Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Katalog nagród aktualizujemy praktycznie codziennie, w ostatnich kilku(nastu) dniach wrzucaliśmy m.in. sprzęt komputerowy, gadżety z gier, książki i masę innych rzeczy.

Proszę po prostu na bieżąco przeglądać katalog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w katalogu nagród pojawił się "Poręczny kalendarz 2010 z postaciami z gry Final Fantasy XIII"? Bo jeszcze z miesiąc temu go nie widziałem, a pojawienie się pod koniec listopada kalendarza na mijający rok, jest co najmniej... dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysłałem kilka paragoników, obaczymy czy w przyszłym tygodniu jakieś punkciory wpadną. :)
Poza tym - dostaliście na maila coś o ofercie buymanii.pl? Jest dopisek: zarejestruj się teraz, a dodatkowo otrzymasz 100 pkt. gratis - na jakiej podstawie je przydzielą, skąd będą wiedzieli o mym nicku? Warto też dodać, że hiperłącze od reklamy nie działa, byłoby to do poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie sugestie - apropo koszulek - czy nie można by prezentować miniaturek tych koszulek jak to miało kiedyś miejsce? Bo teraz dochodzi do takich rzeczy że w opisie widnieje: "Damska koszulka z postacią księżniczki i księcia z klasycznego Prince of Persia z 1989 roku! Koszulka rozmiaru "M" i różowego koloru!" a w miniaturce widzimy biało - srebrnawe logo PoPa co może być nieco mylące a dodatkowo na dobrą sprawę nie wiadomo jak taki nadruk wygląda w praktyce ... A druga sugestia jest taka aby owe miniaturki [ nie tylko te stricte koszulkowe ] były większe bo czasem są tak małe że czasem aby coś zobaczyć potrzebna jest lupa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tak. Zresztą chyba nawet w FAQ od pewnego czasu jest stosowny zapis wyjaśniający tę kwestię jeżeli mnie pamięć nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Assassin''s Creed: Brotherhood
Przyznajemy pkt. jak za naszą grę

@koszulki
Zawsze gdy dysponujemy oficjalnym zdjęciem produktu, to je oczywiście umieszczamy. Tak samo jest z odpowiednią wielkością tych zdjęć. Chcemy wam ułatwiać wybór jak tylko się da :)

@punkty za paragony
Staramy się maksymalnie często odpowiadać na maile i rozwiązywać wasze problemy/prośby

@kalendarz
Jako że faktycznie pojawił się późno w katalogu, to daliśmy mu śmiesznie niską "cenę" punktową :). Fajny gadżet o w końcu fajny gadźet.

@kilka nagród w 1 paczce
Tak, staramy się wysyłać wszystkie zamówienia poczynione przez 1 użytkownika w 1 paczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mail wysłany w piątek wieczorem, w poniedziałek rano miałem już odpowiedź. Świetna robota. :)
Prosiłbym jeszcze jak się da o odpowiedź na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem u was tydzień temu DVD z Wojnami Klonów, dostałem maila, że skontaktuje się za mną firma Galapagos w celu ustalenia warunków przesyłki ale do tej pory cisza, możecie podać przybliżony czas oczekiwania na kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DVD

W tej sprawie prosimy pisać do firmy Galapagos. My listę zwycięzców wysłaliśmy do nich tego samego dnia, kiedy zwycięzcy otrzymali od nas e-maile potwierdzające.

@Gitara
Katalog KG jest aktualizowany na bieżąco, więc prosimy logować się jak najczęściej i sprawdzać co mamy nowego w ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania odnośnie kodów zniżkowych do sklepu C*. Długo czeka się na otrzymanie zniżki? Czy kody -50% na gry PS3/X360 można zamówić więcej niż raz? Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować