Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Chodzi chyba o to że gry mogą być gdzie indziej kupione ale generalnie wydawane przez C. Tak to przynajmniej rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 21:06, igor8472 napisał:

Chodzi chyba o to że gry mogą być gdzie indziej kupione ale generalnie wydawane przez
C. Tak to przynajmniej rozumiem...

No ale nie napisałby że chodzi o gry konkurencji. A jeszcze pytanie dotyczyło Guitar Hero więc chyba jednak nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko jedno, posiadam 3 gry na konsolę X360, lecz brak paragonów, czy w takim przypadku jest szansa na jakikolwiek kod, abym mógł otrzymać zniżkę, czy nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wysłałem wiadomości odnośnie Rogue Warrior za które system nalicza 40 pkt a chyba powinien 80, ponieważ premiera była 23.04.2010r i skan zakupu GTA EFLC.(FPS Projekt)
Pozdrawaim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemasz.

Mam pytanie do osób, które zamawiały kod upoważniający do 40% zniżki na gry komputerowe ze sklepiku Kompanii Graczy. Otóż sam wrzuciłem go do koszyka już tydzień temu i jeszcze do mnie nie dotarł. Co prawda w potwierdzeniu, które dostałem na maila jest napisane, cytuję: "twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 30 dni kalendarzowych". Co prawda jasno stanowi to o tym, że mogą kazać mi czekać znacznie dłużej, zważywszy na fakt, iż mówimy o kodzie, który mógłby być generowany automatycznie i dostarczany w przeciągu kilku sekund.

Warto napisać w tej sprawie wiadomość do Cenegi, a może lepiej będzie, jeśli jeszcze trochę poczekam?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kodów różnorakich pisałbym jeszcze raz na maial kG, przeważnie je wysyłają raz na tydzień-półtora. Te zniżkowe zwykle po 1-3 dobach od zamówienia dostawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nie bardzo się podoba ta cała Kompania Graczy, to znaczy mają słaby katalog rzeczy za punkty. Rejestruję tam gry bo rejestruję, ale punktów to tam nie ma na co wydać. Jeśli chodzi o filmy DVD to mają tam kilka nędznych tytułów i podobnie rzecz ma się z grami. Jeśli chodzi o książki, to wybór też nie jest zbyt bogaty. Nie wiem czemu zrezygnowali ze współpracy z wydawnictwem Red Horse. Kiedyś oferowali sporo tytułów. A teraz, moim zdaniem KG zeszła ostro w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 15:42, marekl1975 napisał:

Mnie osobiście nie bardzo się podoba ta cała Kompania Graczy, to znaczy mają słaby katalog
rzeczy za punkty. Rejestruję tam gry bo rejestruję, ale punktów to tam nie ma na co wydać.


Moje zdanie jest podobne.Lojalnościowy serwis dla graczy , a większość nagród nie jest grami.Poza tym , takie np kody zniżkowe , o ile dobrze zrozumiałem , działają do podstawowych cen gier , czyli niejednokrotnie absolutnie nic nie dają , ponieważ jakieś chwilowe promocje oferują lepsze warunki.
Podobnie jest z programem CDP.Stare tytuły , które mam w polskich , pudełkowych wersjach od , w niektórych przypadkach , 10 lat , mogę obecnie za punkty , w elektronicznej , angielskiej wersji(taniość wyłazi) ściągnąć.Pytanie tylko , po co?
Jeden i drugi wydawca absolutnie niczym fajnym się nie wykazał i to pomimo upływu lat.Ciagle nie ma mowy o prostym i faktycznie dla graczy zachęcającym systemie wydania punktów jeżeli nie na dowolny towar , to przynajmniej na wybór w naprawdę szerokim zakresie.A tak , punkty sobie spokojnie "gniją" na moich kontach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkim nasz program podoba sie w takiej formie w jakiej jest, ale jestesmy otwarci na konstruktywna krytyke i Wasze uwagi i caly czas staramy sie otwierac na nowe trendy na rynku

jeszcze w tym miesiacu szykujemy mala rewolucje w Kompanii Graczy, ktora powinna zainteresowac wiekszosc graczy w Polsce - o szczegolach dowiecie sie wkrotce, bo bedziemy je oglaszac rowniez w mediach

jezeli macie pomysly co nowego mozemy zrobic w naszym programie albo po prostu chcecie zasugerowac nagrody, ktore chcielibyscie miec do wyboru piszcie smialo - prosze tylko pamietac o tym, ze szukanie nowych sponsorow nie jest latwe, ale robimy to caly czas i nowe nagrody beda sie pojawiac regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO powinniście:
1) dodać bony złotówkowe za punkty :)
2) wprowadzić do nagród gry konsolowe i PC

PS: Czy wysłaliście już kody za gry konsolowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 14:01, Harrolfo napisał:

IMO powinniście:
1) dodać bony złotówkowe za punkty :)
2) wprowadzić do nagród gry konsolowe i PC

PS: Czy wysłaliście już kody za gry konsolowe?


1) bony się powinny pojawić, ale dopiero za kilka miesięcy (ok. września)
2) gier konsolowych raczej nigdy nie będzie w katalogu nagród, PC-towe pojawiają się czasem, ale nie jest to nasz priorytet, polecamy za to nasze zniżki do zakupów w naszym sklepie internetowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 14:21, Kompania_G napisał:

polecamy za to nasze zniżki do zakupów w naszym
sklepie internetowym ;)


Tak tylko że wobec dość częstych promocji w Waszym sklepie owe bony zniżkowe bardzo tracą na atrakcyjności i po prostu nie opłaca się z nich korzystać ani ich zamawiać (jak wiadomo cena się wtedy liczy od tej sugerowanej), bowiem gra wówczas wychodzi drożej niż ma to miejsce po przecenie. Mnie, tak jak i zresztą poprzednikom, bardzo brakuje w katalogu nagród gier... Oczywiście w rozsądnych cenach punktowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się nowości, preordery i stałe serie wydawnicze :-).
Z innej beczki fajnie jakby ''Złoty Strzał'' wrócił i więcej aukcyjek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... jeśli ktoś kupuje gry hurtowo tak jak ma to miejsce w Twoim przypadku to na pewno ma to większy sens niż w przypadku większości graczy ;) Najdroższe jak wiadomo są zwykle edycje kolekcjonerskie i tutaj potencjalnie zaoszczędzić by było możliwie najwięcej, ale co z tego skoro w tym przypadku wspomagać bonami się nie można. Natomiast w momencie gdy nowa gra kosztuje dajmy na to 100zł plus bon zniżkowy -40% wychodzi nam 60zł + koszty przesyłki to daje nam w przybliżeniu 75zł. W Media Marktach i Saturnach owa gra już w pierwszych dniach sprzedaży kosztuje 90zł a to nam daje zaledwie 15zł zysku. Jak dla mnie jest to gra nie warta świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tak pomysłami mamy sypać to fajnie by było jakby znowu pojawiła się prenumerata CDA i/lub jakieś inne pisma/gazety/magazyny o grach i/lub kompach. Oczywiście wszystko za "rozsądną" ilość punktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować