Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Ech, ten NWR to raczej porażka. Ogłosili w katalogu, że dadzą w KK MSTS i FS2002. Tymczasem nie ma ich w planie wydawniczym, a kumpel który napisał maila z pytaniem, czemu nie wydadzą MSTS w lipcu, dostał odpowiedź:

"Hm, skąd ma Pan tą informację? W oficjalnym planie nie mamy Train
Simulatora...

pozdrawiam serdecznie,
Wojciech Gatys
www.cenega.pl"

No comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porazka jest to ze mialo ruszyc , niby ruszylo a tak naprawde nie ruszylo , tylko nam jak glupim tlumacza co bedzie , i jak sobie z tymi wszystkimi "frajdami" poradzic zeby sie nie pogubic (jak by tego bylo cale mnustwo).

zarejestrowalem gre i co ? Kodu do GOLa nie dostalem ,a chetnie bym skorzystal. Kupony z cyklu :Wez i se wydrukuj. A ja nie mam drukarki :D

ciekawe ile jeszcze bedzie tych dni samouczka i wreszcie to cos zacznie dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 08:10, Arclight napisał:

Ech, ten NWR to raczej porażka. Ogłosili w katalogu, że dadzą w KK MSTS i FS2002. Tymczasem
nie ma ich w planie wydawniczym, a kumpel który napisał maila z pytaniem, czemu nie wydadzą
MSTS w lipcu, dostał odpowiedź:

"Hm, skąd ma Pan tą informację? W oficjalnym planie nie mamy Train
Simulatora...

pozdrawiam serdecznie,
Wojciech Gatys
www.cenega.pl"

No comments.

Trzeba było mu odpisać :
"Hm, z waszego katalogu gier ! Tam jest w oficjalnym planie wydawniczym. Radzę dobrze się zorientować przed udzieleniem odpowiedzi i nie palić głupa !"
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 08:25, libero85 napisał:

Porazka jest to ze mialo ruszyc , niby ruszylo a tak naprawde nie ruszylo , tylko nam jak glupim
tlumacza co bedzie , i jak sobie z tymi wszystkimi "frajdami" poradzic zeby sie nie pogubic
(jak by tego bylo cale mnustwo).

Dokładnie - po kiego CH.. jeszcze to odliczanie i czekanie ??
Nie można było zrobić oferty 3 firm przez pół roku ???

Dnia 06.07.2006 o 08:25, libero85 napisał:

zarejestrowalem gre i co ? Kodu do GOLa nie dostalem ,a chetnie bym skorzystal. Kupony z cyklu
:Wez i se wydrukuj. A ja nie mam drukarki :D

Dokładnie ! Ciekawe czy może być wydruk czarnobiały czy musi być kolor - pozatym taki kupon można zapisać jako obrazek i drukować sobie n-razy :)

Dnia 06.07.2006 o 08:25, libero85 napisał:

ciekawe ile jeszcze bedzie tych dni samouczka i wreszcie to cos zacznie dzialac.

Podobno ma być 7 ale nie liczył bym że 8 dnia już wszystko zatrybi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale badzmy sprawiedliwi :)

Katalog dodawany do gier maja ladniejszy niz CDP :)

A tak poza tym dzis sie dowiemy co Razer nam da (wedlog mnie najciekawiej prezentujaca sie oferta) choc juz i tak wiekszosc wie :D bo ktos sie zagapil i nie pomyslal ze rzadny wiedzy internauta to sprytny internauta :) No i konkutsy z ktorych tez pewnie nie bedziemy mogli skorzystac :) bo to jeszcze nie czas :)

Ogolnie wrazenia z KG mozna przyrownac do stosunku z malo pociagajaca partnerka w dodatku przerywanego :) Takie moje wyobrazenie choc oparte na przepuszczeniach :D Zeby nie bylo ze jestem po przejsciach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla odmiany ;) - chciałbym ponarzekaż na Cenegę. Konkretniej na sumienność ludzi tam pracujących.
Ja rozumiem że jest okres urlopowy i start klubu i nikt tam nie ma za dużo czasu ale olewanie klienta nie jest w modzie...Jakby byli monopolistami to mogli by sobie pozwolić na takie akcja a tak to nie bardzo. Ale do szczegółów:
1) jestem szczęśliwym zwycięzcą w konkursie Cenegii (na NWR była taka gierka w zbijanie cegiełek...)
Na nagrody czekałem baaardzo długo - wszyscy już dostali tylko nie ja - pisłem kilka maili ale bez odpowiedzi... dopiero dialog z Marcuzem na forum gram.pl coś dał odezwał się do mnie pracownik Cenegii z obietnicą że gry będą wysłane niezwłocznie a za opóźnienie dorzucą coś gratis jako rekompensatę - jak się coś obiecuje wypadało by dotrzymać słowa. Oczywiście pisałem kilka maili na róźne adresy Cenegi ale bezskutecznie - olewka totalna..mogli choć odpisać że sorki ale nie damy rady ci nic wysłać a nie palić głupa że maile nie dochodzą...

2) Wszelkie próby meilowego kontaktu spełzają na niczym.. na stronie KK jest nowy dział aktualności i tam mail "jak chcesz o cokolwiek zapytac wal śmiało" to też pytam - dostaję potwierdzenie że maile są czytane i dochodzą a odpowiedzi brak... może za trudne pytania....

3) tu jeszcze miałem coś podobnego opisać ale wyleciało mi z głowy - jak sobie przypomnę dam znać :)

Konkluzja: Leży i kwiczy kontakt na linii kupujący - sprzedawca (a to duży minus) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:00, Evil Khan napisał:

Teraz dla odmiany ;) - chciałbym ponarzekaż na Cenegę. Konkretniej na sumienność ludzi tam
pracujących.
Ja rozumiem że jest okres urlopowy i start klubu i nikt tam nie ma za dużo czasu ale olewanie
klienta nie jest w modzie...Jakby byli monopolistami to mogli by sobie pozwolić na takie akcja
a tak to nie bardzo. Ale do szczegółów:
1) jestem szczęśliwym zwycięzcą w konkursie Cenegii (na NWR była taka gierka w zbijanie cegiełek...)
Na nagrody czekałem baaardzo długo - wszyscy już dostali tylko nie ja - pisłem kilka maili
ale bez odpowiedzi... dopiero dialog z Marcuzem na forum gram.pl coś dał odezwał się do mnie
pracownik Cenegii z obietnicą że gry będą wysłane niezwłocznie a za opóźnienie dorzucą coś
gratis jako rekompensatę - jak się coś obiecuje wypadało by dotrzymać słowa. Oczywiście pisałem
kilka maili na róźne adresy Cenegi ale bezskutecznie - olewka totalna..mogli choć odpisać że
sorki ale nie damy rady ci nic wysłać a nie palić głupa że maile nie dochodzą...

2) Wszelkie próby meilowego kontaktu spełzają na niczym.. na stronie KK jest nowy dział aktualności
i tam mail "jak chcesz o cokolwiek zapytac wal śmiało" to też pytam - dostaję potwierdzenie
że maile są czytane i dochodzą a odpowiedzi brak... może za trudne pytania....

3) tu jeszcze miałem coś podobnego opisać ale wyleciało mi z głowy - jak sobie przypomnę dam
znać :)

Konkluzja: Leży i kwiczy kontakt na linii kupujący - sprzedawca (a to duży minus) !!


Rzeczywiście to jakaś Błazenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:00, Evil Khan napisał:

Teraz dla odmiany ;) - chciałbym ponarzekaż na Cenegę. Konkretniej na sumienność ludzi tam
pracujących.
Ja rozumiem że jest okres urlopowy i start klubu i nikt tam nie ma za dużo czasu ale olewanie
klienta nie jest w modzie...Jakby byli monopolistami to mogli by sobie pozwolić na takie akcja
a tak to nie bardzo. Ale do szczegółów:
1) jestem szczęśliwym zwycięzcą w konkursie Cenegii (na NWR była taka gierka w zbijanie cegiełek...)
Na nagrody czekałem baaardzo długo - wszyscy już dostali tylko nie ja - pisłem kilka maili
ale bez odpowiedzi... dopiero dialog z Marcuzem na forum gram.pl coś dał odezwał się do mnie
pracownik Cenegii z obietnicą że gry będą wysłane niezwłocznie a za opóźnienie dorzucą coś
gratis jako rekompensatę - jak się coś obiecuje wypadało by dotrzymać słowa. Oczywiście pisałem
kilka maili na róźne adresy Cenegi ale bezskutecznie - olewka totalna..mogli choć odpisać że
sorki ale nie damy rady ci nic wysłać a nie palić głupa że maile nie dochodzą...


W takim razie ustosunkuj się do poniższej wypowiedzi udzielonej jakiś czas temu

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5672&pid=3240

Evil Khan

Delegat

31.05.2006, 20:05

Dnia 06.07.2006 o 13:00, Evil Khan napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez bombel1981

Dnia 06.07.2006 o 13:00, Evil Khan napisał:

Evil Khan, przesyłeczka doszła więc i u Ciebie powinna się dziś zjawić :)



Tak , też dostałem, coprawda miała być rekompensta za zwłokę (A.Piesiak coś obiecał) a nie ma :(

Dnia 06.07.2006 o 13:00, Evil Khan napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:58, Marcuz napisał:

W takim razie ustosunkuj się do poniższej wypowiedzi udzielonej jakiś czas temu

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5672&pid=3240
31.05.2006, 20:05
> to jest odpowiedź na posta dodanego przez bombel1981
> Evil Khan, przesyłeczka doszła więc i u Ciebie powinna się dziś zjawić :)
Tak , też dostałem, coprawda miała być rekompensta za zwłokę (A.Piesiak coś obiecał) a nie
ma :(

No i do czegóż mam się ustosunkować ? bombel1981 dostał przesyłkę a ja jakoś po nim ? A obiecanego gratisu nie ma ... Żeby było jasne w nosie mam ten gratis ale jak ktoś piszę w mailu że będzie i później na forum :
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5672&pid=2970
Evil Khan: "Acha - czyli to z Tobą rozmawiałem :)
Zatem pozdrawiam i liczę na szybką przesyłkę (póki co nadal jej brak) - ps: liczę po cichu na wspomnianą rekompensatę ;)"
>> Poszedł cały magazyn:)

...to zakładam że wie co mówi...

PS: Widzę, że jednyny sposób by zwrócić uwagę Cenegi to źle o niej napisać...szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2006 o 14:00, natanadler napisał:

Ty żyjesz:D

Kiedy będą rozsyłane maile do Gol-sms??


Żyje, tylko jak czytam wypowiedzi "jednej z osób" to przykro mi, że tacy ludzie się tu znajdują na forum i

zupełnie straciłem ochote na dyskusje (od jakiegoś czasu).

Jeśli czyimś spełnieniem jest krzyczenie na Cenege na każdej stronie każdego prawie Topicu to gratuluje

spełnienia życiowego :) i jedynie pozostaje mi życzyć powodzenia w dalszym "rozwoju"


Kody z tego co pamietam mają byc wysyłane od przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy prawdą jest, że można zarejstrować na jednym koncie tylko 1 grę danego typu ? Czyli np.: mam sacred za 25 pkt. wygrywam drugą sztukę i już nie mogę zarejestrować czy to tylko plotka i można ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:17, Evil Khan napisał:

A czy prawdą jest, że można zarejstrować na jednym koncie tylko 1 grę danego typu ? Czyli np.:
mam sacred za 25 pkt. wygrywam drugą sztukę i już nie mogę zarejestrować czy to tylko plotka
i można ??

To bylby szczyt idiotyzmu. Nie wierze w cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:14, Marcuz napisał:

Żyje, tylko jak czytam wypowiedzi "jednej z osób" to przykro mi, że tacy ludzie się tu znajdują
na forum i zupełnie straciłem ochote na dyskusje (od jakiegoś czasu).

Ufam, że to nie o mnie. Jeśli jednak to pragnę zauważyć - że nie pisze w duchu "hura optymistycznym" bo nie mam powodów. Wytykam jedynie błędy i potknięcia, których niestety pełno...
PS: Jak CDP daje ciała też zwracam uwagę - więc nie myśl że to jakaś krucjata przeciwko Cenedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:20, Elwro napisał:

> A czy prawdą jest, że można zarejstrować na jednym koncie tylko 1 grę danego typu ? Czyli
np.:
> mam sacred za 25 pkt. wygrywam drugą sztukę i już nie mogę zarejestrować czy to tylko
plotka
> i można ??
To bylby szczyt idiotyzmu. Nie wierze w cos takiego.

Ktoś pisał na forum że tak jest - akurat mam 2 sacredy to sobie dziś sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Jakoś się nie dziwie:( że nie masz ochoty Adam mi napisał że nie czyta bo nie chce się denerwoiwać. Widzisz to wszystko jest takim polowaniem na czarownice (a la Monty Python''s). Musisz pzyznać że są u was braki w pewnych miejscach (kiedyś pisałem Adamowi o co mi chodzi) nie wiem czemu tak jest że pewnych rzeczy nie chcecie/nie możecie ruszyć?? Może to wina zarządu?? Wy jesteście tą czarownicą a że nie do końca spełniacie oczekiwania graczy dorabia się wam nos z marchewki i pali się publicznie na stosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:27, Evil Khan napisał:

> Żyje, tylko jak czytam wypowiedzi "jednej z osób" to przykro mi, że tacy ludzie się tu
znajdują
> na forum i zupełnie straciłem ochote na dyskusje (od jakiegoś czasu).
Ufam, że to nie o mnie. Jeśli jednak to pragnę zauważyć - że nie pisze w duchu "hura optymistycznym"
bo nie mam powodów. Wytykam jedynie błędy i potknięcia, których niestety pełno...
PS: Jak CDP daje ciała też zwracam uwagę - więc nie myśl że to jakaś krucjata przeciwko Cenedze...


mnie nie interesuje Twój "hura optymizm" tylko skrajny fanatyzm.

Czytam Twoje komentarze to ręce mi opadają że ktoś moze pisać takie brednie.

Jest zgoła róznica pomiędzy obiektywizmem a fanatycznym krzykactwem, Ty reprezentujesz tą drugą stronę.

Nie che mi się wyszukiwać wszystkich fanaberii które pisałeś, ale to co napisałeś o przesyłce (że nie dostałeś)

przelało szale.

Tak dla sprostowania: wysyłaliśmy Ci DWIE przesyłki, obie z grami bo jak twierdziłeś ich nie dostałeś, i co , i ta

pierwsza nie wróciła, ciekawe czemu

Czyżbyś teraz chciał je dostać trzeci raz bo może Cenega zapomniała ze wysyłała Ci gry (dwa razy), żenujące, ehh

Jeśli czekasz na dodatkowy gratis, potraktuj pierwsza wysyłkę gier jako owy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:27, Evil Khan napisał:

bo nie mam powodów. Wytykam jedynie błędy i potknięcia, których niestety pełno...
PS: Jak CDP daje ciała też zwracam uwagę - więc nie myśl że to jakaś krucjata przeciwko Cenedze...


Mi się nie wydaje byś to był ty, bo jeśli miałbyś być ty to było by to głupie - jesteś od początku tematu Klub Cenegi, dsotaraczałeś wciaż najnowsze newsy na ten temat. Więc zdziwiłbym się postawie Marcuza jeśli chodziło mu o Ciebie, bo to normalne że człowiek taki jak Ty po prostu stracił zaufanie do słów CenegaPoland.

Evil Khan wytyka potknięcia, niedotrzymane słowa, niedotrzymane daty itd. Chwała mu za to bo pokazuje prawdziwą stronę NWR które miało być czymś Rewolucyjnym, a jest jedynie kolejną niezorganizowną próbą Cenegi przeniesienia gracza na swoją stronę.

Popieram go w większości rzeczach jakie pisze - bo to on dostarcza nam codziennie najnowszych informacji w przeciwieństwie do Cenegi która do błędu przyznać się nie potrafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:38, Marcuz napisał:

Tak dla sprostowania: wysyłaliśmy Ci DWIE przesyłki, obie z grami bo jak twierdziłeś ich nie
dostałeś, i co , i ta


O tym to ja nie słyszałem, ale rzeczywiście sprawa wygląda bardzo interesującą, aczkolwiek ja sam nigdy nie zamawiałem produktów u Cenegi więc nie wiem jak to jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:38, Marcuz napisał:

mnie nie interesuje Twój "hura optymizm" tylko skrajny fanatyzm.
Czytam Twoje komentarze to ręce mi opadają że ktoś moze pisać takie brednie.
Jest zgoła róznica pomiędzy obiektywizmem a fanatycznym krzykactwem, Ty reprezentujesz tą drugą
stronę.

Jasne... Prawda kole w oczy. Nie umiecie się przyznać do błędu i tyle....

Dnia 06.07.2006 o 14:38, Marcuz napisał:

Nie che mi się wyszukiwać wszystkich fanaberii które pisałeś, ale to co napisałeś o przesyłce
(że nie dostałeś)
przelało szale.
Tak dla sprostowania: wysyłaliśmy Ci DWIE przesyłki, obie z grami bo jak twierdziłeś ich nie
dostałeś, i co , i ta
pierwsza nie wróciła, ciekawe czemu
Czyżbyś teraz chciał je dostać trzeci raz bo może Cenega zapomniała ze wysyłała Ci gry (dwa
razy), żenujące, ehh
Jeśli czekasz na dodatkowy gratis, potraktuj pierwsza wysyłkę gier jako owy.

A to BARDZO ciekawe !!! Odebrałem 1 paczkę z 3 grami z serii KK. Żadnej DRUGIEJ paczki nie było - awiza nie dostałem ani nic... Więc sorry ale oskarżanie mnie o szwindel jest co najmniej śmieszne. Rozumiem, że macie potwierdznie że odebrałem paczkę ?? Może wy sprawdźcie lepiej sobie na poczcie czy wam paczki nie buchneli czy może kurier ją upłynnił NIE WIEM !!! Fakt jest taki, że dotarła do mnie 1 (słownie: JEDNA) paczka i o drugiej nigdy nie słysząłem, nie widziałem i nie odebrałem. Oskarżanie mnie o kłamstwo jest bezpodstawne i szkoda je komentować.. nie wierzę normalnie oczom...
Mam nadzieję, że już nic nigdy u was nie wygram skoro mam być posądzany o złodziejstwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować