Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2009 o 19:27, Harrolfo napisał:

Chodzi mi o to, kiedy dostanę maila od Bauera z prośba o udostępnienie danych, czy coś
takiego


Bauer wysyla maile z potwierdzeniem przyjecia prenumeraty dla uzytkownikow przeslanych im przez Kompanie Graczy.
Powinno to nastapic w przyszlym tygodniu. Wysylaja jednoczesnie do wszystkich osob z danego miesiaca (niezaleznie od konkretnej daty zamowienia nagrody w KG).

Wszystkie zamowione prenumeraty dotra do nabywcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.
BTW: Jak wypełnia, na moim koncie dane takie jak ilość mieszkańców w moim mieście i nazwę miasta, ..., i robię aktualizuj, to jak potem znowu klikam na moje dane, to tych wspomnianych danych nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagród nowych ostatnio trochę rzucili, dużo sprzętów po obniżonych stawkach jest. Siostrze jeszcze 300 pkt brakuje i będzie aparacik... trzeba w Cenedze znowu kupić więcej premierówek z obniżkami ceny w rodzaj 10/1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 13:47, igor8472 napisał:

trzeba w Cenedze znowu kupić więcej premierówek
z obniżkami ceny w rodzaj 10/1.


Nazywasz promocją to, że kupisz grę 10x drożej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 13:50, Buhahahahaha napisał:

> trzeba w Cenedze znowu kupić więcej premierówek
> z obniżkami ceny w rodzaj 10/1.

Nazywasz promocją to, że kupisz grę 10x drożej?



Mówię obniżce/ to chyba logiczne. Sporo premierówek w wyprzedaży jest za ułamek tego co kosztowały wcześniej. Winter Sports 2008 kupiłem w Cenedze kilka szt. po zawrotnej kwocie 2zł/szt. A same 80 pkt z niej jest warte 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Winter Sports 2008 kupiłem w Cenedze kilka szt. po zawrotnej kwocie 2zł/szt. A same 80 pkt z niej jest warte 8 zł.

A udało ci się je wszystkie zarejestrować? Zgodnie z regulaminem Kompanii to się nie da ...
§ 5.
5.1. System komputerowy klubu Kompania Graczy przyznawać będzie punkty na konto członka klubu zgodnie z poniższymi zasadami:
...
b) Każdy członek klubu może zarejestrować tylko 1 (słownie: jedną) grę komputerową tego samego tytułu, za którą będą przyznawane punkty. Próba rejestracji drugiej gry tego samego tytułu spowoduje automatycznie blokadę kolejnego logowania;
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie próbowałem, ale prawdopodobnie da się to obejść zakładając więcej niż jedno konto na osobę. Podobnie jest przy okazji wPLNomanii od CD Projekt gdzie to nie można kupić więcej niż jednego egzemplarza gry na jedno konto. No chyba że teraz się coś zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak założysz więcej niż jedno konto na osobę to Ci je zawieszą. Teraz już tego pilnują, sam tak ostatnio miałem jak mi zawiesili 2 konta po 4500 pkt i jedno z 1800. Za to nic Ci nie zrobią jak z rodziny każdy se założy, byleby było jedno konto/1 fizyczna prawdziwa osoba. U mnie dalej ma siostra i matka bo tych już nie mogą pod regulamin podpiąć i zawiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 17:11, Danio237 napisał:

Czy jeżeli mam zarejestrowane np. SC:Chaos Teory a kupię sobie to samo w Kolekcji Klasyki
to mogę to też zarejestrować?


Tak, różne wydania/edycje to już różne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 16:36, Danio237 napisał:

A ten kod zniżkowy co kompania rozsyła na e-meile to tylko na te koniki czy też na inne
gry?



Niestety, tylko na kochane konie, za dobrze by było gdyby był na wszystko, dopiero co wyprz. była/jest :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie miłosierny i zapoda jakiś kodzik min. na 20pkt do kompani (wiem, że to prawie nie możliwe ale spróbować można) ponieważ brakuje mi do torby na lapka

Z góry dziekówa

Mail: ndyshand@gmail.com GG: 10668502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 14:31, NdysH napisał:

Jeśli dziś zamówiłem prenumerate CD-A ? To czy prenumerata będzie już na ten numer czy
następny ?


Ja zamówiłem w czwartek bodajże prenumeratę i czekam nadal na e-mail potwierdzający. Wątpie, żebym się załapał na najnowszy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 14:31, NdysH napisał:

Jeśli dziś zamówiłem prenumerate CD-A ? To czy prenumerata będzie już na ten numer czy
następny ?


zapewne będzie to od numeru nastepnego, nie tego który wyjdzie 9 czerwca. na to nei masz co liczyć nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować