Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Od innych można. Sam wysłałem 2 paragony z Empiku - FIFA 12 i używany Battlefield 3(Xbox360) i dostałem 120 punktów oraz kod zniżkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega coraz bardziej mnie zaskakuje na plus. We wtorek (3.04.2012) zamówiłem w kompanii graczy 2 nagrody za punkty i już dzisiaj je dostałem (5.04.2012)!!! Jak zazwyczaj na nagrody czekałem jakieś 1.5 tygodnia, tak teraz 2 dni! WOW. Brawo Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 21:58, Torquemada_Varenkorn napisał:



To może mi ktoś wyjaśnic dlaczego kod nie działa na grę Alan Wake (zwykły)? Nie działa
również na Fallout 3, ale Fallout NV edycja kompletna działa, o co chodzi?



Po kilku mailach Cenega naprawiła błąd związany z kodem i już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Orientuje się ktoś, czy kupon -40% działa na edycję specjalną Alana Wake''a? W opisie pisze, że nie działa na edycje kolekcjonerske, a to jest "specjalna" ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 19:53, meJKu napisał:

Orientuje się ktoś, czy kupon -40% działa na edycję specjalną Alana Wake''a? W opisie
pisze, że nie działa na edycje kolekcjonerske, a to jest "specjalna" ; )

Kiedyś Red Dead Redemption miało też Special Edition i kod nie działał, więc w tym przypadku pewnie też nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"5.6. Punkty zebrane przez członków klubu są ważne przez okres 36 miesięcy. Jeżeli w tym okresie członek klubu Kompania Graczy nie dokona żadnej transakcji wymiany punktów na nagrody bądź nie skorzysta z innej formy wymiany punktów, Cenega Poland ma prawo do anulowania punktów, a także do zamknięcia konta danego użytkownika."

Mam pytanie co do tego punktu regulaminu. Jeśli np. 1.1.2012r zarejestruję grę, następną zarejestruję 1.1.2013r, to po 36 miesiącach od pierwszej rejestracji przepadną mi tylko punkty za pierwszą grę, czy za obie? Czy może ten zapis odnosi się tylko do wypadku, gdy przez 36 miesięcy nie zarejestruję żadnej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeżeli nie dodasz żadnej gry/nie kupisz żadnej zniżki czy rzeczy itd. przez 3 lata to dopiero wtedy mogą ci odjąć jakieś pkt. Jeżeli dodasz grę po 2 latach, to dopiero za 3 lata od momentu dodania nowej gry może coś się stać. Ale wątpię aby to robili tak czy siak. :P Cenega Poland ma prawo, ale niekoniecznie z niego korzysta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrody obecnie w KG sa tak beznadziejne, ze nie ma na co tych ciulanych punktow wymienic ;( Na poczatku sie starali: oferta z CDA to bylo cos. A teraz badziewie za sporawa ilosc punktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie biorę zniżkę i zamawiam gry wydawane przez Cenege zawsze w muve. :) Zawsze te 20 zł taniej, a czasem więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Ja jakiś miesiąc temu kupiłem jeden tytuł Cenegi, skusiłem się, żeby się zarejestrować po te 200 punktów, ale po 2 - 3 tygodniach wypisałem się z powodu nieciekawych pozycji i zatrważającej ilości spamu, jakim bombardowali mi maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj właśnie mam pytanko odnośnie tej nagrody - 40% zniżki do sklepu muve na gry PC.

"Kod nalicza zniżkę od ceny sugerowanej podanej w sklepie internetowym Muve.pl "

Czyli jak np. gra obecnie kosztuje 47,90zł, a cena sugerowana tej gry to 54,90zł to ile zapłacę za tę grę?

W jaki sposób to jest liczone? 54,90zł odjąć 40%, czy inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 14:45, Nieznajomosc napisał:

Ja tutaj właśnie mam pytanko odnośnie tej nagrody - 40% zniżki do sklepu muve na gry
PC.

"Kod nalicza zniżkę od ceny sugerowanej podanej w sklepie internetowym Muve.pl "

Czyli jak np. gra obecnie kosztuje 47,90zł, a cena sugerowana tej gry to 54,90zł to ile
zapłacę za tę grę?

W jaki sposób to jest liczone? 54,90zł odjąć 40%, czy inaczej?


chyba sam sobie odpowiedziales - kod nalicza zniżkę od ceny sugerowanej, czyli 54,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2012 o 14:48, pobite_gary napisał:

chyba sam sobie odpowiedziales - kod nalicza zniżkę od ceny sugerowanej, czyli 54,90


chyba? próbowałeś już korzystać z tego kodu?

bo trochę mi się to dziwne wydaje, że np. kupię sobie 2 gry po 100zł = 200zł i po wpisaniu kodu zapłacę za nie 120zł... takie trochę niemożliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak pisze pobite_gary. Zniżkę nalicza się od ceny sugerowanej, czyli w tym przypadku od owych 54,90zł. Oczywiście nie opłaca się "zamawiać" tego kodu w przypadku gdy nie masz zamiaru dokonywać jakiś bardziej spektakularnych zakupów, zwłaszcza że musisz jeszcze sobie doliczyć koszy przesyłki. Ale jak robisz jakieś grubsze zamówienie to można sporo zaoszczędzić.
Aha, na zniżkowy kod zwykle trzeba czekać kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować