half live 1 i są świetne, używam ich od lat.
Figurki też dobry pomysł, ale na później(strasznie się kurzą:P)
Artbookomv mówię nie. Mam ich sporo i każdy obejrzałem tylko raz i to niezbyt dokładnie przy otwieraniu pudełka. Zbędny gadżet, który zabiera miejsce i powiększa opakowanie z grą.
Ja osobiści nie nosze smyczy. Mam cały pęk(około 6) przyczepiony do szafki - zakurzone i trochę brudne.
Podkładki pod mychę mogą być, ale na bank żadnej nie wezmę jak będą dostępne.
Co do sprzętu to mam bardzo mieszane uczucia. Wybór zapewne będzie bardzo mały, a niektórzy są dość wybredni i towar trafi to bardzo małej szerzy odbiorców. Lepiej aby kampania skupiła się na grach i gadżetach z nimi związanymi. Byłoby miło kupić za punkty item, który był w jakieś edycji kolekcjonerskiej gry np. BigDaddy, albo siostrzyczkę.
Metal boxy, aby przerobić swoją zwykłą wersje gry na jedyną i niepowtarzalną.
Może opakowania edycji premierowych.
Ehem byłbym zachwycony, gdyby cenega sprzedawał u siebie gadżety innych firm - jak valve - w swoim sklepie. Sprowadzenie zwykłej koszulki z ameryki jest cholernie drogie, może wy macie jakieś wtyki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>koszulki (ale nie z symbolicznym, miniaturowym napisem jakie były kiedyś

Dnia 16.03.2010 o 17:03, In_The_End napisał:

w kampani) i soundtrack''i. Mam w szafie 5 koszulek z gier i w każdej chodzę:D

Napisy to mi tam lotto byleby koszulki były dobrej jakości.

Dnia 16.03.2010 o 17:03, In_The_End napisał:

Mogą też być kubki.

O ... to też mi się podoba. Kubki mogłyby być pod takim samym warunkiem - dobra jakość wykonania. Swoją drogą kiedyś był chyba dostępny kubek izotermiczny - może by wrzucić go do katalogu ponownie?

Dnia 16.03.2010 o 17:03, In_The_End napisał:

Ja osobiści nie nosze smyczy. Mam cały pęk(około 6) przyczepiony do szafki - zakurzone
i trochę brudne.

A ja właśnie smycze bym ciepło przywitał - zwłaszcza w jakimś zestawie np: kubek, smyczi i podkładka. Albo jakiś pen 2gb. ;-D
>Byłoby miło kupić za punkty item,

Dnia 16.03.2010 o 17:03, In_The_End napisał:

który był w jakieś edycji kolekcjonerskiej gry np. BigDaddy, albo siostrzyczkę.
Metal boxy, aby przerobić swoją zwykłą wersje gry na jedyną i niepowtarzalną.

Też mi się to marzy ale to chyba mało realne.

Dnia 16.03.2010 o 17:03, In_The_End napisał:

Może opakowania edycji premierowych.

Ty to masz pomysły. oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może jakieś gry premierowe, za odpowiednio wysoką ilość punktów z alternatywnymi box artami?

koszulki z gier, tzn z różnymi logami, itp a może nawet postaciami. różnego rodzaju gadżety typu smyczy, breloczków, pendrive''y itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się zautomatyzować i przyspieszyć proces otrzymywania kodów zniżkowych do sklepu, bo to trochę śmiesznie wygląda gdy zamiast kodu, przychodzi informacja że kod zostanie przesłany w ciągu 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw jak ktoś rejestrował dodatki do F3 i dziwi się że ma tylko 50 pkt (w pierwszym miesiącu od premiery jak wiadomo pkt x 2) może napisać do KG i dostanie te brakujące 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w punktacji nawet nie ujęli tych dodatków, tak jak np. Dark Void, za którego teraz dostałem 200 pkt. a premiera była z końcem stycznia ale to na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wykorzystuje się 40% zniżkę w sklepie Cenegi z Kompanii Graczy? Czy naliczana jest ona automatycznie przy sumowaniu zakupów, czy trzeba ją samemu do każdego produktu zastosować?

A bardziej szczegółowo: interesuje mnie parę gier (np. z premierowej okazji - cena detaliczna to 39,99 zł, więc od niej jest odliczana zniżka, mam rację?), ale część z nich jest już przeceniona znacznie bardziej, np. z 49,99 zł na 15,99 zł. :P Czy wtedy system automatycznie naliczy zniżkę z tych 5 dych, czy można samemu zaznaczyć, gdzie ma być naliczana zniżka?

Z góry dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 18:09, KiNDer_vel_IxyedaM napisał:

W jaki sposób wykorzystuje się 40% zniżkę w sklepie Cenegi z Kompanii Graczy? Czy naliczana
jest ona automatycznie przy sumowaniu zakupów, czy trzeba ją samemu do każdego produktu
zastosować?

A bardziej szczegółowo: interesuje mnie parę gier (np. z premierowej okazji - cena detaliczna
to 39,99 zł, więc od niej jest odliczana zniżka, mam rację?), ale część z nich jest już
przeceniona znacznie bardziej, np. z 49,99 zł na 15,99 zł. :P Czy wtedy system automatycznie
naliczy zniżkę z tych 5 dych, czy można samemu zaznaczyć, gdzie ma być naliczana zniżka?

Z góry dzięki. ;)



Zniżka zawsze naliczana jest od sugerowanej ceny detalicznej. Czyli w tym przypadku 39,99. Jeśli gra jest przeceniona bardziej to liczy się cena przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRY-OnLine partnerem Kompanii Graczy !
Michał 2010-04-09 15:50:57
••• Największy serwis informacyjny o grach komputerowych w Polsce dołącza do grona naszych partnerów - ponownie, po długim okresie przerwy znowu płatna zawartość GRY-OnLine zawita w naszym katalogu nagród Czytaj dalej »

Już teraz zapraszamy na weekendową aukcję "Abonament GRY-OnLine MayClub na 6 miesięcy" Natomiast w przyszłym tygodniu w naszym katalogu nagród pojawią się zarówno abonamenty MayClub (3 lub 6 miesięcy) jak i GOLMAX (1, 3 lub 12 miesięcy)


Firma ABC Data w gronie partnerów Kompanii Graczy
Michał 2010-04-01 17:12:14
••• Największa polska spółka dystrybuująca sprzęt IT - ABC Data - dołącza do partnerów Kompanii Graczy Czytaj dalej »

Firma na początek zaoferuje do naszego katalogu nagród produkty renomowanej firmy Patriot, a z czasem również inne swoje marki.

Na podgrzanie atmosfery dodam, że w przyszłym tygodniu ogłosimy dołączenie do partnerów Kompanii jednej z największych firm ze świata mediów gier komputerowych w Polsce oraz podamy informację o nowych nagrodach od aktualnych partnerów - jest na co czekać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować