Zaloguj się, aby obserwować  
Cascad

- Napisałem coś ciekawego na GSie - temat dla wielkich wieszczy i pisarzy, lekko ogłoszeniowy

4 posty w tym temacie

Zakładam taki oto temat, dla wszystkich tych, którzy lubią tworzyć artykuły i wrzucać je na swoje gramsajty. Jeżeli tylko szanowny autor uzna, że napisał coś co może zaciekawić innych - niech tu wrzuci link z tytułem i małym opisem.

Oczywiście wypada zawrzeć dżentelmeńską umowę, że nie będziemy nadużywać tej opcji do reklamowania się jak Cichopek na Polsacie i naprawdę będziemy tu informować o większych i ciekawszych (relatywnie, bo krytyka nie śpi) wpisach naszego autorstwa.

Ma to być swego rodzaju sito na rząd wpisów na zasadzie "patrzcie jaki film na jutub se znalazłem se" (nie mówię, że takie publikacje są złe, sam czasem z nich korzystam, chodzi mi tylko rozróżnienie ich od większych treści) i coś co pomoże userom gram.pl znaleźć ciekawą zawartość na tej przecudnej urody platformie blogaskowej. Bo, na Światowida, czasem jak na własną rękę wybieram się na wycieczkę po kolejnych jagram.witrynach to ręce mi opadają i rzadko kiedy znajduje coś godnego doczytania do końca. Teraz powinno być łatwiej.

.....

niejako głupio mi, jednak jako założyciel takiego topicu, pierwszy krok powinien należeć do mnie, prosz:


w graniu piękne są tylko chwile
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=594119&n=139

felieton skupiający się problemie jaki napotykają gracze chcący po raz kolejny odpalić ulubiony tytuł, zahaczający o złudną magię wspomnień i zagadnienia związane z tym, za co tak naprawdę lubimy ten tytuł a nie tamten.

....

liczę, że podchwycicie tą ideę, spodoba się i nie rozbije o stalowe szpony moderacji.


pozdrawiam, piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów wyjaśnień:
- Kiedyś już był temat, który służył do rozmawiania o Gramsajtach - po pewnym czasie zamienił się w jeden wielki śmietnik pełen linków do poszczególnych stron użytkowników, co drastycznie obniżyło ogólny poziom wątku. Po zreorganizowaniu można w tym temacie pisać jedynie o sprawach technicznych związanych z Gramsajtami.

- Jeżeli ktoś chce dowiadywać się na bieżąco o nowych wpisach na poszczególnych GSach, ma od tego funkcję kanałów RSS (pomarańczowa ikonka w belce "Mój Blog").

- Każdy użytkownik, który prowadzi Gramsajt, ma pod swoim nickiem i statusem przycisk odsyłający do niego. Nie trzeba dodatkowo zamieszczać linków w poście.

- Nawet jeśli temat miałby polegać na odsiewaniu wpisowych bubli od naprawdę poczytnych pozycji, to jednak nie zapominajmy, że to, co dla jednego może być najwyżej spamem, dla drugiego może być pozycją obowiązkową w zakładkach przeglądarki. Rozbieżność opinii jest zbyt duża.

- Nawet tych interesujących wpisów jest na GSach na tyle dużo, że zamieszczenie ich zamieni temat w spamowisko - a kolejne tury "odsiewania" za bardzo komplikują ideę tematu.

Konkluzja: Temat jest całkowicie zbędny i grozi jedynie tonami spamu.
Zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować