Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

No czyli, którzy mają jakakolwiek grę konsolowa zarejestrowaną ;)
Ok, napiszę do KG, dzięki w kazdym razie za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym rabatem 50% na grę konsolową ( http://kompania.cenega.pl/nagrody.php?offset=10). Bo tam jest napisane: "UWAGA - zniżka przeznaczona tylko dla osób, które zarejestrowały grę konsolową w Kompanii Graczy po raz pierwszy." A ja jeszcze ani jednej gry konsolowej u nich nie rejestrowałem. Tylko PC.

Hehe, widzę, że ten sam problem :) Z tego co zrozumiałem, to żeby móc korzystać z tego rabatu, trzeba mieć zarejestrowaną jakąś grę na Xboxa (w moim przypadku) w KG, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 18:35, Oloninho napisał:

Jak jest z tym rabatem 50% na grę konsolową ( http://kompania.cenega.pl/nagrody.php?offset=10).
Bo tam jest napisane: "UWAGA - zniżka przeznaczona tylko dla osób, które zarejestrowały
grę konsolową w Kompanii Graczy po raz pierwszy." A ja jeszcze ani jednej gry konsolowej
u nich nie rejestrowałem. Tylko PC.


No i co tu nie rozumieć? Zarejestruj grę konsolową to będziesz mógł zakupić kod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 18:35, Oloninho napisał:

Jak jest z tym rabatem 50% na grę konsolową ( http://kompania.cenega.pl/nagrody.php?offset=10).
Bo tam jest napisane: "UWAGA - zniżka przeznaczona tylko dla osób, które zarejestrowały
grę konsolową w Kompanii Graczy po raz pierwszy." A ja jeszcze ani jednej gry konsolowej
u nich nie rejestrowałem. Tylko PC.

Rany no to jak żadnej konsolowej nie rejestrowałeś to ci nie przysługuje zniżka, chyba jest napisane nie?
A poza tym dokładnie nad twoim postem jest dyskusja na ten temat, mógłbyś przeczytać zanim zamieścisz posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 18:38, Harrolfo napisał:

Czyli JA miałem rację, że wystarczy mieć jakąkolwiek grę konsolową zarejestrowaną?

A ktoś pisał inaczej? Bo nie rozumiem o co ci chodzi? Wiadomo że chodzi o jakąkolwiek gre konsolową tylko musi być to pierwsza gra konsolowa zarejestrowana na twoim koncie.

Sorry za drugiego posta pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 08:22, knopfler napisał:

Hehe, tylko proszę nie wysyłaj naraz bo zatkasz Kompanię na amen ;).


Dobra wysłałem połowę na 12 gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 11:38, natanadler napisał:

> Hehe, tylko proszę nie wysyłaj naraz bo zatkasz Kompanię na amen ;).

Dobra wysłałem połowę na 12 gier:)

Dostałem za jedną grę 50 pkt,to ty będziesz milionerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 14:56, natanadler napisał:

> Dostałem za jedną grę 50 pkt,to ty będziesz milionerem :)

Zależy jak mi policzą;]

A na jaką konsolę masz gry? Bo ja na PS2 ,ale przyznam ,że gra była dosyć droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 16:02, Nikodem95 napisał:

> > Dostałem za jedną grę 50 pkt,to ty będziesz milionerem :)
>
> Zależy jak mi policzą;]
A na jaką konsolę masz gry? Bo ja na PS2 ,ale przyznam ,że gra była dosyć droga :)

ja za 11 gier konsolowych dostałam prawie 2000 punktów w tym 520 za kolekcjonerską wersję Final Fantasy XIII, ale za takie starsze gry na PS 3 typ Uncharted (ten pierwszy), Bioshock (ten pierwszy), Fallout III tylko kilkadziesiąt punktów i za Batmana GOTY które wyszło parę tygodni temu tylko 95 pkt, jeżeli chodzi o nowsze gry Heavy Rain EK 220, Bioshock 2 220, God of War III 200, GTA Episodes 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 16:02, Nikodem95 napisał:

> > Dostałem za jedną grę 50 pkt,to ty będziesz milionerem :)
>
> Zależy jak mi policzą;]
A na jaką konsolę masz gry? Bo ja na PS2 ,ale przyznam ,że gra była dosyć droga :)


To co wysłałem było tylko na X360 2 mail będzie z PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompania Graczy z przyjemnością ogłasza, że do grona naszych partnerów dołączają firmy Gameloft oraz Nokia

Już od jutra będziecie mogli wymieniać swoje punkty na gry na telefony komórkowe od firmy Gameloft, a vouchery na pobranie MP3 z Nokia Music Store pojawią się wkrótce.

Jutro również szykujcie się nie duże trzęsienie ziemi w Kompanii Graczy - ogłosimy nową funkcjonalność, która na pewno Was zainteresuje ! Pisała o tym dziś na przykład Gamezilla http://www.gamezilla.pl/content/kompania-graczy-zmienia-swoje-oblicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co? Jest już "jutro", siedzę w pracy, a tu nic nie ma... ;) A tka serio to jest jakaś wyznaczona godzina tego "trzęsienia ziemi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Cenega sie postarala. Otoz od dzis bedzie mozna zarejstrowac kazda gre na PC i konsole niezaleznie od tego kto jest jej wydawca. Warunki sa dwa: trzeba gre kupic w Polsce i miec na to paragon. I wyslac maila do kompani. :) Za kazda gre na PC, ktorej nie wydaje Cenega bedzie dostawac sie 30 punktow, a za kazda konsolowa 60. Dzisiaj akurat bede kupowac Alpha Protocol na PC, wiec sprawdze jak w praktyce to bedzie wygladac. Wiecej szczegolow:

http://www.gamezilla.pl/content/kompania-graczy-open-nowy-program-lojalnosciowy-ktory-pozwala-na-zarejestrowanie-kazdej-gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo ładnie, zaszaleli, a ja paragony z gier zbieram od 2006 roku . Warto było być cierpliwym, tylko 30 pkt za PC-ówki innych wydawców ale i tak nieźle. Czeka mnie kupa roboty ze skanowaniem dziś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie wysłałem maila, ale że jestem niecierpliwy... Mam dwa pytania:

1) czy jeśli zamówię dwie nagrody, dostarczy mi je jeden kurier za 15PLN, czy przyjdą oddzielnie?

2) czy można poprosić o wysyłkę na inny adres niż wpisany w ustawieniach? Jak to zrobić?

Jeśli odpowiedź na oba pytania brzmi "tak", to zaraz zamawiam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować