Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

/ciach/
Widocznie się machnęli przy wycenie punktowej Residenta, ale przecież na twoją korzyść.
Ja za Tomb Raidera dostałem 240. Zakładam więc, że teraz u nich za każdą nową premierówkę dostaje się 240.

Oto fragment FAQ ze strony Kompanii
http://www.kompania.cenega.pl/faq.php

Pytanie: Ile punktów dostanę za rejestrację gry dystrybuowanej przez Cenega Poland?
Odpowiedź: Za gry dystrybuowane przez Cenega Poland rejestrowane zaraz po premierze przyznajemy dwukrotność ceny sugerowanej. Wartość ta spada z upływem czasu od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
No to zobaczymy, jak ma być dwukrotność to w razie czego będzie się z nimi gryzł, bo z tytułu który chce kupić wyszło by w takim wypadku znacznie wiecej niz 240.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to radzę wysyłać fakturę/paragon na adres kompania_graczy@cenega.com, a nie wklepywać kody KG z karteczek umieszczonych w pudełkach. Zapytacie, dlaczego.

Otóż, często się zdarza, że support KG wysyła premierową liczbę punktów. Natomiast w pudełkach jest kod z aktualną liczbą punktów zależnie w jakiej edycji zakupilismy grę (premierówka, NPG, PKK). Dlatego też może się zdarzyć, że kupując taki "F.3.A.R." w PKK i wysyłając fakturę/paragon z prośbą o przyznanie punktów, otrzymamy pełną, premierową ich pulę, a nie tyle, ile należałoby przyznać ze względu na wydanie gry w PKK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 19:15, Janek_Izdebski napisał:

Otóż, często się zdarza, że support KG wysyła premierową liczbę punktów. Natomiast w
pudełkach jest kod z aktualną liczbą punktów zależnie w jakiej edycji zakupilismy grę
(premierówka, NPG, PKK). Dlatego też może się zdarzyć, że kupując taki "F.3.A.R." w PKK
i wysyłając fakturę/paragon z prośbą o przyznanie punktów, otrzymamy pełną, premierową
ich pulę, a nie tyle, ile należałoby przyznać ze względu na wydanie gry w PKK. :)

Nevermind. Mi chodzi o premierowe wydanie, więc nie muszę się fatygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 19:26, Darkstar181 napisał:

Nevermind. Mi chodzi o premierowe wydanie, więc nie muszę się fatygować.

Ale jak będziesz miał kiedyś grę z NPG lub PKK to radzę wypróbować mój pomysł. Naprawdę może się opłacić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 10:19, Marcin08 napisał:

Tak właśnie zrobiłem i już mam kod. Swoją drogą bardzo szybko odpowiedzieli. W przeciągu
jednego dnia wygenerowano mi kod na rejestrację gry, a potem kod zniżkowy 50%. Teraz
tylko czekać na podanie ceny sugerowanej GTA V :)

Masz może jakies informacje kiedy taka cena może się pojawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2013 o 11:52, knopfler napisał:

Masz może jakies informacje kiedy taka cena może się pojawić?


Admin fanpage''a na FB odpisał dzisiaj komuś "nie wiemy, kiedy i czy się pojawi", także nie wygląda to dla konsolowców ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 16:23, Marcin08 napisał:

Może jestem głupi, ale jak może nie pojawić się cena sugerowana?

Zawsze moga zrobić zastrzeżenie, że zniżka "-50%" na pierwszą grę konsolową zakupioną na Muve.pl nie będzie aktywna przy zakupie "GTA V." Mam jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kod na 240 punktów z Darksiders II. Jako, że grę już mam zarejestrowaną a drugi raz nie można więc chętnie wymienię na kod o podobnej wartości jeśli ktoś ma taką samą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakich godzinach wysyłają kody zniżkowe?? Zakupiłem kod w piątek, a dzisiaj ostatni dzień żeby zamówić Total Wara z bonusami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 11:22, Mychaa napisał:

W jakich godzinach wysyłają kody zniżkowe?? Zakupiłem kod w piątek, a dzisiaj ostatni
dzień żeby zamówić Total Wara z bonusami...


Przykro mi, ale bonusów znaczy kodów DLC już nie ma. Przynajmniej na muve. Info od jednego z forumowiczów forum.totalwar.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2013 o 11:27, sylwasss napisał:


Przykro mi, ale bonusów znaczy kodów DLC już nie ma. Przynajmniej na muve. Info od jednego
z forumowiczów forum.totalwar.org.pl


Faktycznie, usunęli już DLC z oferty :(. Kod miał przyjść w ciągu 24h, ale wiadomo weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 23:42, kesik93 napisał:

> Czy Wy też musieliście długo czekać aż prześlą wam kod zniżkowy? Ja już czekam 3
dni.

Kody wysyłają raz w tygodniu, w środę. Więc jeżeli wykupiłeś w środę to dostaniesz w
następną środę.

Kody przysłaja natychmiast jak ich opierdolisz w mejlu. Gratulacje czekania całego tygodnia, mi wysłali następnego dnia po upomnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

Ocenzuruj jedno ze słów w swoim ostatnim poście bo może się komuś nie spodobać, no i dzieci tu też zaglądają:)

Ja kod po przesłaniu faktury dostałem po 2 dniach także chyba ok.
Teraz czekam na drugi za paragon który im wczoraj posłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przy grze Total War Rome 2 powinien być kod rejestracyjny do Kompani Graczy? A może teraz wysyłają je mailem? Ktoś wie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 23:42, pawbuk napisał:

Czy przy grze Total War Rome 2 powinien być kod rejestracyjny do Kompani Graczy? A może
teraz wysyłają je mailem? Ktoś wie? ;)


wyślij im paragon/fakturę zakupu i ci przyślą kod na punkty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować