Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2009 o 00:48, Citkowsky napisał:

Wymieniłem sobie dzisiaj punkty na aparacik Benq T850:) Ten za 2300pktów:) jak się okazało
był to ostatni egzemplarz:) Ciekawe kiedy mi go wyślą:)


w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 10:12, nck napisał:

> Wymieniłem sobie dzisiaj punkty na aparacik Benq T850:) Ten za 2300pktów:) jak się
okazało
> był to ostatni egzemplarz:) Ciekawe kiedy mi go wyślą:)

w poniedziałek :)



takie pytanko jak juz tu jesteś to skorzystam z okazji.
Zakupilem w cenedze trochę gier i jedna z nich jest w złej edycji. Miała byc premiera a dostałem jakąś tanią serię za ktorą dostałem tylko 15pktów a w sklepie cenega byla przekreślona cena 79zł i podana nowa, 15zł.
Tania seria nigdy nei kosztowała tyle kasy wiec jestem niezadowolony i chcialbym zwrotu tej gry lub jej wymiane.
Pisałem do cenegi maila wczoraj ale nikt nie odpisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 11:13, Citkowsky napisał:

Miała byc premiera
a dostałem jakąś tanią serię za ktorą dostałem tylko 15pktów a w sklepie cenega byla
przekreślona cena 79zł i podana nowa, 15zł.


To po co ja rozpakowywales i wykorzystales punkty zamiast zadzwonic do Cenegi i wyjasnic sprawe i wymienic na wlasciwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 11:29, Wojman napisał:

> Miała byc premiera
> a dostałem jakąś tanią serię za ktorą dostałem tylko 15pktów a w sklepie cenega
byla
> przekreślona cena 79zł i podana nowa, 15zł.

To po co ja rozpakowywales i wykorzystales punkty zamiast zadzwonic do Cenegi i wyjasnic
sprawe i wymienic na wlasciwa?



żeby ktoś mi nie sprzątnął tego aparatu, jakbym mial czekać do wtorku na zwrot to juz dawno moglo by nie byc tego aparatu.
I tak musialem do empika szybko pojechac i wydac 20zl specjalnie na kane & lynch bo mi punktów brakowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 10:24, Zagul napisał:

Jak mam jakąś grę zarejestrowaną z Supersellera i np. zarejestruje z Kolekcji Klasyki,
to zablokują mi konto ?


Podobno nie można mieć dwóch takich samych gier zarejestrowanych,ale to są inne reedycje więc myśle że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2009 o 11:13, Citkowsky napisał:

Zakupilem w cenedze trochę gier i jedna z nich jest w złej edycji. Miała byc premiera
a dostałem jakąś tanią serię za ktorą dostałem tylko 15pktów a w sklepie cenega byla
przekreślona cena 79zł i podana nowa, 15zł.


Mam takie małe pytanko: Jak ty to sobie wyobrażasz? Kupiłeś grę, widziałeś, że przysłali ci nie tą którą chciałeś, mimo tego rozpakowałeś ją i zużyłeś pkt. Używany (i zużyty) produkt chcesz wymienić? Punkty to tak jak metka np. w spodniach. Jak zerwiesz metkę to spodni już nie oddasz do sklepu.

Dnia 04.09.2009 o 11:13, Citkowsky napisał:

Tania seria nigdy nei kosztowała tyle kasy wiec jestem niezadowolony i chcialbym zwrotu
tej gry lub jej wymiane.

Panowie z Cenegi musieliby być.... niekompetentni (?) aby "pójść Ci na rękę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś za coś. Wystarczy im tylko nowa okładkę z kodem wrzucić i wszystko zafoliować. Zero problemu.
Ktoś mi przysłał nie to co trzeba a ja rozpakowałem. i tu błąd i tu bląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2009 o 11:42, Citkowsky napisał:

Ktoś mi przysłał nie to co trzeba a ja rozpakowałem. i tu błąd i tu bląd.

Ktoś Ci przysłał nie to co trzeba - błąd Cenegi (zdarza się)
Ty rozpakowałeś - Twój błąd (zdarza się)
Wykorzystałeś punkty, co oznacza, iż w pełni zaakceptowałeś pomyłkę Cenegi.

>Wystarczy im tylko nowa okładkę z kodem wrzucić i wszystko zafoliować. Zero problemu.
Jest problem - zapłaciłeś raz, a chcesz jeszcze drugi kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 12:17, Citkowsky napisał:

nie ma problemu, mogą mi te punkty cofnąć z konta w kompanii. Żaden problem. Póki co
czekam na odpowiedź od cenegi/


Od razu musieliby ci cofnac tez ten aparat, bo jak sam wczesniej przyznales brakowalo ci do niego punktow. A dla ciebie to by bylo akurat bardzo wygodne, gdyby wymienili gre poprzednie punkty wycofali a ty bys sobie wykorzystal kolejne. Z tej samej gry. Na miejscu Cenegi bym reklamacje odrzucil. Gdybys nie rozpakowal gry albo przynajmniej nie wykorzystal kodu to by faktycznie mogli uznac. A tak to chcesz zjesc ciasteczko i jednoczesnie je miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 12:49, Citkowsky napisał:

nie cofnęli aparatu bo wziąłem aparat jak mialem 2315pktow czyli 15 więcej niz trzeba
bylo a własnie tyle punktów dał mi ten CSI.


Prosze ciac cytaty! No zesz ile razy mam prosic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 11:13, Citkowsky napisał:

takie pytanko jak juz tu jesteś to skorzystam z okazji.
Zakupilem w cenedze trochę gier i jedna z nich jest w złej edycji. Miała byc premiera
a dostałem jakąś tanią serię za ktorą dostałem tylko 15pktów a w sklepie cenega byla
przekreślona cena 79zł i podana nowa, 15zł.
Tania seria nigdy nei kosztowała tyle kasy wiec jestem niezadowolony i chcialbym zwrotu
tej gry lub jej wymiane.
Pisałem do cenegi maila wczoraj ale nikt nie odpisal.


Niestety, nie jestem w stanie odpowiadać na kwestie dotyczące sklepu. Być może na stronie mieli niewłaściwą okładkę?
Co do samej gry - wydanie w premierze, czy TSie w tym przypadku nie różni się niczym, więc otrzymałeś pełnowartościowy produkt.
Z tego co rozumiem otrzymałeś również 15 pkt w Kompanii Graczy za grę, za którą zapłaciłeś 14,99 zł, więc z punktu widzenia KG również nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 10:22, nck napisał:

> .................


Gra kupiona na wyprzedaży w cenedze gdzie podana była pierwotna cena 79zł i liczyłem na te 80pktów podobnie jak to miało się z pozostałymi grami które nabyłem. Przekreślona domyślna cena = ilości punktów jaką dostałem. Ale to juz mniejsza o to;) Jakoś przeboleje.

Pytanko do ciebie, aparacik wysłany? Bo coś mowiłeś, że dzisiaj wyślecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 11:08, Citkowsky napisał:

> > .................

Gra kupiona na wyprzedaży w cenedze gdzie podana była pierwotna cena 79zł i liczyłem
na te 80pktów podobnie jak to miało się z pozostałymi grami które nabyłem. Przekreślona
domyślna cena = ilości punktów jaką dostałem. Ale to juz mniejsza o to;) Jakoś przeboleje.

Pytanko do ciebie, aparacik wysłany? Bo coś mowiłeś, że dzisiaj wyślecie:)


W piątek został przygotowany do wysyłki. Jeśli kurier nie odebrał go z magazynu w piątek, to zrobi to dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 11:29, nck napisał:

> > > .................


Ok, dzięki.
I jeszcze pytanko dotyczące gwarancji. Od kiedy ona obowiązuje i do kogo się zwracać w przypadku jakiejś awarii czy czegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja zdaje się liczy od kiedy nagroda wylądowała w magazynie KG. Niedawno brałem cyfraka i się okazało że gwarancji został tylko rok a trwała już od sierpnia czy września 2008 bo wtedy chyba nagroda w Kompanii wylądowała... Gwarancja BenQ widziałem, podbita i odsyła się ewentualnie do nich, tak zawsze najszybciej. Dead i hot pixeli na LCD tylko już chyba nie obejmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować