Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2009 o 23:21, natanadler napisał:

> Kurcze Nat przed chiwla zamówilem przez przypadek koszulke z Larą choć tego tego
nie
> chcialem:P Wiesz może jak można anulować zamówienie?;]

Chyba nie można - znaczy można ale traci się punkty

Napisz do mnie maila



Co z jakimś nowym rzutem nagród? Pytałem już kilka razy ale jeszcze odpowiedzi nie otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 23:22, Citkowsky napisał:

> > Kurcze Nat przed chiwla zamówilem przez przypadek koszulke z Larą choć tego
tego
> nie
> > chcialem:P Wiesz może jak można anulować zamówienie?;]
>
> Chyba nie można - znaczy można ale traci się punkty
>
> Napisz do mnie maila


Co z jakimś nowym rzutem nagród? Pytałem już kilka razy ale jeszcze odpowiedzi nie otrzymałem.


nic mi nie wiadomo ale nie jestem odpowiednim zródłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 23:21, natanadler napisał:

> Kurcze Nat przed chiwla zamówilem przez przypadek koszulke z Larą choć tego tego
nie
> chcialem:P Wiesz może jak można anulować zamówienie?;]

Chyba nie można - znaczy można ale traci się punkty

Napisz do mnie maila


...albo lepiej napisz na kompania_graczy@cenega.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz masz :-). Widze że parę nowości sie w Kompanii pojawiło, z ciekawszych panorama 19" BenQ za 4100 pkt, kamerka internetowa + słuchawki z mikrofonem Canyona za 850 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:51, natanadler napisał:

> Hmm, zanim ja uzbieram 4 tyś pktów to już chyba będę siwiejącym dziadkiem;)

można uzbierać spokojnie:)



narazie mam coś chyba 1tyś a uzbieranie tego troche mi zajęło więc te brakujące 3 tysie to nie prędko będą oj nie prędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się ja już mam ponad 3 tysiaki i też mierzę w monitor pomyśl sobie że ten pierwszy był za 6000 toż to dopiero ilość punkciorów..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 23:41, igor8472 napisał:

Później obniżyli na 5000 i ktoś dziabnął. Mnie najbardziej ucieszył zjazd z cyfrakami
z 6000 do 2500, jeszcze mi 45 pkt brakuje :-).

Ja bym mógl cyfraka ale mnie bardziej monitor kręci...:) teraz poluję na premierówki za grosze a że mam tego już trochę to muszę bacznie wybierać...jeszcze lekko ponad 1000 punktów to nie wiele przecież przy dobrym wyboże to gry w cenie lekko ponad 100 złotych
PS: Problem - Nie starcza szafki na gry już...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko małe: od którego roku gry mają dolączone punkty do kompanii graczy? Bo wybralem ze 20 gier z tej wyprzedaży ale nie orientuje sie czy kazda ma kod na punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś od 2 połowy 2006 ale nie we wszystkich tytułach, pierwsze jakie rejestrowałem były z gier wydanych około tamtego okresu: Tomb Raider Legenda, Hitman Blood Money, Just Cause, Rainbow Six Lockdown. Bankowo natomiast we wszystkich grach wydanych od początku 2007 były, zobacz se daty premier na GoL-u albo w jakimś katalogu Cenegi z 2006,2007; tam też pisali czy gra jest czy nie jest objęta programem rejestracji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja mam pytanie - przez przypadek zamówiłem prenumeratę CD-A z kompanii graczy, ale nie mam żadniej gry z premium games, a licząc premierówki które potem się tam pojawiły, to mam 4, a nie 5... i co teraz?:P Czy dostanę tą prenumeratę, czy po prostu stracę pkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 14:25, godryk napisał:

Hmmm... ja mam pytanie - przez przypadek zamówiłem prenumeratę CD-A z kompanii graczy,
ale nie mam żadniej gry z premium games, a licząc premierówki które potem się tam pojawiły,
to mam 4, a nie 5... i co teraz?:P Czy dostanę tą prenumeratę, czy po prostu stracę pkty?


Możliwości są dwie:
1. dorejestruj do końca miesiąca jakąś grę z Premium Games (lub premierówkę) - wtedy nie będzie żadnych problemów
2. jeśli do końca lipca nie będziesz miał na koncie 5 gier, prenumeraty niestety nie dostaniesz, ale punkty zostaną zwrócone na początku sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 14:51, nck napisał:


Możliwości są dwie:
1. dorejestruj do końca miesiąca jakąś grę z Premium Games (lub premierówkę) - wtedy
nie będzie żadnych problemów
2. jeśli do końca lipca nie będziesz miał na koncie 5 gier, prenumeraty niestety nie
dostaniesz, ale punkty zostaną zwrócone na początku sierpnia.


No to dziękuję za odpowiedź, może kupię gre:P A i jeszcze jedno - czy EK King''s Bounty liczy się jako premierówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2009 o 14:55, godryk napisał:

No to dziękuję za odpowiedź, może kupię gre:P A i jeszcze jedno - czy EK King''s Bounty
liczy się jako premierówka?


Tak. Wszystkie EK wliczaja sie do tej promocji jako premierowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować