Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

W Kompanii zrobili promo, Prenumerata CDAza450 punktów ale trzeba mieć minimum 5 gier z Premium Games zarejestrowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 12:33, igor8472 napisał:

W Kompanii zrobili promo, Prenumerata CDAza450 punktów ale trzeba miea minimum 5 gier
z Premium Games zarejestrowanych...

no właśnie o tym miałem napisać...

20090505125243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 12:52, Evil_Khan napisał:

> W Kompanii zrobili promo, Prenumerata CDAza450 punktów ale trzeba miea minimum 5
gier
> z Premium Games zarejestrowanych...
no właśnie o tym miałem napisać...


Coś nie mogą ustalić ceny która by im się opłacała, najpierw było zdaje sie 350 albo i mniej, potem 450, a teraz to,najciekawiej brzmi to "co najmniej 5 gier" gdy w tej serii jest w tej chwili chyba 6 gier.
Trochę przesadzili, 2 nawet 3 gry zrozumiałbym ale to jest po prostu nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja byłaby fajna, ale ten warunek, hmm.. Kiedyś patrząc na wartość rynkową nagród i potrzebne punkty doszedłem do wniosku że są warte w PLN 1/10 ilości punktów i odwrotnie. Jak dajmy na to mp3 kosztuje 100zł nie warto wydawać na nią więcej jak 1000 pkt. Normalnie prenumerka kosztuje ze 150 zł więc te 450 a nie 1500 bardzo się opłaca ale jak Cenega będzie takie wiązane promocje wymyślać to sorry Winetou..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoo :) Teraz Kompania dodała kilka fajnych nagród...A T-shirt z podobizną Lary Croft (trochę niewyraźną) zamówiłbym sobie gdyby nie zapowiedzieli jakieś tam niespodzianki a tak to wolę te trochę punktów na razie zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nieźle. Ale czekam na GTA SA, po którego zarejestrowaniu będę miał ponad 500 pkt i wtedy się zobaczy. Plus jeszcze ta zapowiedziana nowość...jest na co czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 12:33, igor8472 napisał:

W Kompanii zrobili promo, Prenumerata CDAza450 punktów ale trzeba mieć minimum 5 gier
z Premium Games zarejestrowanych...


To chyba niezbyt ładna zagrywka, bo przecież seria Premium Games pojawiła się w sprzedaży dopiero niedawno, a tu potrzeba aż pięciu gier żeby mieć możliwość skorzystania z tej promocji :| Druga sprawa to to że w tej serii jak na razie ukazało się dopiero chyba sześć tytułów (poprawcie mnie jeśli się mylę), a to oznacza iż ktoś by musiał kupić prawie wszystkie gry i na pewno nie ma wiele takich osób które mają aż pięć gier z PG. Zaczynam się obawiać czy to nie jest dopiero początek tego typu manipulacji, jak dla mnie punkty są punktami i nieważne z jakich serii pochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 17:57, dave03 napisał:

> W Kompanii zrobili promo, Prenumerata CDAza450 punktów ale trzeba mieć minimum 5
gier
> z Premium Games zarejestrowanych...

To chyba niezbyt ładna zagrywka, bo przecież seria Premium Games pojawiła się w sprzedaży
dopiero niedawno, a tu potrzeba aż pięciu gier żeby mieć możliwość skorzystania z tej
promocji :| Druga sprawa to to że w tej serii jak na razie ukazało się dopiero chyba
sześć tytułów (poprawcie mnie jeśli się mylę), a to oznacza iż ktoś by musiał kupić prawie
wszystkie gry i na pewno nie ma wiele takich osób które mają aż pięć gier z PG. Zaczynam
się obawiać czy to nie jest dopiero początek tego typu manipulacji, jak dla mnie punkty
są punktami i nieważne z jakich serii pochodzą.


Dokładnie, to jest fatalna zagrywka... Szkoda szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piaty dzień sie dziś zaczyna odkąd napisalem maila ze skargą do nich i nadal 0 odpowiedzi. 10zł muszą mi oddać. Mogli przynajmniej poinformować wczesniej, ze trzeba bedzie za kuriera zapłacić (a w złotym strzale przesyłka miała być darmowa). Zobaczymy czy do konca przyszłego tygodnia dojdzie pierwszy prenumerowany numer CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram na muzyczną Creativa. Ma ktoś może punkty na wymianę bo mi 25 brakuje? Ja mam 2xKupon z Onimusha 3 po 130 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 08:06, igor8472 napisał:

Ja zbieram na muzyczną Creativa. Ma ktoś może punkty na wymianę bo mi 25 brakuje? Ja
mam 2xKupon z Onimusha 3 po 130 punktów.

Pospiesz się lepiej bo została ostatnia sztuka - wczoraj wziąłem przedostatnią. Już jedną taką mam (swego czasu była w klubie za 1810 pkt.). Do tego dobrałem koszulkę (dla siostry) i już nie mam problemu z punktami - zostało mi 40 więc nie muszę się zastanawiać co wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze strony poczty:

Usługi krajowe Przesyłka pobraniowa ekonomiczna - przekazanie kwoty pobrania na rachunek bankowy - gabaryt A Masa: do 0,5kg
Opłata zasadnicza 10.50 zł Sprawdzenie zawartości przesyłki pobraniowej przez odbiorcę 5.00 zł Potwierdzenie odbioru 1.90 zł Suma 17.40 zł

Dodajcie do tego koszt pakowania i pudelek i macie kwotę podaną w Kompanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co komu sprawdzenie zawartości przed odebraniem, niepotrzebny zwiększający koszt dodatek. Aż tak strasznie dużo ludzi składało reklamacje że dostało nie to co chciało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 10:24, natanadler napisał:

Opłata zasadnicza 10.50 zł Sprawdzenie zawartości przesyłki pobraniowej przez odbiorcę
5.00 zł Potwierdzenie odbioru 1.90 zł Suma 17.40 zł


Nie wciskaj kitu, ze paczki sa wysylane z opcja sprawdzenia przesylki przez odbiorce. Zamawialem swego czasu ksiazke z Kompanii Graczy, przylszla poczta i zadnego sprawdzania nie bylo. Po za tym koszty przesylki da sie znaczonco zmniejszyc chocby o kwote pobraniowa. Czemu Cenega nie daje mozliwosci zaplacenia przelewem bankowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 10:24, natanadler napisał:

ze strony poczty:

Usługi krajowe Przesyłka pobraniowa ekonomiczna - przekazanie kwoty pobrania na rachunek
bankowy - gabaryt A Masa: do 0,5kg

Opłata zasadnicza 10.50 zł Sprawdzenie zawartości przesyłki pobraniowej przez odbiorcę
5.00 zł Potwierdzenie odbioru 1.90 zł Suma 17.40 zł

Dodajcie do tego koszt pakowania i pudelek i macie kwotę podaną w Kompanii


Ja dodam do tego jedną rzecz. Czy wy jesteście na tyle głupi czy nas macie za takich debili? Przecież każda duża firma która musi dużo wysyłać, rozlicza się z pocztą/firmą kurierską ryczałtem i wtedy macie o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować