Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2012 o 16:08, kaczek93 napisał:

Czy nadal można wysyłać skany paragonów/faktur z grami innych wydawców i dostawać za
to punkty?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zbędne 20 punktów? Byłbym ogromnie wdzięczny za użyczenie bo brakuje mi do pożądanego przeze mnie fanta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Co prawda napisałem maila do KG, ale może ktoś tu będzie wiedział o co chodzi z:
1) Błędem z użyciem kodu rabatowego na grę PS3 - wyskakuje, że został użyty w innym zamówieniu, co nie jest prawdą.
2) Błędem ze screena

Kody otrzymałem dziś i chciałem dopiero wykorzystać.

20120229220215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 22:02, Harrolfo napisał:

Witam,
Co prawda napisałem maila do KG, ale może ktoś tu będzie wiedział o co chodzi z:
1) Błędem z użyciem kodu rabatowego na grę PS3 - wyskakuje, że został użyty w innym zamówieniu,
co nie jest prawdą.
2) Błędem ze screena

Kody otrzymałem dziś i chciałem dopiero wykorzystać.

Z tego co wiem, na gry niektórych wydawców (np. Ubi) kody rabatowe nie działają.
Kod rabatowy można użyć chyba tylko na gry które wydała cenega ale ręki nie dam sobie uciąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 22:02, Harrolfo napisał:

Witam,
Co prawda napisałem maila do KG, ale może ktoś tu będzie wiedział o co chodzi z:
1) Błędem z użyciem kodu rabatowego na grę PS3 - wyskakuje, że został użyty w innym zamówieniu,
co nie jest prawdą.
2) Błędem ze screena

Kody otrzymałem dziś i chciałem dopiero wykorzystać.

Napisz do Adama Wróblewskiego z Cenegi: adam.wroblewski@muve.pl. On się zajmuje kodami! Próbuj się też dodzwonić do Muve. Pozdrawiam Harrolfo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 22:21, Harrolfo napisał:

Jasna sprawa, ale Syndicate nie jest od Ubi
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17287

EDIT:
Dzięki, Janek, już piszę do pana Adama.

Wiem, że rabat startowy 30% (jak nie ma się konta w Kampamii i je się dopiero zakłada) jest na gry wyłącznie z katalogu Cenegi oraz gry, które są już na rynku (żadne pre-ordery). Nie wiem jak jest w przypadku tej 40-procentowej zniżki na gry PC-towe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisano mi, że kod zniżkowy nie działa na gry EA!
Ciekawe, bo na stronie KG, w katalogu nagród jest tylko wzmianka o Edycjach Kolekcjonerskich, pre-orderach i grach od Ubisoftu.
Czekam na kolejną odpowiedź z wyjaśnieniami albo przywróconą równowartością punktów.

Czy ktoś z Was miał taki problem?

PS:
Wklejam zapis z katalogu nagród:
Wymień swoje punkty na 40% zniżki przy zakupie dowolnej ilości gier pudełkowych na PC w sklepie internetowym muve.pl.

Po wybraniu nagrody otrzymasz na swój adres e-mail podany w Kompanii Graczy imienny kod rabatowy na zakupy gier. Kod jest ważny przez 30 dni.

Kod nalicza zniżkę od ceny sugerowanej podanej w sklepie internetowym Muve.pl

Kod działa na wszystkie tytuły dystrybuowane przez firmę Cenega z aktywnego katalogu gier na PC znajdującego się na stronie www.cenega.pl z wyjątkiem gier firmy Ubisoft.
Kod nie obejmuje gier z wyprzedaży oraz Edycji Kolekcjonerskich

Kod nie łączy się z innymi promocjami.
Kod jest przyznawany dla jednego użytkownika. Próby skorzystania z kodu przez inną osobę będą skutkowały zablokowaniem wysyłki towaru ze sklepu oraz usunięciem konta w Kompanii Graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 18:14, Harrolfo napisał:

No właśnie sprawdziłem to po wysłaniu posta, głupi ja...

Rozumiem, że ten kod nie działa też na pre-ordery Cenegowe (np. "Max Payne"), tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 18:28, Harrolfo napisał:

Na żadne pre-ordery nie działa.

Dzięki, tego się spodziewałem. Tak na marginesie, jeśli chodzi o nowego "Maxa" to chyba najlepiej pre-order złożyć w fizycznym Empiku. Dostaje się: 3 DLC z broniami do multi, koszulkę "L-kę" oraz 29,90 zniżki przy odbiorze gry po premierze... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 18:20, Janek_Izdebski napisał:

Rozumiem, że ten kod nie działa też na pre-ordery Cenegowe (np. "Max Payne"),
tak?


Raaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnny... przeczytaj jeszcze raz regulamin. Jest napisane, że kod nie obejmuje wyprzedaży i edycji kolekcjonerskich. Pre-order nie jest ani wyprzedażą ani Edycją Kolekcjonerską. Po za tym nie raz i nie dwa w tym wątku była podawana informacja, że kod na pre-ordery działa. I rzeczywiście działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 19:09, Wojman napisał:

Raaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnny... przeczytaj jeszcze raz regulamin. Jest
napisane, że kod nie obejmuje wyprzedaży i edycji kolekcjonerskich. Pre-order nie jest ani
wyprzedażą ani Edycją Kolekcjonerską. Po za tym nie raz i nie dwa w tym wątku była podawana informacja,
że kod na pre-ordery działa. I rzeczywiście działa.

Ale jest tam sformułowanie "aktywny katalog". Ja go rozumiem jako katalog bez pre-orderów. Jednak jeśli wejdziemy na stronę tego katalogu ( http://www.cenega.pl/katalog) można tam odnaleźć pozycję "Max Payne". Więc jest to pewna niekonsekwencja z Ich strony, rozumiesz? I nie musisz się tak unosić, Wojman. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby skorzystać z tej promocji "Zarejestruj pierwszą swoją grę konsolową i odbierz kupon zniżkowy -50% na grę konsolową" trzeba im wysłać dowód zakupu z gry CENEGI,czy można też od innych dystrybutorów? Zaznaczam,że nie interesują mnie punkty,chciałbym tylko tą zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować