Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy gameplay z Duke Nukem Forever

61 postów w tym temacie

Do prywatnych odczuć newsmana jest stosowna rubryka, nie wplatajmy tego w treść właściwą.
A sam gameplay specyficzny klimat ma, ja bym chętnie pograł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się seria DN nigdy graficznie nie powalała, właśnie bardzo dynamiczny gameplay, klimat i odzywki głównego bohatera dawały tej grze wszystko to co sprawia, że można ją nazwać kultową. Szkoda, że dziś dzieciaki patrzące jedynie na grafikę a nie znające chociażby DN3D zwyczajnie pojadą po tytule (o ile kiedyś w końcu wyjdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever - Tworzenie tej gry zajmie im Forever. Dlatego taka nazwa :). Raczej za dobrze jej nie skończą, ale wole poczekać, jeśli ma być wydana w tym roku to wole aby ją upiększyli i poczekać jeszcze z rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak już wydadzą tę grę(jeszcze z 5 lat mogą spokojnie nad nią popracować)to ogłoszą prace na sequelem:D
A gameplay?Wygląda nieźle tak jak wszystkie poprzednie przez tę ponad dekadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze, nie wiem co wy chcecie? Zastanawia mnie ile rzeczy już zrobili? Przez cały trailer w kółko pokazywane są ta same lokacje... mam nadzieję że chociaż wypuszczą to co już mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 13:25, Veniu1 napisał:

Duke Nukem Forever - Tworzenie tej gry zajmie im Forever. Dlatego taka nazwa :)

Captain Obvious is obvious.

Nie wygląda to jakoś olśniewająco, ale ja tam bym w nowego Księcia chętnie pograł. Szkoda, że wyszło jak wyszło.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawic rozgrywke, balansy, niedociagniecia, poprawic grafike(nawet nie znacznie co by sie dzieci nie pluly) i przy dobrych wiatrach(czyli jakby sie ekipa wkoncu wziela do roboty a nie opieprzala) to za rok na polkach moglby zawitac prawdziwy hit:). Chociaz nie oszukujmy sie chocby sprzedali ze 20mln kopii to i tak nie wyjda na zero xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli wszystko poszłoby jak zaplanowano, to DNF pierwszego kwietnia 2010 roku miał trafić do tłoczni.
I nikt by w to nie uwierzyl :) Ale nie ma sie co przejmowac, jak juz robia 13 lat to rok wte czy wefte nie robi wiekszej roznicy. Natomiast ciekawe co tez tworcy chca umiescic w samej grze skoro tworza ja tyle czasu. Encyklopedie? Bo ze gra by sie sprzedala to raczej pewne. W koncu duzo ludzi chcialoby miec w domu cos podobnego do dinozaura albo dziewicy ;)
Swoja droga wychodzi na to ze nikomu nie zalezy na wydaniu samej gry a tylko podtrzymywaniu hype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na grę czekałem bardzo, ale kilka lat temu. Teraz już mnie w ogóle nie obchodzi. Wyjdzie to zagram, jak nie to świat się nie zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować