Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polskie okładki growe - cz. 2

447 postów w tym temacie

Ła, "pomysłowy" konkursik i nikt mnie nie woła? No to jedziemy! W sumie w głowie przeróbek mam sporo, ale skoro ma być jedna konkursowa, to...

20100403202844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... jakoś pierwszą część przebrnąłem i była dość ciekawa. Druga część okładek jest żałosna, nic w nich fajnego, a momentami się wydaje, ze ktoś nie znam angielskiego... Nawet na jeżeli robione na siłę po to by się pośmiać, to nadal nie widzę w tym nic śmiesznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zgłaszam prace jeszcze raz bo w poprzedniej miałem jeden błąd. S zamiast Ś w słowie świt. Niech ta bedzie brana pod uwagę, chociaż graficznie pozostawia wiele do życzenia :D.

20100404104521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 10:50, LESZ3u napisał:

> Zdążyłem

Czy tylko u mnie jest napisane, że konkurs trwa do 11 kwietnia? ;P

Właśnie też nie wiem o co niektórych chodzi. Przecież konkurs trwa tak jak napisał kolega wyżej do 11 kwietnia. Chyba że zaszły jakieś zmiany o których nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, popatrzyłem na niedzela i już mi się kontrolka z napisem najbliższa "zaświeciła". Ale kolejnych prac w moim wykonaniu raczej nie będzie, no chyba że jakieś drobne modyfikacje "ducha". Myślałem np o pzerobieniu górnej belki na "games for Linux" ale stwierdziłem że skoro to i tak gra konsolowa (i bynajmniej nie chodzi mi tu o grajstację ;) to będzie dobrze jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że też ja nie mam tyle chęci i wyobraźni, żeby wymyślać jakąś fajną okładkę z gry. Chociaż do tego 11 kwietnia może uda mi się coś wyskrobać. ;) W każdym bądź razie życzę wszystkim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować