Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2010 o 16:31, Tyler_D napisał:

Coś mi się wydaje że te opóźnienia wynikają po prostu z tego prozaicznego powodu że całą
Kompanią zajmuje się jedna osoba.

Przerabialiśmy to już :). Stawiałbym raczej na to, że w międzyczasie ta osoba się zmieniła o ile pamiętam.

Jestem raczej cierpliwy, w końcu to nie jest dla mnie gardłowa sprawa. Moim zdaniem jednak warto się odezwać, bo wiele osób czeka na kody (różne, np. zniżkowe, nie tylko punktowe). Z kilkunastu podobnych wypowiedzi tworzy się już szerszy obraz całości dla osób, które w przyszłości chciałyby zapytać o to samo, a obraz ten krzyczy bezgłośnie "Cierpliwości! Cierpliwości! Nawet gdy serce pęka!". Ale nie zawadzi wysłać jednak maila przypominającego o sobie ;).

Z kolei kolega barsum dał przykład, że z obsługą maili ogólnie w Cenedze jest chyba jakiś problem. Jedna osoba je odbiera? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:45, dave03 napisał:

Takie rzeczy powinny być realizowane
w ciągu 12 godzin.


Wyslesz maila o godzinie 17 to najdalej odpowiedz chesz miec o 5 rano. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 12:48, Wojman napisał:


Wyslesz maila o godzinie 17 to najdalej odpowiedz chesz miec o 5 rano. Powodzenia.


Sprawy typu dodanie punktów za skan paragonu oczywiście, że nie mogą być realizowane w ciągu 12 godzin, aczkolwiek nie widzę problemu aby były realizowane codziennie od 9-15. Chyba, że jest to jakiś skomplikowany system (np. w celu upewnienia się dzwonią do sklepu) w co wątpię. Osoba, która zajmuje się kampanią nie dość, że jest zapewne tylko jedna, to chyba na pełny etat pracuje tylko w piątki. Nie widzę również problemu, aby kody zniżkowe były generowane przez automat i dostarczane w ciągu 5 minut. Automatu nie ma zapewne tylko z jednego powodu, a mianowicie Cenega nie chce, aby były jakieś próby ich sprzedaży. Kody w celu ochrony mają być generowane imiennie, a czy automat może korzystać z danych osobowych klienta i używać ich w celu wygenerowania kilku literek, tego niestety nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 12:48, Wojman napisał:

Wyslesz maila o godzinie 17 to najdalej odpowiedz chesz miec o 5 rano. Powodzenia.


Oczywiście że w nocy nikt by nie bawił się z kodami. Chodziło mi tam rzecz jasna o "robocze" 12 godzin czego już nie napisałem ;) A teraz wiele osób czeka na kody i się ich doczekać jakoś nie mogą. Gdyby mi zależało na jakiejś grze z ich sklepu i czekał ileś tam tygodni na głupi kod to też bym się wkurzał, bo nie tak to powinno wyglądać. Mogliby chociaż pofatygować się i napisać maila z przybliżoną datą realizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejny raz przyszło mi czekać na wygenerowanie kodu zniżkowego... czekam już niemal dwa tygodnie aby móc zostawić swoje pieniądze w sklepie Cenegi :) W mail''u z kompanii jest jednak jasno napisane że może to trwać do 30 dni kalendarzowych... szkoda że nie jest to bardziej zautomatyzowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili czekam już tydzień na kod z paragonów ale czytając poprzednie posty nastawiam się na dłuższe czekanie:(


Buahaha, poprawka kod właśnie doszedł, to się nazywa wyczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie się zalogować do KG? Wywala mi błąd logowania a na pewno wpisuje dobrze. Wypełniłem formularz by wysłano mi nowe hasło i też nie działa.. WTF!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 13:35, wawrzyniak40 napisał:

Możecie się zalogować do KG? Wywala mi błąd logowania a na pewno wpisuje dobrze. Wypełniłem
formularz by wysłano mi nowe hasło i też nie działa.. WTF!?

U mnie nie ma żadnego problemu, z tym że ja mam hasło zapamiętane. Sprawdź czy ci się nie przestawiło "y" i "z" w przeglądarce (mi się tak czasem dzieje w Firefox''ie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 13:40, knopfler napisał:

U mnie nie ma żadnego problemu, z tym że ja mam hasło zapamiętane. Sprawdź czy ci się
nie przestawiło "y" i "z" w przeglądarce (mi się tak czasem dzieje w Firefox''ie).



Już działa, nie mam pojęcia dlaczego nie chciało się zalogować.
P.S. Nabiło mi za Mafię 2 450 pkt. ale z nagród to nie ma czego wybierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś z was może zamawiał pudełkową grę z KG ja zamówiłem 13.09.10 Order of War i nic nadal nie przyszło.
Wiem że w FAQ piszą że mają 30 dni roboczych, ale zaczynam się niecierpliwić to trochę denerwuje bo na Funpack Mafii 2 czekałem bodajże 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

twardy90 --> Ja już niemal trzeci tydzień czekam na wygenerowanie kodu więc zakładam że wysłanie paczki do Ciebie może nieco potrwać niestety. Wysłałem też kilka maili z pytaniami i jak dotąd odpowiedzi brak przez niemal dwa tygodnie. Z drugiej strony ktoś niedawno pisał że po tygodniu kod dostał więc może akurat Twoją paczkę już wysłali zgodnie ze swoim harmonogramem :)
Nikt nie wie jaką mają ustaloną kolejność :)

Rozumiem że KG zajmuje się jedna osoba i może się nie wyrabiać. Do tej osoby akurat pretensji nie mam. Jednak kiedyś czekało się tydzień na zamówienie lub odpowiedź na mail''a a i tutaj na forum ktoś z KG zaglądał i coś czasem napisał. Teraz pewnie przez to że KG jest open to sporo maili z paragonami przychodzi i nie mają czasu na nic innego. Pomysł był dobry ale organizacyjnie to strasznie kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 07:37, Baluk25 napisał:

Wysłałem im te paragony jakiś tydzień temu, zero odzewu.
Po jakim czasie wam wysłali kody za paragony?


Mniej więcej półtora tygodnia ostatnio czekałem na mój kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałoby radę wrzucić do katalogu nagród jakieś względnie normalne koszulki? Bo ta żółta Reebokowa i poprzednia z Larą [ która nie była w sumie taka zła no ale ... ] to tak średnio mi się widzą - innych ciekawych dla mnie nagród nie ma. Dziś mi przybyło kolejne trzysta parędziesiąt punktów i mam nie lada zagwozdkę co z nimi zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio była prenumerata CDA do wybrania jako nagroda w KG? Sprawdzam nieregularnie od jakiegoś czasu i nie wiem czy przeoczyłem czy nie było przez ostatnich kilka tygodni :)

W najbliższą sobotę mija 30 dni od dnia w którym zamówiłem kod zniżkowy... ciekawe czy się wyrobią w terminie.
Na odpowiedź na maila czekam już 2 tygodnie a na kod za paragony tydzień... nie spodziewam się ich jednak zbyt szybko w związku z powyższym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra dziś o 11.40 około przyszła paka z Order of War, a już się martwiłem.
I tak do wszystkich te 30 dni to odliczajcie od poniedziałku do piątku (czyli robocze) pamiętam jak jeden gostek się żalił iż mija mu 32 dzień oczekiwania i nic, ale nie zwrócił uwagi na to iż liczy soboty i niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować