Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

To żenada... Bardzo chciałem sobie kupić właśnie C2 po niższej cenie, a tu zonk...
No, trzeba będzie uważniej czytać regulaminy ;)
I dzięki oczywiście za odpowiedź.

EDIT: Super, nawet Bulletstormu nie mogę kupić z tą zniżką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma wielkiego wyboru aby z kodów zniżkowych skorzystać. Mnie brakuje zniżek -50% na gry konsolowe... od czasu do czasu było coś do wyboru. Żałuję że nie przekazałem Ci lepszej wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zarejestrować gta 4 , bo gdy klikam w "Jeśli chcesz zarejestrować GTA IV kliknij tutaj" i wpisuję kod to pisze, że jest niewłaściwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 15:21, twardy90 napisał:

Ja mam inny problem próbuję wprowadzić kod na 150 punktów za skany paragonów, ale wyświetla
mi że mogę raz zarejestrować grę, wcześniej już wpisałem kod na 150 punktów co teraz
mam zrobić?


Napisac maila do KG z opisem problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 19:26, ev1l_on3 napisał:

Jak zarejestrować gta 4 , bo gdy klikam w "Jeśli chcesz zarejestrować GTA IV kliknij
tutaj" i wpisuję kod to pisze, że jest niewłaściwy ?

Wyślij skan/zdjęcie dowodu zakupu do KG a dostaniesz kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę dziwne pytania, a mianowicie - jakbym wybrał kilka nagród w KG, to koszta wysyłki są sumowane, czy jednorazowo za nią płacę? Logiczne wydaje się to drugie, ale nie wiem jak to ich system rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy było to wałkowane a i mam wrażenie że chyba nawet w FAQu jest wspomniane co nieco na ten temat. Tak, koszt przesyłki jest jednorazowy - wiem bo sam sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko małe ...
Dopiero teraz zorientowałem się, że Kompania przyznaje punkty nie tylko za własne gry, w których są kody, ale też za gry wszystkich innych wydawców (tak wiem, nie jestem na czasie, ale nigdy się tym programem lojalnościowym Cenegi jakoś nie interesowałem).
Wyczytałem, że trzeba im podesłać dowód zakupu, czyli np. paragon za zakupioną grę. Niestety ja zawsze paragony wyrzucam, ot ostał mi się tylko jeden za Modern Warfare 2.
Z kolei mam nadal wszystkie kody rejestracyjne za gry CD Projektu. I tu pytanie: czy taki kod zalicza się jako dowód zakupu? Ktoś próbował im je podsyłać? Jakby nie patrzeć jest to pewien dowód ... Jeśli by to działało, to byłoby całkiem nieźle, bo mam tych kodów 22 sztuki :)

Dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytując FAQ na stronie Kompani:

W przypadku rejestracji gry innego dystrybutora paragon lub faktura to jedyny akceptowany sposób potwierdzenia pochodzenia gry w programie Kompania Graczy.

Kody to fajna sprawa, problem w tym, że ktoś mógłby podesłać raz paragon, raz kod i zarobić podwójną ilość punktów na jednej grze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2011 o 14:30, milten6 napisał:

Kody to fajna sprawa, problem w tym, że ktoś mógłby podesłać raz paragon, raz kod i zarobić
podwójną ilość punktów na jednej grze :).

No coz, szkoda. Dzieki za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! Produkt dostępny tylko dla osób pełnoletnich.
Kompania Graczy wymaga skanów dokumentów tożsamości i oświadczenia, przed wysyłka nagrody.

Rozumiem, że dowód osobisty i jakieś oświadczenie. Jakie? Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 15:05, Growin napisał:

Rozumiem, że dowód osobisty i jakieś oświadczenie. Jakie? Ktoś wie?

„Oświadczam, że będę wykorzystywał wybraną nagrodę wyłącznie do celów, do których jest przeznaczona”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2011 o 21:50, FPSProjekt napisał:

„Oświadczam, że będę wykorzystywał wybraną nagrodę wyłącznie do celów, do których
jest przeznaczona”

Poważnie takie coś? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem za punkty kod rabatowy - 10% zniżki na planszówki na stronie replikator.pl
Wie ktoś jak długo czeka się na taki kod? Myślałem, że przyślą od razu a tu tylko przyszedł mail: Przyjęto twoje zamówienie, blablabla, oczekiwanie do 30 dni roboczych. Że jak? Czekam już od kilku dni, nie rozumiem tej sytuacji ... zupełnie gdy razem z tym potwierdzeniem nie mogli od razu z automatu przysyłać kodu.
Wie ktoś ile się czeka? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 15:09, Outlander-pro napisał:

Wie ktoś ile się czeka? :F

Wydaje mi się że raz w tygodniu wysyłają, więc maksymalnie tydzień i powinieneś mieć. Przynajmniej ostatnio tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 15:11, knopfler napisał:

> Wie ktoś ile się czeka? :F
Wydaje mi się że raz w tygodniu wysyłają, więc maksymalnie tydzień i powinieneś mieć.
Przynajmniej ostatnio tak było.

Jak by nie można było tego zautomatyzować. Fail is fail. Tak samo z tym, że wymagają paragonu do zarejestrowania Libverty City Stories, które mam oryginalne, ale paragon gdzieś zawieruszyłem, co śmieszniejsze,
kupowałem od gram.pl. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 15:09, Outlander-pro napisał:

Wykupiłem za punkty kod rabatowy - 10% zniżki na planszówki na stronie replikator.pl
Wie ktoś jak długo czeka się na taki kod? Myślałem, że przyślą od razu a tu tylko przyszedł
mail: Przyjęto twoje zamówienie, blablabla, oczekiwanie do 30 dni roboczych. Że jak?
Czekam już od kilku dni, nie rozumiem tej sytuacji ... zupełnie gdy razem z tym potwierdzeniem
nie mogli od razu z automatu przysyłać kodu.
Wie ktoś ile się czeka? :F

Z reguły, to chyba wszystko w piątki wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować