Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Sniper: Ghost Warrior - nowej produkcji od City Interactive

37 postów w tym temacie

Adam Bednarek

City Interactive zamierza skończyć ze strzelaninami robionymi na kolanie i zabiera się za nieco poważniejsze produkcje, czego dowodem ma być Sniper: Ghost Warrior. Czy twórcy są na dobrej drodze, możemy przekonać się oglądając najnowszy zwiastun.

Przeczytaj cały tekst "Trailer Sniper: Ghost Warrior - nowej produkcji od City Interactive " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika na trailerze (przynajmniej na pierwszych trzydziestu sekundach, dalej mi za wolno ładuje ^^) to istny Crysis. Zobaczymy, jak wyjdzie w praniu (mowa o całości gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 16:27, Gumisiek2 napisał:

Grafika (...) to istny Crysis.

Szkoda, że autor newsa nie wspomniał w nim, iż gra jest tworzona na rodzimym Chrome Engine 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność, oczywiście wiedziałem, że gra nie jest tworzona na CryEngine 2 ;-) A jeżeli tworzona jest na tym samym silniku, co Call of Juarez: Więzy Krwi, to dla mnie świetna wiadomość. Nie widziałem piękniejszej gry od sequela Zewu Juarez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś trochę po tyłach. City Interactive już przez Code of Honor 3: Stan Nadzwyczajny pokazało, że skończyło ze strategią tanich i byle jakich strzelanin, a Ty piszesz, że "zamierza".
Co do trailera, zapowiada się ciekawa gra, ale obawiam się, że grozi jej monotonia. No ale może scenariusze etapów będą na tyle ciekawe, że gra się obroni, czego CI życzę :) A tytuł obleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 16:55, Karfein napisał:

Jesteś trochę po tyłach. City Interactive już przez Code of Honor 3: Stan Nadzwyczajny
pokazało, że skończyło ze strategią tanich i byle jakich strzelanin, a Ty piszesz, że
"zamierza".

Gram w strzelaniny City od The Hell in Vietnam, Code of Honor 3 też sprawdziłem i uważam, że ten koniec średnio im wtedy wyszedł ;) Było nieco lepiej, ale to ciągle ten sam poziom. Dlatego w newsie napisałem tak jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kretoszczur A wiesz, jaka będzie rozgrywka? Oceniłeś teraz grafikę i animacje. Które i tak są wg mnie fajne. A co do gry... liczę, że będzie na prawdę świetna. Tyle ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karfein przykro mi to stwierdzić, ale ta gra nie zalicza się do tych "nowych". Zresztą CI "zmiany na lepsze" zapowiedziało dopiero jakiś czas temu, po wypuszczeniu tych wszystkich chłamów, gdzie tylko podmieniano modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zmienić nazwę tej gry, bo trochę kojarzy się ze starym filmem akcji z Tomem Berengerem :P
Grafika ładna, to trudne zrobić ładną dżunglę, a im naprawdę ładnie wyszło, rzeczywiście mogliby popracować na animacją.
Jak City postara się z reklamą to kto wie, może się dobrze sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajnos-Agentos starym, ale jarym filmem. Jeżeli idzie o tytuł - jak dla mnie ok, ale mogliby usunąć Sinper i pozostawić Ghost Warrior.
Co do dżungli to wydaje mi się, że w ogóle nic nie zmienili. Chodzi mi o to, że modele żywcem pochodzą z CoJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 17:30, bakier12 napisał:

@Kretoszczur A wiesz, jaka będzie rozgrywka? Oceniłeś teraz grafikę i animacje. Które
i tak są wg mnie fajne. A co do gry... liczę, że będzie na prawdę świetna. Tyle ode mnie
;)


Pewnie że nie wiem, ale też boję się monotonii. Napisałem, że się zapowiada na 7-mkę, ale nie wiem. Miejmy nadzieję, że gra będzie świetna. Na razie jej nie atakuję, bo nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 19:23, player000 napisał:

jeżeli to nie będzie 100% symulacja (żeby to nie był produkt "hardcore only") i dodadzą
co-op to jestem bardzo zainteresowany

Hardcore only? Od City Interactive? Hehe, dobre sobie... :) Myślę, że nie masz się czego obawiać. Osobiście gdyby Ci odstawiło taką 100% symulację (albo chociaż 80%, albo 75% ;)) to odszczekałbym te wszystkie niemiłe rzeczy jakie kiedykolwiek powiedziałem o tej firmie. Że tandetę robi, że kaszana, że z kibla pomysły brane i ewentualnie ubierane w nowsze (najczęściej źle skrojone) szaty graficzne. Ba! Powstanie takiej gry oznaczałoby, że CI naprawdę obrało drogę profesjonalnego podejścia do robienia gier, z nowoczesną grafiką, solidną fabułą, przemyślanymi mapami, a nie tylko ciupania niczym z szablonu kolejnych celowniczków, z których można się pośmiać czytając później recenzje.

Trailer wygląda zachęcająco, naprawdę zachęcająco. Ale to produkcja od CI, więc dopóki się nie ukaże, dopóki lud tego nie przemieli i nie wyda oceny to mam wszelkie podstawy sądzić, że będzie to taki sam lub prawie taki sam crap jak wszystkie pozostałe dzieła.

Ale trailer faktycznie wygląda interesująco :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować