Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Post pod postem, ale z kilkunastodniową przerwą chyba nie jest karany, co nie ? :)

Chciałem się zapytać, czy Kompania Graczy nie planuje poszerzyć swej oferty o np. coś związanego z wędkarstwem ( podbieraki, przynęty ), siatkówką ( nie spodziewam się Asicsów za 1000pkt ( chociaż? :D )), ale jakaś piłeczka, chociażby plażówka (tak by było akurat :) by się przydała :), lub jakimiś albumami z gatunku Rock/Metal/Punk? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie zalogować się na kompani, mi cały czas wyskakuje,"Forbidden You don''t have permission to access /logowanie/action_login.php on this server. Apache Server at kompania.cenega.pl Port 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Ile ostatnio się średnio czeka/w jakie dni są wysyłane kody zniżkowe na gry konsolowe?
Chcę sobie kupić AC na PS3 i czekam na kod, żeby złożyć pre-order ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 18:54, Harrolfo napisał:

Chcę sobie kupić AC na PS3 i czekam na kod, żeby złożyć pre-order ;)


Jeśli dobrze pamiętam to zniżka nie dotyczy Edycji Kolekcjonerskich i pre-orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pre-orderów?
Że EK wiem, ale pre-order jest zwykłą grą przecież.

EDIT:
Kod działa na wszystkie tytuły dystrybuowane przez firmę Cenega z aktywnego katalogu gier na konsole Xbox360 i Playstation 3 znajdującego się na stronie www.muve.pl
Kod nie obejmuje gier z wyprzedaży oraz Edycji Kolekcjonerskich
Kod nie łączy się z innymi promocjami.
Kod jest przyznawany dla jednego użytkownika. Próby skorzystania z kodu przez inną osobę będą skutkowały zablokowaniem wysyłki towaru ze sklepu oraz usunięciem konta w Kompanii Graczy.


Nie ma nic o pre-orderach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli miałbym rabat 40% z kompanii graczy i zamówiłbym Batmana Arkham City za 109zł kiedy cena sugerowana jest 139 to te 40% byłoby odliczone od tych 109? Bo coś słyszałem że jest w tym jakiś haczyć i trochę nierealne żeby opuszczali aż 40% ceny gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zamawiać pre-ordery ze zniżką. Sam mam zamówionego Batmana Arkham City.

Harrolfo

Asasyna ze zniżką już nie kupisz, bo to gra Ubisoftu, a on wycofał się już z tych zniżek :(. Zostały tylko gry Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 20:17, Dandelion1 napisał:

Harrolfo

Hmm, faktycznie, źle zapisałem skrót.
Chodziło mi o Batmana: Arkham City, więc powinienem zapisać B: AC :)

A ile czekałeś na kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 20:17, Dandelion1 napisał:

Można zamawiać pre-ordery ze zniżką. Sam mam zamówionego Batmana Arkham City.


Dotyczy to też produktów na PC? Bo sobie bym zamówił Batmana Arkham City w tym fajnym metalowym pudełku, a trochę punktów mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około tygodnia, choć z doświadczenia wiem że różnie tam u nich z szybkością. Jak czekasz ponad 2 tygodnie to napisz im maila z przypomnieniem to pewnie się pospieszą. Do premiery jeszcze 2 tygodnie powinni się wyrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kod wczoraj, po prostu zależy mi, żebym w ciągu 2 tygodni otrzymał, żebym mógł zapłacić jak najszybciej i mieć błyskawicznie wysyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 19:28, kaczek93 napisał:

Czy jeśli miałbym rabat 40% z kompanii graczy i zamówiłbym Batmana Arkham City za 109zł
kiedy cena sugerowana jest 139 to te 40% byłoby odliczone od tych 109? Bo coś słyszałem
że jest w tym jakiś haczyć i trochę nierealne żeby opuszczali aż 40% ceny gry....

To trochę lipa. 40% od 140 to 56zł. Po odjęciu zostaje 84 + 10zł (za przesyłkę) daje 94zł. Mimo wszystko zawsze te mniej więcej 15zł w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej patrzeć na gry, które mają najmniejszy rabat z ceny sugerowanej :D
Pytanie od siebie: Jeśli mam tą zniżkę 40% i jeszcze do tego rabat 30% z Deus Exa, to mogę to użyć przy jednym zakupie? I wtedy rabat będzie liczony od ceny już tej obniżonej, czy wciąż sugerowanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rabaty się nie łączą.
Na logikę - jakbyś miał rabat 50% i 60%, to musiałbyś otrzymać 10% wartości gry? ;)
A rabat, jak wcześniej pisałem, jest liczony od tej wyższej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, napisałem do Cenegi z tym rabatem 30%, ktory dostalem z zakupu Deus Exa, minal z tydzien i zero odpowiedzi. Czy to kwestia tego, ze pisalem z innego mejla niz ten, na ktorym mam konto KG, czy po prostu "przeoczyli" i pisac jeszce raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć czy serie wydawnicze też wchodzą w ten rabat i jeżeli tak to jakie? A druga sprawa ten rabat nalicza się od ceny sugerowanej czy ceny dla ciebie, bo rozumiem, że od ceny detalicznej czyli jak rozumiem w tym przypadku jest to ta cena sugerowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować