Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Nie było czasem wspomniane że prenumeraty CDA z zeszłego miesiąca wygrane miały się od lipca zaczynać czasem? Czekam na swoją i chyba się nie doczekam ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaszły ostatnio jakieś zmiany w kompanii graczy? Kilka dni po premierze Prince of Persia Zapomniane Piaski wysłałem skan paragonu i przyszedł do mnie kod rejestracyjny. Wpisałem go na stronie kompanii graczy, kod dodał 60 punktów i nawet Prince of Persia nie pojawił się w zakładce gry. Za grę konsolowa kupioną kilka dni po premierze powinno być chyba trochę więcej punktów. Chyba zaraz napisze do nich maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 14:40, Harrolfo napisał:

Mam tak samo. Ale czy Cenega wydała tego PoPa? Jak nie, to standardowo jest 60 pkt za
grę innego dystrybutora


Juz od dluzszego czasu wydawca gier Ubisoft w Polsce nie jest Cenaga Poland tylko Ubisoft Polska. Nie wiem ile milionow razy trzeba to jeszcze powtorzyc, by w koncu niektorzy to zrozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 14:51, Harrolfo napisał:

No ok, ja tylko wyjaśniłem koledze dlaczego tak może być, więc nie wiem czemu to jest
odpowiedź na mój post ;)


Kliknelo mi sie nie na to "odpowiedz" co trzeba. :) Ale wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, zapomniałem,że cenega już nie wydaje gier od Ubisoftu. Zmyliło mnie jeszcze to,że na liście gier nie widnieje ani nazwa,ani okładka gry.Dzięki za szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania do osoby wypowiadającej się jako przedstawiciel Kompani:
1) czy przewidujecie dodanie jakiś produktów Creative ?
2) pytanie o gry innych dystrybutorów...czy jeśli na paragonie mam wyszczególnione 3 gry to zostanie mi naliczone 3x30 pkt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 10:48, Evil_Khan napisał:

2) pytanie o gry innych dystrybutorów...czy jeśli na paragonie mam wyszczególnione 3
gry to zostanie mi naliczone 3x30 pkt ?


Co prawda nie zajmuję się Kompanią Graczy ale mogę Ci powiedzieć z własnego doświadczenia że będzie to 3x30 punktów. Wysyłałem kilka faktur i kilka paragonów z kilkoma wyszczególnionymi na nich grami i za każdy tytuł były punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 09:38, Citkowsky napisał:

>>.........

Małe sprostowanie; nie dostanie 3x30pktów tylko 1x90pktów;)


Fakt... zapomniałem że dostaje się jeden kod "zbiorczy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 09:38, Citkowsky napisał:

Małe sprostowanie; nie dostanie 3x30pktów tylko 1x90pktów;)

Rejestrowałem ostatnio 1 gre konsolową i jedną PC - dostałem 1x60 i 1x30 a nie 1x90 więc przy małej ilości może czasem dostać 3x30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 07:04, igor8472 napisał:

Zamawiał ktoś może ostatnio kod zniżkowy na gry PC i dalej nań czeka?


Ja zamawiałem i nadal czekam. Z doświadczenia z KG wiem że jeszcze za krótko czekam więc się na razie nie denerwuję... mam jednak nadzieję że nie będę musiał zbyt długo czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... ? 2000 punktów? Moja obecna prenumerata kosztowała mnie 350 punktów a normalnie to jej cena wahała się chyba coś koło 500 punktów więc tak cztero lub blisko sześciokrotna przebitka [ zależy za ile kto dorwał ] to raczej nieśmieszny żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za blisko tyle poszłą na pierwszej aukcji ze 2 miesiące temu, zrobionej pewnie po to żeby wyczaić ile jesteśmy w stanie za nią dać ;). Ja swoją rok temu wygrałem w Złotym Strzale za 150 pkt ale teraz i tak nie ma nic lepsiejszego na co by można pkt wydać a z rejestracją gier innych dystrybutorów zdobywać je już łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 11:09, Kompania_G napisał:

kody znizkowe bedziemy wysylac w poniedzialek/wtorek, zmienila sie osoba obslugujaca
Kompanie i stad te opoznienia, za ktore serdecznie przepraszamy

Witam serdecznie, kiedy można spodziewać się jakiś nowych nagród w programie lojalnościowym ? Interesuje mnie bardziej coś pokroju słuchawek Creative niż chomik na USB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Red Dead Redemption na Xboxa, mam paragon, jednak na nim nie jest napisane, że to jest RDR. Czy jeśli wyślę zdjęcie paragonu oraz gry, to otrzymam kod który umożliwi mi zarejestrowanie gry jako Red Dead Redemption?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować