Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2010 o 20:24, szewsiu napisał:

Witam,

czy jak kupiłem konsole razem z grą, w sensie zestaw Playstation 3 z Singstarem, to czy
za gre Singstar także dostanę punkty? Ktoś może posiada taką informację?

Jeśli jest wspomniane coś o grze na paragonie to tak.Pytałem się o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 13:27, Citkowsky napisał:

3 tygodnie to widać za mało na rozpatrzenie.

Ciekawe czy sam byś się wyrobił ze wszystkim cwaniaczku.
>Skoro nie dajesz sam rady to może pora zatrudnić

Dnia 18.06.2010 o 13:27, Citkowsky napisał:

pomagiera?

A ty powinieneś trochę zważać na słowa bo kultury to u ciebie za grosz jak widać ale to już nie pierwszy raz.
>Czekanie miesiac na pkty zakrawa o kpinę.
Jak już to zakrawają na kpinę żądania niektórych o punkty jakby czekali za chlebem w czasie kryzysu, jak rozwydrzone dzieci się co poniektórzy w tym temacie zachowują. Nie dostali czegoś po dwóch dniach i już płaczą jakby im grzechotkę ktoś zabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 18:33, Citkowsky napisał:

Porwali się z motyką na słońce ot co.

Wyślij im swoje cv jak tak żyć bez tych punkcików nie możesz.
>Chyba można to było przewidzieć, że jak po 3 tygodniach

Dnia 18.06.2010 o 18:33, Citkowsky napisał:

nie przesłali kodu na pkty to ludzie zaczną się domagać.

Ludzie to ludzie, przynajmniej część z nich jest na tyle inteligentna by postawić się w sytuacji pracownika KG i pomyśleć że przecież nic się nie stanie jak trochę dłużej poczekają za kodami. No ale wiadomo, zawsze przyczłapie się jakiś ... co to mu nigdy nie dogodzisz.
>Co mnie

Dnia 18.06.2010 o 18:33, Citkowsky napisał:

to obchodzi

LMAO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

Nie cwaniakuj człowieku bo ci to nie wychodzi.

..>Skoro nie dajesz sam rady to może pora zatrudnić

Dnia 18.06.2010 o 23:57, Tyler_D napisał:

pomagiera?


>>..A ty powinieneś trochę zważać na słowa bo kultury to u ciebie za grosz jak widać ale to już nie pierwszy raz.

Rzeczywiście, użyłem w tym zdaniu tak bezczelnych słów, że powinienem się wstydzić.

>>...Jak już to zakrawają na kpinę żądania niektórych o punkty jakby czekali za chlebem w czasie kryzysu, jak rozwydrzone dzieci się co poniektórzy w tym temacie zachowują. Nie dostali czegoś po dwóch dniach i już płaczą jakby im grzechotkę ktoś zabrał.

Po pierwsze po 3 tygodniach a nie po 2 dniach. Po drugie nie płacze a wytykam słabe strony. Po trzecie nie bulwersuj sie tak bo przynajmniej na mnie to wrażenia nie robi.
Denerwują cię te ,,lamenty"? To nie wchodz w ten temat.


>>............Wyślij im swoje cv jak tak żyć bez tych punkcików nie możesz.

Ciekawe spostrzeżenie, ciekawe na jakiej podstawie to stwierdziłeś, zaraz zaraz, już wiem. Przecież ty czytasz w myślach i połowę sam sobie dopowiadasz i wyolbrzymiasz.


>>>Co mnie

Dnia 18.06.2010 o 23:57, Tyler_D napisał:

to obchodzi


Z punktu widzenia konsumenta wszelkie trudności jakie ma ,,dostawca dóbr" są nieistotne i tłumaczenie się tak na prawdę nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 00:15, Citkowsky napisał:

Nie cwaniakuj człowieku bo ci to nie wychodzi.

Lol, ja nie cwaniakuję - po prostu śmieszą mnie takie psedożądania takich kolesi jak ty z gatunku ''co to nie ja, wszyscy muszą robić mi dobrze''.

Dnia 19.06.2010 o 00:15, Citkowsky napisał:

Rzeczywiście, użyłem w tym zdaniu tak bezczelnych słów, że powinienem się wstydzić.

Primo sprawdź sobie definicję słowa "pomagier", secundo - twoje płacze że musisz tak długo czekać, "no po prostu tragedia".

Dnia 19.06.2010 o 00:15, Citkowsky napisał:

Po pierwsze po 3 tygodniach a nie po 2 dniach.

To absolutnie niczego nie zmienia w sytuacji gdy KG zajmuje się jedna osoba.
>Po drugie nie płacze a wytykam słabe strony.
Zauważyłeś że nie tylko mnie śmieszą żale takich jak ty co to za kodami normalnie nie mogą poczekać? No to domyśl się reszty.

Dnia 19.06.2010 o 00:15, Citkowsky napisał:

Po trzecie nie bulwersuj sie tak bo przynajmniej na mnie to wrażenia nie robi.

Nie, wcale nie robi że aż musisz mi odpisywać i pluć jadem. ;-DDD

Dnia 19.06.2010 o 00:15, Citkowsky napisał:

Denerwują cię te ,,lamenty"? To nie wchodz w ten temat.

Raczej śmieszą choć tu miejscami nie wiadomo czy płakać czy się śmiać z takich ludzi.

Dnia 19.06.2010 o 00:15, Citkowsky napisał:

Ciekawe spostrzeżenie, ciekawe na jakiej podstawie to stwierdziłeś, zaraz zaraz, już
wiem. Przecież ty czytasz w myślach i połowę sam sobie dopowiadasz i wyolbrzymiasz.

Enty raz piszesz że KG to, że tamto, że sramto, że się ociągają z kodami. Jakbyś był cierpliwy to by się skończyło na góra dwóch postach a tak trujesz rzyć o byle co.

Dnia 19.06.2010 o 00:15, Citkowsky napisał:

Z punktu widzenia konsumenta wszelkie trudności jakie ma ,,dostawca dóbr" są nieistotne
i tłumaczenie się tak na prawdę nic nie zmienia.

Yeah right dude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 00:22, Tyler_D napisał:

Enty raz piszesz że KG to, że tamto, że sramto, że się ociągają z kodami. Jakbyś był
cierpliwy to by się skończyło na góra dwóch postach a tak trujesz rzyć o byle co.


A to chyba kiepsko u ciebie z matematyką bo naliczyłem moje 2 posty apropo oczekiwania na punkty za przesłane paragony 3 tyg temu.

Post 8122 z 8 czerwca oraz 8166 z 18 czerwca.
Rzeczywiście nie jestem cierpliwy i codziennie wypisuje lamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ci ludzie nie zwrócili uwagi to znając ciebie i tak byś pisał i pisał te swoje żale. Zresztą przy każdej możliwej okazji trujesz a to na KG a to na CDP a to na Cenege, gram.pl, brak konkursów tamże co już jest bardzo zabawne ale do tego to już zdążyliśmy się przyzwyczaić bo tobie i tak zawsze źle / za mało / za drogo. Out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

W piątek (18 czerwca) zamówiłem sobie w Kompanii Graczy kod na 50 % zniżki na dowolną grę na PS3. Nie wiecie w ile czasu średnio KG wysyła te kody, bo w mailu jest napisane, że do 30 dni jednak liczę, że będzie szybciej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 17:20, snooker94 napisał:

Witam

W piątek (18 czerwca) zamówiłem sobie w Kompanii Graczy kod na 50 % zniżki na dowolną
grę na PS3. Nie wiecie w ile czasu średnio KG wysyła te kody, bo w mailu jest napisane,
że do 30 dni jednak liczę, że będzie szybciej??

Ja około 5 dni czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, po 3 tygodniach dostałem kod na rejestrację gry na PS3, ale...zły! Zarejestrowało mi PoP-a z 2008 roku za 200 pkt, a ja kupiłem w sklepie cenegi Zapomniane Piaski! Co mam teraz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem...Wysłali mi następny kod na ...tego samego PoP-a! Napisałem kolejnego maila i teraz czekam na odpowiedź, dam znać jak się zakończy ta sprawa. Bo dostałem 200 pkt, a PoP-a ZP kupiłem parę dni po premierze, więc powinny być 2x punkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 16:29, Harrolfo napisał:

Napisałem...Wysłali mi następny kod na ...tego samego PoP-a! Napisałem kolejnego maila
i teraz czekam na odpowiedź, dam znać jak się zakończy ta sprawa. Bo dostałem 200 pkt,
a PoP-a ZP kupiłem parę dni po premierze, więc powinny być 2x punkty...

Ano nie wiem czy tak powinno byc bo to gra innego dystrybutora więc 400 się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

informuje, ze wszystkie rejestacje konsol oraz gier PC innych dystrybutorow zostaly obsluzone, jezeli ktos nie dostal odpowiedzi albo ma jakies zastrzezenia prosimy o kontakt mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 12:23, Kompania_G napisał:

informuje, ze wszystkie rejestacje konsol oraz gier PC innych dystrybutorow zostaly obsluzone,
jezeli ktos nie dostal odpowiedzi albo ma jakies zastrzezenia prosimy o kontakt mailowy


Mój kod nie chciał wejść - system twierdził, że kod został już użyty wcześniej. Wysłałem maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 12:23, Kompania_G napisał:

informuje, ze wszystkie rejestacje konsol oraz gier PC innych dystrybutorow zostaly obsluzone,
jezeli ktos nie dostal odpowiedzi albo ma jakies zastrzezenia prosimy o kontakt mailowy


24 czerwca wysłałem rachunek na Demon''s Souls Black Phantom Edition, wysyłać zdjęcie rachunku jeszcze raz czy czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować