Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

No jasne, to wiem, te z listy, która jest tam podana. A działa to również na zamówienia przedpremierowe? Chciałbym na przykład zamówić dwa nowe Bioshocki, dla siebie i kolegi przy okazji i czy mogę już teraz wykorzystać tą zniżkę na niej jeżeli są one w ofercie dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 19:19, JakubG napisał:

No jasne, to wiem, te z listy, która jest tam podana. A działa to również na zamówienia
przedpremierowe? Chciałbym na przykład zamówić dwa nowe Bioshocki, dla siebie i kolegi
przy okazji i czy mogę już teraz wykorzystać tą zniżkę na niej jeżeli są one w ofercie
dostępne?

Na pre-ordery zniżka nie działa, nawet na te od gier wydawanych przez cenegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, mam sporo punktów to najwyżej teraz sobie wezmę jedną a na Bioshocki poczekam do dnia premiery i wtedy sobie zamówię, bo wtedy jak mniemam zniżka już obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 19:39, JakubG napisał:

No nic, mam sporo punktów to najwyżej teraz sobie wezmę jedną a na Bioshocki poczekam
do dnia premiery i wtedy sobie zamówię, bo wtedy jak mniemam zniżka już obowiązuje.

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 20:33, Harrolfo napisał:

Działa, zamawiałem kiedyś przedpremierowo jakąś lub jakieś gry i zniżka zadziałała.

Hm...no to teraz się zastanawiam, bo mam dwa sprzeczne komunikaty. No cóż, może najlepiej będzie jak po prostu napiszę do Muve i zapytam jak to jest z tymi zamówieniami przedpremierowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 20:58, Harrolfo napisał:

Możesz po prostu spróbować wykorzystać kod i zmienić zamówienie jak nie zadziała, jeszcze
przed potwierdzeniem.

Wiem, ale chodzi o to, że kod jest ważny tylko 30 dni, więc jak wezmę teraz to po prostu mi on przepadnie. Więc jak co to spróbuje zamówić w marcu kiedy będzie mniej niż 30 dni do premiery i jak co to po prostu poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 21:03, JakubG napisał:

Wiem, ale chodzi o to, że kod jest ważny tylko 30 dni, więc jak wezmę teraz to po prostu
mi on przepadnie. Więc jak co to spróbuje zamówić w marcu kiedy będzie mniej niż 30 dni
do premiery i jak co to po prostu poczekam.

Albo poczekaj z zakupami na jeden miesiąc i kup zbiorowo. Też jakieś rozwiązanie, prawdopodobnie nawet niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja raczej póki co celuję tylko w Bioshocka, no chyba, że pojawi się coś cenegowego w okolicach marca, no to wtedy albo będę musiał poczekać i posiąść więcej kasy albo zastanowić się, co wybrać. Punktów mam wystarczająco także kolejna zniżka nie jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę punktów na koncie nieużytkowanym od 2009 roku... ale maila zapomniałem (skasowałem go przed laty) i hasła też. :/ Czy mogę, jak posiadam, kody użyte im wysłać jako zdjęcie i skan dokumentu, aby mogli mi zwrócić dostęp do konta, czy wszystko przepadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 22:10, LubieWafle napisał:

Miałem trochę punktów na koncie nieużytkowanym od 2009 roku... ale maila zapomniałem
(skasowałem go przed laty) i hasła też. :/ Czy mogę, jak posiadam, kody użyte im wysłać
jako zdjęcie i skan dokumentu, aby mogli mi zwrócić dostęp do konta, czy wszystko przepadło?


Najlepiej napisać do pomocy Kompanii:) Jak będą mogli to pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O standardach słów kilka... Po świętach miałem akurat kilka dni wolnego, pomyślałem sobie - dobry moment żeby zagrać w coś nowego, a przy okazji wykorzystać zniżkę 40% za pkt. z KG.
Wprowadziłem myśl w życie, pierwszym krokiem było nabycie kodu. Wydawało się proste i było do momentu "zakupu zniżki". Czekam na maila z kodem... czekam... czekam... i nic. No to zacząłem grzebać. Po dość długim czasie, bo informacji "na wierzchu" nie zauważyłem, okazało się że KG nie pracuje aż do 02/01/2013. Super. Czyli z mojego planu nici, i tak naprawdę zmarnowałem zniżkę. W nowym roku czasu już nie miałem na granie, więc i zakup mijał się z celem.
Ponadto, o czym przeczytałem później, na kod i tak zgodnie z regulaminem czeka się kilka dni. Co oni robię przez te kilka dni nie mam pojęcia. Automat były znacznie prostszy, ale po co sobie ułatwiać życie.

Ktoś powie że powinienem przeczytać regulamin i pewnie będzie miał rację. Ale przyzwyczajony jestem do zakupów przez Steam ( lub Origin ), gdzie od momentu pojawienia się chęci pogrania w dany tytuł, do odpalenia gry mija klikadziesiąt minut, a lwia część czasu to ściąganie gry.
Inne standardy. Nie wpadłbym na to że zakup gry może trwać tydzień czasu...

Ciekawe że gdybym chciał kupić wersję "digital" to też musiałbym czekać kilka dni. Nic od ręki. Nie do końca rozumiem sens w takim wypadku oferowania w ogóle wersji Digital. Chyba jedynym argumentem do jej zakupu jest właśnie czas ?

Generalnie porażka na całej linii. Suma sumarum kupiłem "coś" na siłę bo szkoda mi było pkt zmarnowanych na kod. Pomijam drobny szczegół że tytułów ( nowości ) które w pierwszej kolejności chciałem kupić nie mieli na stanie, więc zakup była mocno "na siłę"
Na tę chwilę chyba podziękuję za usługi KG i sklepu Muve. W czasach kiedy czas naprawdę ma znaczenie a konkurencja duża, jest mnóstwo lepszych sposobów na zakupu gry...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 00:07, wolverine napisał:

Generalnie porażka na całej linii. Suma sumarum kupiłem "coś" na siłę bo szkoda mi
było pkt zmarnowanych na kod. Pomijam drobny szczegół że tytułów ( nowości ) które w
pierwszej kolejności chciałem kupić nie mieli na stanie, więc zakup była mocno "na siłę"
Na tę chwilę chyba podziękuję za usługi KG i sklepu Muve. W czasach kiedy czas naprawdę
ma znaczenie a konkurencja duża, jest mnóstwo lepszych sposobów na zakupu gry...

To, że czeka się kilka dni na przysłanie kodu zniżkowego od momentu "zakupu zniżki" to standard w Kompanii Graczy. Czasem pomaga telefon do Muve.pl - potrafią znacznie przyspieszyć sprawę.

Natomiast małym skandalikiem (bo na nazwanie tego wielkim skandalem sprawa IMHO nie zasługuje) jest to, iż od nowego roku, "zniżka -40%" kosztuje aż 500 pkt. Do grudnia 2012 kosztowało ona "jedynie" 300 pkt. Droga Kompania Graczy powinna mimo wszystko poinformować swoich członków o takiej podwyżce, nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy nadal można dostać 50% zniżki na grę po rejestracji pierwszej gry konsolowej ?

BTW ich odpisywanie na maile to jakaś kpina.. czekam już 3 dni i zero kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 20:17, miodus napisał:

Witam czy nadal można dostać 50% zniżki na grę po rejestracji pierwszej
gry konsolowej ?

Z tego co wiem, tak. Działa.

Dnia 04.03.2013 o 20:17, miodus napisał:

BTW ich odpisywanie na maile to jakaś kpina.. czekam już 3 dni i zero kontaktu

Mam tak samo. Mail wysłany w zeszłą środę na kompania_graczy@cenega.com. Zero odpowiedzi do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW to cała ta KG jest mocno przereklamowana. IMO jest to nieczysty zabieg marketingowy w stylu "bilet na lot do Paryża za 1 zł". Dlaczego - o tym poniżej

Zniżka 40% na grę PC to brzmi bardzo atrakcyjnie - ALE przy bliższym przyjrzeniu się sprawie juz tak różowo nie jest. Przyczyna jest bardzo prosta - zniżka jest naliczana od ceny sugerowanej a nie tej rzeczywistej, tej po której można zwyczajnie kupic grę w tym sklepie. A owa "cena sugerowana" jest na ogół mozno zawyżona, wręcz abstrakcyjna.

Przykład:
Chciałem kupić sobe Bioshock Infinite. Wszędzie, w znakomitej większości liczących się sklepów on-line kosztuje ok 120 zł. Tyle samo kosztuje i w muve. ALE "sugerowana" cena tego tytułu to juz 150 zł ! Taka "sugerowana cena" to czysta bzdura bo ŻADEN sklep nie sprzedałby ani sztuki gdyby wystawił zwykłą wersję Bioshocka Infnite w takiej cenie.
Niestety zniżka 40% w tym przypadku to właśnie sprytny zabieg marketnigowy - nawet po jej zastosowaniu gra i tak kosztuje ok 101 zł.

Ok, to zawsze mniej niż 120 w innych sklepach. ALE IMO ostro mylące jest dla kogoś reklamowanie się "zniżką 40%" jeśli tak naprawde poprzez taki zabieg z cenami sugerowanymi (branymi z kosmosu) rzeczywista cena jest ok 18-19 % niższa. To po postu nie fair i tyle.
Tym bardziej że wolę kupić w innym sklepie tego bioshocka za 119 zł z season pass i steelbookiem - a muve daje tylko season pass.

Oczywiście nie zniechęcam nikgo do KG i jesli ktos uważa że są super - jego sprawa. Po prostu uważam te ich zabiegi ze zniżkami i "cenami sugerowanymi" za lekki przekręcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 11:13, Aress_The_Great napisał:

Chciałem kupić sobe Bioshock Infinite. Wszędzie, w znakomitej większości liczących się
sklepów on-line kosztuje ok 120 zł. Tyle samo kosztuje i w muve. ALE "sugerowana"
cena tego tytułu to juz 150 zł ! Taka "sugerowana cena" to
czysta bzdura bo ŻADEN sklep nie sprzedałby ani sztuki gdyby wystawił zwykłą wersję Bioshocka
Infnite w takiej cenie.
Niestety zniżka 40% w tym przypadku to włąsnie sprytny zabieg marketnigowy - nawet po
jej zastosowaniu gra i tak kosztuje ok 101 zł.


No to trzeba było kupować wcześniej, ja kupiłem ze zniżką za 84zł :D

Dnia 19.03.2013 o 11:13, Aress_The_Great napisał:

Tym bardziej że wolę kupić w innym sklepie tego bioshocka za 119 zł z season pass i steelbookiem
- a muve daje tylko season pass.


Na Muve były też steelbooki ale widocznie się już skończyły. Więc ja za 84zł mam grę + DLC + Pass + SteelBook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 11:18, kesik93 napisał:

No to trzeba było kupować wcześniej, ja kupiłem ze zniżką za 84zł :D


Taa, wiesz jak to mówią - gdyby wcześniej wiedział że się przewrócę to bym się położył. I jeszcze wczoraj dawali ten steelbook a dziś już nie ma. Może ktos uznac że to nieważne ale dla mnie miły akcent. Wolę zapłacic gdzie indziej deko drożej i go miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować