Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2013 o 22:50, kaczek93 napisał:

Teraz doszło do sytuacji gdy nie ma tam praktycznie nic i dochodzi do tego
zerowy odzew ze strony KG.

Ale kody zniżkowe "-40%" są jak zawsze w cenie. Tym, bardziej, że w przeciągu ostatniego roku Cenega została de facto monopolistą, jeśli chodzi o dystrybucję gier PC na plskim rynku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 17:54, barsum napisał:

Lol, skąd tyle. :D Wysłałeś im skany wszystkich paragonów z przeciągu roku? :D

Zaledwie kilka konsolowych gier :P kupionych na przestrzeni miesięcy hehe. Nie spodziewałem się tulu, ale to pewnie dlatego, że to same konsolowe. Wziąłem sobie 3x fotoskopy. Trzeba coś zostawić dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to już nie jest śmieszne. Czekamy z bratem na odpowiedź w sprawie kodu zniżkowego -50% na grę konsolową, który nie działa i od ok. 2 tyg nie mamy odpowiedzi z Kampanii Graczy. Co teraz zrobić? Zadzwonic tam? Może ktoś z Cenegi tu zagląda to niech się ustosunkuje do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zamówić w sklepie muve Batmana: Arkham Origins i Assassin''s Creed IV Black Flag. Batman wydawany jest w Polsce przez Cenegę, natomiast AC IV przez Ubisoft. Czy w takiej sytuacji mogę użyć kodu zniżkowego na 40% z Kompanii Graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 20:47, Kraju napisał:

Chcę zamówić w sklepie muve Batmana: Arkham Origins i Assassin''s Creed IV Black Flag.
Batman wydawany jest w Polsce przez Cenegę, natomiast AC IV przez Ubisoft. Czy w takiej
sytuacji mogę użyć kodu zniżkowego na 40% z Kompanii Graczy?

Zniżka jest tylko na gry wydane przez Cenegę więc jedynie Batmana możesz sobie "obniżyć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 20:59, Kraju napisał:

Ale ta zniżka zadziała na tę jedna grę, nawet jak złożę jedno zamówienie na obie gry?

Kod wklepujesz jeszcze przed finalizacją zamówienia więc możesz sprawdzić jak to jest.
Wydaje mi się że zniżka zadziała tylko na Nietoperza a ACIV zostanie tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 21:53, Kraju napisał:

Ok. Najwyżej napiszę jeszcze maila do muve. Dzięki za pomoc.

Możesz przecież sam sprawdzić. Kodu możesz używać przez miesiąc nieskończoną ilość razy.
Po prostu dodajesz te dwie gry do koszyka i przed finalizacją wklepujesz kod rabatowy.
Jak się nie spodoba to opróżniasz koszyk i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem jakiś czas temu Heavy Rain (Essentials). Czy w związku z tym mogę wysłać zdjęcie paragonu z prośbą o wygenerowanie kodu do rejestracji gry w Kompanii i jednocześnie kodu zniżkowego 50% (z racji tego że byłaby to pierwsza rejestrowana przeze mnie gra konsolowa). Pytam, ponieważ nie jest do edycja premierowa, tylko z serii Essentials.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 00:18, Darkstar181 napisał:

Ktoś wie jaki jest obecnie przelicznik punktowy ?
Ile bym dostał za grę wydawaną w Polsce przez cenegę, premierówkę za jakieś 110-130 zł
?

Jeśli chodzi o te nowsze gry to dwukrotność ceny.
Gra za 120zł - 240 pkt.

Punktacja za te starsze tytuły jak i reedycje znajduje się tu:
http://www.kompania.cenega.pl/punkty.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 12:53, Marcin08 napisał:

Zakupiłem jakiś czas temu Heavy Rain (Essentials). Czy w związku z tym mogę wysłać zdjęcie
paragonu z prośbą o wygenerowanie kodu do rejestracji gry w Kompanii i jednocześnie kodu
zniżkowego 50% (z racji tego że byłaby to pierwsza rejestrowana przeze mnie gra konsolowa).
Pytam, ponieważ nie jest do edycja premierowa, tylko z serii Essentials.

Myślę, że wydanie w tym wypadku nie robi żadnej różnicy.
Z resztą, wyślesz maila z prośbą o dwa kody a jeśli reedycja się jakimś cudem nie kwalifikuje to dostaniesz tylko kod na punkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrobiłem i już mam kod. Swoją drogą bardzo szybko odpowiedzieli. W przeciągu jednego dnia wygenerowano mi kod na rejestrację gry, a potem kod zniżkowy 50%. Teraz tylko czekać na podanie ceny sugerowanej GTA V :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 00:42, kaczek93 napisał:

> Ktoś wie jaki jest obecnie przelicznik punktowy ?
> Ile bym dostał za grę wydawaną w Polsce przez cenegę, premierówkę za jakieś 110-130

> ?
Jeśli chodzi o te nowsze gry to dwukrotność ceny.
Gra za 120zł - 240 pkt.

Jesteś pewien ? Bo za Resident Evil 6 (a więc w miarę nowa) po premierze dostałem 240 punktów mimo że cena sugerowana to 69zł...
No i właśnie, jeżeli już jest to dwukrotnośc (w co wątpię biorąc pod uwagę powyższy przyklad) to jest ona naliczana od ceny rzeczywistej (tyle ile się zapłaciło) czy od sugerowanej ?
Wkurza mnie że do tej pory nie ma jasnych widełek określających sposób punktowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować