Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2010 o 20:59, Szejkon napisał:

Kampanie graczy miałaby jakiś sens, gdyby nie fakt, że ceny wysyłki są mega wysokie.

to daj im lepszą ofertę przesyłek kurierskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 21:36, FPSProjekt napisał:

to daj im lepszą ofertę przesyłek kurierskich

Tobie chyba coś się pomyliło. :>

Może jeszcze mam im dać jakieś ciekawe przedmioty, gry itd. by oferta była lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 21:37, Szejkon napisał:

> to daj im lepszą ofertę przesyłek kurierskich
Tobie chyba coś się pomyliło. :>

niby co? jak widać pojawił się nowy spamer do usunięcia, zgłaszam do moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 21:39, FPSProjekt napisał:

niby co? jak widać pojawił się nowy spamer do usunięcia, zgłaszam do moderatora

Lol, na policje też? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 16:41, Zagul napisał:

Hmm, kod zniżkowy na grę PS3 to też nagroda, a nie dostałem :/


wyslalismy na razie znizki zamowione do 2 czerwca, nastepne wyslemy w poniedzialek, prosimy o cierpliwosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 09:26, Kompania_G napisał:

> Hmm, kod zniżkowy na grę PS3 to też nagroda, a nie dostałem :/

wyslalismy na razie znizki zamowione do 2 czerwca, nastepne wyslemy w poniedzialek, prosimy
o cierpliwosc ;)

Kurde, a tak chcialem przed weekendem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 14:48, Zagul napisał:

> > Hmm, kod zniżkowy na grę PS3 to też nagroda, a nie dostałem :/
>
> wyslalismy na razie znizki zamowione do 2 czerwca, nastepne wyslemy w poniedzialek,
prosimy
> o cierpliwosc ;)
Kurde, a tak chcialem przed weekendem :/


mozliwe, ze nagrody nierzeczowe (w tym kody znizkowe) przeslemy jeszcze jutro, wiec szansa jest ;) zalezy od ilosci obowiazkow w czasie dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszły do kogoś rzeczy zamówione w Kompanii? Bo niby zostały wysłane 8 czerwca, a u mnie (ok. Krakowa) ani widu ani słychu, dziś 10 więc kurier chyba już powinien paczkę dostarczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi grami innego dystrybutora? W dzień w którym ogłoszono możliwość rejestracji gier innych wydawców niż cenega wysłałem im emaila z dowodami zakupu ośmiu gier. Do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi. Ktoś wie ile się na to czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na to i inne pytania znajduje się w naszym FAQ pod adresem http://kompania.cenega.pl/faq.php



Pozdrawiamy!



Kompania Graczy

http://www.kompania.cenega.pl


Pytanie: Posiadam screen (zrzut ekranu) ukazujący moje zrealizowane zamówienia w sklepie internetowym lub pokazujący zarejestrowane gry na innej stronie, czy mogę otrzymać punkty za rejestrację gry innego dystrybutora w programie Kompania Graczy?
Odpowiedź:
Niestety, jedynym możliwym dowodem zakupu jest paragon lub faktura sprzedaży ze sklepu

No to co to ma kurna być? Ja nie dostałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh mówi się trudno i tak najlepszy interes zrobiłem ze zestawami 10 gier CDP z vobisa po 50 zeta każdy ;). Jak uznają będzie 6 x 10 x 30 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 17:34, ElMundo napisał:

Doszły do kogoś rzeczy zamówione w Kompanii? Bo niby zostały wysłane 8 czerwca, a u mnie
(ok. Krakowa) ani widu ani słychu, dziś 10 więc kurier chyba już powinien paczkę dostarczyć...


masz na imie Kamil? bo jedna z przesylek z Krakowa nie dotarla ze wzgledu na zle podany adres, wyslalismy juz maila w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 12:59, Kompania_G napisał:

> Doszły do kogoś rzeczy zamówione w Kompanii? Bo niby zostały wysłane 8 czerwca,
a u mnie
> (ok. Krakowa) ani widu ani słychu, dziś 10 więc kurier chyba już powinien paczkę
dostarczyć...

masz na imie Kamil? bo jedna z przesylek z Krakowa nie dotarla ze wzgledu na zle podany
adres, wyslalismy juz maila w tej sprawie


Mam na imię Amadeusz, ale dostałem maila właśnie, że adres był zły, to tym bardziej dziwne że to już druga przesyłka która do mnie nie doszła z Kompanii, mimo tego, że adres jest w 100% dobry, tyle że mieszkam na takim małym odludziu i z tym może być problem, ale to chyba żaden problem dla kuriera, zwłaszcza że droga istnieje i ma się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 12:59, Kompania_G napisał:

> Doszły do kogoś rzeczy zamówione w Kompanii? Bo niby zostały wysłane 8 czerwca,
a u mnie
> (ok. Krakowa) ani widu ani słychu, dziś 10 więc kurier chyba już powinien paczkę
dostarczyć...

masz na imie Kamil? bo jedna z przesylek z Krakowa nie dotarla ze wzgledu na zle podany
adres, wyslalismy juz maila w tej sprawie

Mogę się dowiedzieć coś o tej sprawie z printscreenami ,że ja nie dostałem kodu ,a inni dostali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile średnio czekaliście na te punkty za paragony? Ja już wysłałem 6 czerwca a mimo to dalej nie dostałem żadnych kodów na punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować