Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polskie okładki growe - cz. 2

447 postów w tym temacie

Hmm... nie wiem czy już się taka przeróbka pojawiła, ale ja miałem natychmiastowe skojarzenie i nie mogłem się oprzeć :P

(Praca konkursowa)

20100409193704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 14:33, Czarek-k napisał:

Kolejna praca. Z Crysisa. Po lewej oryginał, a po prawej moja wersja.

Pomysł kapitalny. ;) Nie wpadłbym na to. :D Sam mam ambicje, ale znając życie nie bardzo mi się zachce do niedzieli... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony popularnością mojej pracy! Bardzo mi miło. Na tyle, że postanowiłem wykonać odświeżoną jej wersję (poprawiłem przede wszystkim tę nieszczęsną bańkę), którą to zgłaszam do - bardzo ciekawego notabene - konkursu w miejsce starej. A moimi faworytami są: "Telefon od Jarka" i "Płać za demo". Dobra robota!

20100409213355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja ''przeróbka'' Crysisa. nie jest jakaś świetna ale wrzucić zawsze można :D
{ no i mam nadzieję, że nie tylko napisy można przerabiać, heh :D }

po lewej oryginal, po prawej ''poprawka'' ;)


Spoiler

napis na ''ręce'' > Polityczna Ikona Samozniszczenia

20100409221004

20100409221033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 22:12, lisek93 napisał:

moja ''przeróbka'' Crysisa. nie jest jakaś świetna ale wrzucić zawsze można :D
{ no i mam nadzieję, że nie tylko napisy można przerabiać, heh :D }

po lewej oryginal, po prawej ''poprawka'' ;)


Spoiler

napis na ''ręce'' > Polityczna Ikona Samozniszczenia



Moim zdaniem stosownie byłoby usunąć tego posta i tą pracę ze względu na dzisiejsze wydarzenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 10:36, Kr1z napisał:

Moim zdaniem stosownie byłoby usunąć tego posta i tą pracę ze względu na dzisiejsze wydarzenia
..


Podpisuję się pod tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2010 o 10:36, Kr1z napisał:


Moim zdaniem stosownie byłoby usunąć tego posta i tą pracę ze względu na dzisiejsze wydarzenia
..

Ja też jestem za. Albo przynajmniej usunąć twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak... najlepiej też pousuwać wszystkie kawały o Kaczyńskim z kwasów... Co innego gdyby ta przeróbka została dodana dzisiaj... Zresztą skąd wiecie kto jest na zdjęciu? Może to Jaro, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Traitora. Wydarzyła się wielka tragedia, to fakt. Ale nie ma sensu z tego powodu przewracać całego forum i usuwać wszystkiego co wyrażało się niepochlebnie lub w żarcie o prezydencie. Każdy wczoraj śmiał się z tego obrazka, a że dzisiaj stało się to co się stało i obrazek przestał nagle być zabawny nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 12:28, Traitor napisał:

Może to Jaro, co?

To Leszek na 100% - po brodawce się ich rozróżnia.

Uważam, że nie ma powodu do usuwania, diewczyna wsadziła to wczoraj i nic złego na myśli nie miała, a poza tym to jest tak jak napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
aj. sama wciąż nie mogę uwierzyć w to co się dziś wydarzylo.
oczywiście jeśli ''jury'' konkursu uzna, że moja praca jest nie ma miejscu - nie pogniewam się o jej usunięcie.

zamieścilam to tylko i wylącznie w formie żartu i slysząc dziś rano wiadomość o wypadku sama chcialam usunąć te okladki - niestety nie ma takiej opcji w edycji posta, więc decyzję pozostawiam tym "wyższym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 14:16, lisek93 napisał:

...
aj. sama wciąż nie mogę uwierzyć w to co się dziś wydarzylo.
oczywiście jeśli ''jury'' konkursu uzna, że moja praca jest nie ma miejscu - nie pogniewam
się o jej usunięcie.

zamieścilam to tylko i wylącznie w formie żartu i slysząc dziś rano wiadomość o wypadku
sama chcialam usunąć te okladki - niestety nie ma takiej opcji w edycji posta, więc decyzję
pozostawiam tym "wyższym"

Nie widzę powodu do kasowania - wrzuciłaś swoją przeróbkę wcześniej, niż nastąpił wypadek w Rosji. Jakby tak patrzeć, to z nikogo nie można byłoby się śmiać, bo nóż widelec jutro umrze. Nie przejmuj się. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień taki niezbyt, ale chciałbym zmienić pracę konkursową. Za zamieszanie przepraszam.

*lisek93
Święte słowa Zaitseva. Strasznie nieszczęśliwy zbieg okoliczności wyszedł, staraj się o tym nie myśleć.

20100410191328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować